בנות, יש משהו שמטריד אותי כבר הרבה זמן ..

חלמתי לפני איזה שבועיים שב-18-20/8/07 אני ימות , אני כבר שבועיים כל לילה בוכה , ואני לא מצליחה להרדם .. אני כל הזמן חושבת על זה, שאולי החלום התגשם .. יש פה מישהי שיודעת מה הפירוש? שלא תפחד להגיד, ועם יש לכם עצה בשבילי אולי איזה פורום שמתמחה בזה. אני יודה לכם, תודה , מיטל

תראי...

א. יש פורום "פתרון חלומות". ב. אני לא איזו מומחית או משהו, אבל ידוע שאם חולמים על מוות - ההיפך הוא הנכון.

וואי סליחה, לא ידעתי, ואני מקווה שאת צודקת, ותודה על העזרה מאמי

גמני שמעתי משו על זה שזה ההיפך ממה שחולמים..

חלמתי לפני איזה שבועיים שב-18-20/8/07 אני ימות , אני כבר שבועיים כל לילה בוכה , ואני לא מצליחה להרדם .. אני כל הזמן חושבת על זה, שאולי החלום התגשם .. יש פה מישהי שיודעת מה הפירוש? שלא תפחד להגיד, ועם יש לכם עצה בשבילי אולי איזה פורום שמתמחה בזה. אני יודה לכם, תודה , מיטל

מיטל..

זה לא צחוק... חברה שלי חלמה שב 12 ביום למחרת היא הולכת למות. היא גם חלמה שעושים לה דין בשמיים... היא הלכה לרב והם עשו התרת חלומות. היא אמרה משהו מיוחד והרבה התיר לה את החלום. אני ממליצה.. אפילו רק בשביל הביטחון...

מה זאת אומרת, אז רגע..

עם אני לא יילך לרב מה יקרה ?

אני לא חושבת שיש לך כלכך מה לדאוג..

מוות בחלום מציין התחלות חדשות חוץ מזה שבחלומות אנחנו מתמודדים עם פחדים ודברים שונים שי לנו בתת מודע אולי כדאי שתדברי עם מישהו שמבין בנושא איזה פותר חלומות או משהו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר