קצת לפרוק ..

קצת לפרוק ..

אה לא .. זה בסדר .. מה , אתם חושבים שאתם פוגעים ?! לא מה פתאום .. אני בסדר .. מה , אתם חושבים שלא נוח לי עם זה ?! אתם טועים .. ממש טועים .. אתם בכלל לא צריכים להתחשב ברגשות שלי , כי הרי , מי אני בכלל ?! זה בסדר שתדברו עליי .. ושתלכלכו .. במיוחד כשאני נמצאת לידכם .. זה הכי טוב .. כי ככה אני לא נפגעת .. זה לא כואב לי .. וזה לא מעליב .. כי אני בסדר עם זה .. הרי זה שעשיתי , זה נותן לכם את כל הסיבות בעולם , וכמובן את הרשות - לדבר על זה . כי זה בכלל לא עניין אישי שלי .. הרי זה ידוע שזה עניינם של כווווללםם .. זה גם נורא מצחיק , נכון ?! נורא מצחיק .. כי אתם יודעים בדיוק את כל הסיפור , את כל הפרטים . אתם יודעים למה ,ואיך . אתם גם יודעים איך הרגשתי , ואיך אני עדיין מרגישה לגביי זה . נו ברור , אתם יודעים הכל . כי אתם כל כך מבינים . הרי כשעומדים ורואים הכל מבחוץ , זה כל כך פשוט להיכנס פנימה , לרגשות , ולסיפור האמיתי . זה לא דורש אכפתיות והתחשבות , שאגב .. יש לכם כנראה בכמויות א-ד-י-ר-ו-ת ! אולי אתם צודקים , ואני באמת יוצאת דופן , ומאחורי העיניים שלי ?! אין נשמה . נכון ?! אולי . אז זה בסדר .. תלכלכו , תצחקו , תדברו .. מה , אתם חושבים שזה מפריע לי ?! אתם כל כך .. כל כך .. צודקים .

יפה שלי..

כל-כך כואב לי לקרוא את זה! אני אפילו לא יודעת להסביר למה.. אולי כי.. נראה לי.. שאת כל-כך מתחרטת על מה שזה לא יהיה, ובטח אחרי התגובות שלהם.. דנה, לאף אחד אין זכות להגיב ולהניד עפעף על משהו שעשית או את עושה, לא משנה מה זה יהיה ובלי קשר לאיך שאת מרגישה עם זה. אני יודעת שזה לא עוזר, הרי הם עדיין שם, עדיין מדברים, עדיין צוחקים, עדיין בטוחים שהם בסדר, ואין יותר מדי מה לעשות כדי לשנות את הגישה שלהם.. אם הם קרובים באמת - תעירי על זה. תעמדי ותצעקי, אם הם לא קרובים.. פשוט תתעלמי, שהמילים שלהם יתנדפו לאוויר ולא יחדרו אליך בכלל. ואני רק מתפללת שהם יתפכחו ויפסיקו לרמוס אותך, כי אני מבינה את ההרגשה.. וזה כל כך כואב לפעמים.

הילולי ..

קודם כל תודה . ענקית ! דבר שני , אוף , זה כואב . זה באמת כואב . ואני שמחה שיש מישהו שמבין . אני לא יכולה להגיד להם כלום . אבל להתעלם , אני מנסה , אבל זה קשה . כי זה משהו שפוגע . אני מתחרטת על זה שעשיתי את זה , איתו . אני לא יכולה להבטיח שאני לא אעשה את זה שוב , אבל אם כן , אני אבחן את המערכת יחסים שיש לי בצורה אחרת . הוא פשוט , הרס את זה . כי זה יכול היה להיות משהו יפה . אמיתי . עם הנוכחי . כשאני רק מתקרבת ללעשות משו כזה , אני מקבלת פלשבקים מאז . הוא פשוט השאיר בי צלקת , והיא כואבת , עדיין . הסברתי לנוכחי שבינינו אני לא רוצה שזה יקרה , פשוט כי קשה לי עם זה עדיין . אבל הם מדברים ומדברים , ומה הם מבינים בכלל ?! הם לא היו במצב שלי , הם לא יודעים ! זה כאילו הם לא מבינים שכשעומדים ליד מישהו , ומלכלכים עליו , זה יפגע . טיפשים . אני אוהבת אותך !

באמת טיפשים!

לא מאחלת לאף אחד לעמוד במצב הזה.. ו.. כן. הנה.. למדת מזה משהו. לבחון שוב את המערכת יחסים שלך, לראות איפה אתם עומדים, לראות מה את רוצה לעשות ומה דוחף אותך לעשות משהו מסויים. בסופו של דבר, העיקר זה להיות שלמה עם ההחלטה שתעשי .. ואת זה.. שום דבר לא ישבור ! אוהבת אותך דנהההה!

טיפשים , אבל מה לעשות - הם כאלה .

כמובן שגמאני לא מאחלת לאפחד ת'מצב הזה . כי זה גורם לך לכעוס על עצמך . לזלזל בעצמך , וזה הדבר הכי נורא . אז אני לא אתן להם את זה , ואני לא אכעס על עצמי , וגם לא אזלזל . בכל מקרה , למדתי מזה המון . יותר ממשהו אחד . חלק מהדברים כבר יישמתי , וחלק עוד ייקח לי זמן ליישם . אבל כמה שזה כאב , אולי זה טוב שעברתי את זה . כי אם לא , לא הייתי מגיעה למקום שאני נמצאת בו היום , וטוב לי עם המקום הזה . מאוד טוב לי אפילו . אווההבבתת אותך !

וואו, דנה...

את מדברת בכזאת אופטימיות, כזאת חוכמה, באמת... מדהים איך שאת מוצאת תמיד את הדבר הטוב בכל דבר רע וכואב, שלפעמים הוא קשה מנשוא... כל הכבוד לך..:) כל פעם אני קוראת את ההודעות שלך ובכל פעם זה רק ניכר בך כמה שאת בוגרת וחושבת בצורה הגיונית, מציאותית, לא משלה את עצמך, ומתמודדת... פשוט רציתי שתדעי שגם אנשים שלא מכירים אותך כל כך באופן אישי, מעריכים אותך כל כך... ומורידים בפנייך את הכובע..(: ואם רק תרצי לדבר, אני תמיד פה.. ונכון, אנחנו לא מכירות כמעט, אבל זה דבר שיכול להשתנות בשנייה...:) אוהבת...

היי ענבר :)

תודה רבה , על כל המחמאות . אני חייבת להגיד , שאם יש משהו שמעודד אותי , זה לדעת שנגעתי במישהו . בין אם הוא קרוב , ובין אם הוא רחוק . לא פיזית כמובן . לדעת שמעריכים אותי , שיודעים שאני שווה משו . אז תודה :) אגב , עברתי לשלב הבא ! [: כאילו .. ב"זרעים של שלום" חח .. האמת ? אני לא בטוחה ב100% שאני בכלל רוצה ! אבל מה יש לי להפסיד ?! לא ? ננסה ;] אוהבת דנה :)

כל הכבוד!!(: לא התקשרו אלי, כך שכנראה לא עברתי... אני דיי מאוכזבת, אבל כשאור סיפר לי על הספר שמביאים לו ללמוד דיי התנחמתי.. חחחחח.. :) ובטח שכדאי שתלכי!!! אין לך בכלל מה להפסיד, ושלא נדבר תהיי נציגה שתביא לנו רק כבוד!!! תנסי, אני בטוחה שתהיי מהמשתתפים הכי טובים שיש:) תנסי, אני יודעת שאת יכולה, זה מה שבטוח:):) כל מה שאני יכולה לעשות זה לאחל לך בהצלחה עכשיו..=] ואני מקווה שזה כן יעניין אותך, וכם תייצגי אותנו, כמו שרק את יכולה:) ורק שתדעי- שאני עד היום זוכרת את הנאום ה-מ-ד-ה-י-ם שלך בטקס רבין... זה היה הדבר היחיד שהייתי צריכה כדי להבין סופית שאת בנאדם כל כך מיוחד... אז בהצלחה בהמשך... ובבקשה:) נשיקותתת..

רגע..רגע...את מכירות שתיכן!?

חחחח.. כן..=]

כעיקרון כן.. אנחנו באותה שיכבה..=] אנחנו לא מכירות ממש ממש אישית, אבל מכירות..=]

כל הכבוד!!(: לא התקשרו אלי, כך שכנראה לא עברתי... אני דיי מאוכזבת, אבל כשאור סיפר לי על הספר שמביאים לו ללמוד דיי התנחמתי.. חחחחח.. :) ובטח שכדאי שתלכי!!! אין לך בכלל מה להפסיד, ושלא נדבר תהיי נציגה שתביא לנו רק כבוד!!! תנסי, אני בטוחה שתהיי מהמשתתפים הכי טובים שיש:) תנסי, אני יודעת שאת יכולה, זה מה שבטוח:):) כל מה שאני יכולה לעשות זה לאחל לך בהצלחה עכשיו..=] ואני מקווה שזה כן יעניין אותך, וכם תייצגי אותנו, כמו שרק את יכולה:) ורק שתדעי- שאני עד היום זוכרת את הנאום ה-מ-ד-ה-י-ם שלך בטקס רבין... זה היה הדבר היחיד שהייתי צריכה כדי להבין סופית שאת בנאדם כל כך מיוחד... אז בהצלחה בהמשך... ובבקשה:) נשיקותתת..

וואו .

ריגשת . תודה רבה :) נדבר בהמשך , אני עפה לישון ! מחחחררר אני אאצצצלללווו !! :):):):):) לילה טוב בננוות ! דנה .

חחחח.. כן..=]

כעיקרון כן.. אנחנו באותה שיכבה..=] אנחנו לא מכירות ממש ממש אישית, אבל מכירות..=]

ממאאגניבבב

נראה לי קצת הזוי, לא הבנתי כל כך find a date Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר