מה עושים???למישהו יש רעיון???

אני וחבר שלי כבר שנתיים וחצי(אני בת 15 וחצי) נפרדנו חזרנו נפרדנו חזרנו.. פעם לפני שהיינו חברים פעם בזאת לא ממש אהבתי אותו! שחקתי איתו.. הוא כל כך אהב אותי שהיה לי כל כך כיף!! ואז..אחרי איזה חודשים התחלתי להתאהב בו, חזרתי אליו..(רק את הזמן הזה אני סופרת) שכבנו אחרי שנה וחצי או אפילו יותר. התנשקנו אחרי חצי שנה..משהו כזה ובפעם הקודמת שהיינו חברים נפרדתי ממנו יום אחד כי הלכתי למישהו אחר,התנשקנו אחרי 24 שעות... ושוב אני מזכירה..ל-א אהבתי את החבר שלי..רק שחקתי בו בגלל זה הרשתי לעצמי ללכת לאחד אחר. היה עוד מקרה עם החבר הכי טוב שלו..בזמן שהייתי חברה שלו הרגשתי משהו לחבר שלו ..לא קרה בנינו כלום אבל כל כך ראו את זה עלי. אז נכון הייתי זונה שרמוטה והכל! אבל אני כבר לא כזאת והוא לא מוכן להאמין! הוא בטוח שאני זונה..ואני לא כזאת! אני עכשיו מאוהבת בו! פעם לא הייתי.. אני התרחקתי מכולם! עם הילדים האלה אני לא מדברת! אבל תמיד יש לו את הרושם של הזונה! והוא אומר לי את זה:( אוףף אני שונאת את עצמיי!! מה עושים????בקשה תעזרו ליי

אוי

טוב אממ גמאני עשיתי שטויות כאלה הלכתי עם החבר הכי טוב של מישו שאהבתי כי כעסתי עליו ואממ הוא גם התחיל לחשוב כאלה דברים מאמי סורי לדכא אותך ככה אבל תוותרי אין מה לעשות הוא רק אחד ויהיו עוד מליון שתאהבי כמוהו או יותר והוא לא שווה את כל התשומת לב אם הוא לא רוצה אותך

הוא כן רוצה...

אנחנו חברים אבל אנחנו רבים והוא כל הזמן אומר לי שאני זונה הוא מתבאס שאני מדברת עם בנים הוא מתבאס שיש לי אנשים באיסיקיו שהוא לא מכיר וזה מה שהוא חושב עלי! כל ריב הוא אומר לי זונה והוא מתכוון לזה.. כי יצאתי כזאת:(

אני וחבר שלי כבר שנתיים וחצי(אני בת 15 וחצי) נפרדנו חזרנו נפרדנו חזרנו.. פעם לפני שהיינו חברים פעם בזאת לא ממש אהבתי אותו! שחקתי איתו.. הוא כל כך אהב אותי שהיה לי כל כך כיף!! ואז..אחרי איזה חודשים התחלתי להתאהב בו, חזרתי אליו..(רק את הזמן הזה אני סופרת) שכבנו אחרי שנה וחצי או אפילו יותר. התנשקנו אחרי חצי שנה..משהו כזה ובפעם הקודמת שהיינו חברים נפרדתי ממנו יום אחד כי הלכתי למישהו אחר,התנשקנו אחרי 24 שעות... ושוב אני מזכירה..ל-א אהבתי את החבר שלי..רק שחקתי בו בגלל זה הרשתי לעצמי ללכת לאחד אחר. היה עוד מקרה עם החבר הכי טוב שלו..בזמן שהייתי חברה שלו הרגשתי משהו לחבר שלו ..לא קרה בנינו כלום אבל כל כך ראו את זה עלי. אז נכון הייתי זונה שרמוטה והכל! אבל אני כבר לא כזאת והוא לא מוכן להאמין! הוא בטוח שאני זונה..ואני לא כזאת! אני עכשיו מאוהבת בו! פעם לא הייתי.. אני התרחקתי מכולם! עם הילדים האלה אני לא מדברת! אבל תמיד יש לו את הרושם של הזונה! והוא אומר לי את זה:( אוףף אני שונאת את עצמיי!! מה עושים????בקשה תעזרו ליי

תגידי ילדה... אפשר לשאול אותך משהו....!?

למה לעזאזל את משקרת?! יש פה שירשור שמתחיל במשפט "לא צריכה עזרה רק לרשום" והוא שלך.. אין לי בעיה..באמת.. אבל למה את משקרת?!

כי אולי זה לא אותו נושא?..חשבת על זה?וחוצמזה הוא אמר לי זונה אחרי שרשמתי את זה

"תספרי לבעלך" (ציטוט שלך) מתי הספקת להתחתן אה!? מתי החבר ניהיה בעל?!

תנסי אולי...

תנסי אולי לפנק אותו להראות לו שאת אוהבת אותו ושאת לא זונה.

שנתיים וחצי אני רק עושה את זה..

הוא תמיד חוזר לנושא הזה.. מה שאני לא יעשה אני לא בסדר..תמיד הוא נתפס בעבר:(
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר