תכנסו . [:

תכנסו . [:

הרבה זמן לא הייתי פה . ואני עדיין חדשה .. אני פשוט בתקופת הלימודים והכל .. אני מצטערת , בדיוק נכנסתי כדי להגיב לבנות אחרות , אבל משום מה אני חושבת שהעצות שלי לא מספיק טובות כי אני קטנה מדי . אני עוד מעט בת 14 [; אממ.. טוב שמעו אנלא יודעת מה לעשות . אני אסביר בשתי מילים אני בטוחה שתבינו ת'מצב ... : התאהבתי בגיי \: אני לא יודעת כבר מה לעשות . \:

אני מבינה...

תאמיני לי לפעמים הומואים הם הבנים הכי נחמדים שתכירי, הם לא תמיד צריכים להיות סיסי או משהו כזה..., די באסה שהתאהבת בו אבל הוא יכול להיות אחלה ידיד שתוכלי להתייעץ איתו לגבי בנים וכזה.... השאלה שלי היא אם הוא גם בגיל שלך אז זה מוזר שהוא יצא מהארון בגיל כל כך קטן... הוא אמר לך שהוא גיי... ?

כנסי

הוא בן 16 והוא חמוד אמיתי, הוא לא הכי יפה שזה מה שיפה התאהבתי באופי שלו . הוא כזה מתחכם וחמוד וחכם . וכן הוא אמר \:

הבנתי..

עכשיו זה שהוא יצא מהארון בגיל 16 זה מאוד אמיץ... אני עדיין חושבת שאת צריכה להיות ידידה שלו...לפי דעתי זה פלוס אדיר שיש לך חבר גיי....

כנסי...

כן אני יודעת שחוץ מידידות כלום לא יצא מיזה . פשוט , חבל לי וכואב לי \: ושחכתי להוסיף גם שהוא מצחיק .

תכנסו . [:

הרבה זמן לא הייתי פה . ואני עדיין חדשה .. אני פשוט בתקופת הלימודים והכל .. אני מצטערת , בדיוק נכנסתי כדי להגיב לבנות אחרות , אבל משום מה אני חושבת שהעצות שלי לא מספיק טובות כי אני קטנה מדי . אני עוד מעט בת 14 [; אממ.. טוב שמעו אנלא יודעת מה לעשות . אני אסביר בשתי מילים אני בטוחה שתבינו ת'מצב ... : התאהבתי בגיי \: אני לא יודעת כבר מה לעשות . \:

הקפצתי.

למה!? מפגרת....

וואי מה עשיתי. |:

כולה הקפצתי הודעה כדי שיעזרו לי. לא רוצה לעזור לא צריך, ממך כבר הבנתי ת'מסר.. אני לא רצויה פה.. הלכתי,-פרשתי. לא רוצה לא צריך! שלום שלום שיהייה לך.

כנסי...

כן אני יודעת שחוץ מידידות כלום לא יצא מיזה . פשוט , חבל לי וכואב לי \: ושחכתי להוסיף גם שהוא מצחיק .

:)

טוב אז ברור שזה קצת באסה .. אבל לא נורא ! יש הרבה דגים בים.. ותאמיני לי שזה הרבה יותר טוב שהוא יישאר בתור ידיד וחוץ מזה,זה ממש מגניב שיש לך ידיד כזה נחמד ! תמיד רציתי חבר טוב כזה .. אבל במקרה שלי,זה קצת קשה.רוב הבנים מטומטמים לגמרי (אני נשמעת כמו בת 8 ) אז שיהיה לך בכיףף,כי חברים זה מתנה מדהימה (אם היא לא מקולקלת [ז'תומרת אם החברים שלך הם לא כלבים/כלבות]) עינת :)

וואי מה עשיתי. |:

כולה הקפצתי הודעה כדי שיעזרו לי. לא רוצה לעזור לא צריך, ממך כבר הבנתי ת'מסר.. אני לא רצויה פה.. הלכתי,-פרשתי. לא רוצה לא צריך! שלום שלום שיהייה לך.

חחח מתוקה אל תתיחסי ...

ואת כה רצויה פה.. כמו כל אחת.. סבבה הקפצת...נכון את צריכה עזרה.. אבל את צריכה להבין שיש עוד בנות שצריכות עזרה ואם כולן יקפיצו השרשור שלהן ירד למטה והן לא קיבלו..:\ לך קצת ענו אז זה בסדר... מקסימום תפתחי שירשור חדש ..:] בכל מקרה.. שיהיה לך בהצלחה עם ההתאהבות הזאת.. חחח תאכלס זה רק הידלקות בשביל להתאהב בבן אדם צריך יותר מלהכיר אותו כידיד רגיל.. או לא להכיר בכלל.. פשוט תפתחי את הראש להיכריות אחרות ואל תשבי מישהו אחר אליו... בהצלחה בכל מקרה מקווה שעזרתי מואה (:

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר