בנות.....שאלה

בנות.....שאלה

אני בת 19 ויש לי חבר בערך שנתיים החלטנו שהגיע הזמן להפסיק[סליחה על הביטויים ה-וולגרים] לזיין את המוח,ופשוט לזיין אחד את השני חיחיחיחיחי......... אז מה אני אמורה לדעת? גילוח?קונדומים?תנוחות? ספרו לי הכללללללללל מה לעשות לפני ,תוך כדי ואחרי....... בהדגשה על הלפני כי אני לא רוצה להכנס איתו למיטה ופתאום הוא יראה משהו ויגיד "מה לעזאזל הולך פה????" מצטערת על השפה הנמוכה שהשתמשתי בה פה (: קצת לחוצה תודה בנות

מושלמת כנסי

אז ככה: מנסיון אישי יש כמה דברים שיכולים להדליק את בן זוגך ולהכניס את שתיכם למצב רוח. קודם כל אני ממליצה לגלח את כל ה'יער' שם למטה.לגמרי. או להשאיר רק 'פס' דק באמצע. אין דבר שהוא יותר 'turn off' מאשר כ** שעיר. דבר שני אני ממליצה על בגדים תחתונים סקסים או שתקני תלבושת של 'מנקה צרפתיה' או מזכירה סקסית וכו'... דבר שלישי אני ממליצה על מקלחת/אמבטיה משותפת דבר רביעי אני ממליצה על מסאג'ים משותפים לפני האקט עצמו (לדעתי זה ה'פור פלי' הכי מטריף) ודבר אחרון:מין אוראלי לפני החדירה, כך תהיי יותר מוכנה ומגורה לקבל 'אותו' מקווה שעזרתי, אם יש לך עוד שאלות בכיף. אז בהצלחה ותעדכני אותנו

ומה שעוד כדאי לזכור...

מניסיון? בזמן האקט,את חייבת להשמיע נשמות ואנחות של הנאה בכל מקרה. אם זה לא יבוא לך באופן טבעי וזורם, תצטרכי פשוט לזייף את הקולות ולחקות את מה שאת מכירה מהסרטים.

מושלמת כנסי

אז ככה: מנסיון אישי יש כמה דברים שיכולים להדליק את בן זוגך ולהכניס את שתיכם למצב רוח. קודם כל אני ממליצה לגלח את כל ה'יער' שם למטה.לגמרי. או להשאיר רק 'פס' דק באמצע. אין דבר שהוא יותר 'turn off' מאשר כ** שעיר. דבר שני אני ממליצה על בגדים תחתונים סקסים או שתקני תלבושת של 'מנקה צרפתיה' או מזכירה סקסית וכו'... דבר שלישי אני ממליצה על מקלחת/אמבטיה משותפת דבר רביעי אני ממליצה על מסאג'ים משותפים לפני האקט עצמו (לדעתי זה ה'פור פלי' הכי מטריף) ודבר אחרון:מין אוראלי לפני החדירה, כך תהיי יותר מוכנה ומגורה לקבל 'אותו' מקווה שעזרתי, אם יש לך עוד שאלות בכיף. אז בהצלחה ותעדכני אותנו

אבל....

לגלח????הכל??? זה לא מסוכן???? ואגב - זה כואב בפעם הראשונה? מניסיון של חברות שלי הן יצאו עם שריר תפוס וכאב די גדול מהחדירה... אנחות אני די בטוחה שיהיו - ולא מאולצות... אבל תודה על הטיפ מה עוד בנות? טיפים יתקבלו בברכה תודה

בנות.....שאלה

אני בת 19 ויש לי חבר בערך שנתיים החלטנו שהגיע הזמן להפסיק[סליחה על הביטויים ה-וולגרים] לזיין את המוח,ופשוט לזיין אחד את השני חיחיחיחיחי......... אז מה אני אמורה לדעת? גילוח?קונדומים?תנוחות? ספרו לי הכללללללללל מה לעשות לפני ,תוך כדי ואחרי....... בהדגשה על הלפני כי אני לא רוצה להכנס איתו למיטה ופתאום הוא יראה משהו ויגיד "מה לעזאזל הולך פה????" מצטערת על השפה הנמוכה שהשתמשתי בה פה (: קצת לחוצה תודה בנות

אממ אני לא רוצה להיות גמעילה אבל

אני ממש לא רוצה להיות מגעילה אבל הסתכלתי בהיסטורית השמות שלך ואת ממש לא מי שאת אומרת שאת..בחלק מההודעות את כותבת שאין לך חבר ,בחלק יש לך,בחלק את דתיה ,ובחלק אחר את חילונת, בחלק מסורתית קיצר אל ת***** לנו ת'שכל !!

אבל....

לגלח????הכל??? זה לא מסוכן???? ואגב - זה כואב בפעם הראשונה? מניסיון של חברות שלי הן יצאו עם שריר תפוס וכאב די גדול מהחדירה... אנחות אני די בטוחה שיהיו - ולא מאולצות... אבל תודה על הטיפ מה עוד בנות? טיפים יתקבלו בברכה תודה

חחח מאמי כנסי

זה בכלל לא מסוכן, זה כמו להוריד שערות בכל מקום אחר. אני עושה את זה וגם מלא חברות שלי. זה הכי סקסי והכי אסתטי לדעתי. אני ממליצה לעשות את זה עם שעווה כי עם סכין גלוח זה יוצא קוצים, כמו נייר זכוכית. ולגבי כאב בחדירה, שוב אני יכולה להמליץ על ג'ל שמקל על החדירה שאפשר לקנות בכל סופר-פארם. ולגבי התנוחה, אולי עדיף שתתחילו כשאת למעלה כך יהיה לך יותר נוח ואת תשלטי על הקצב. טוב, אני ממש נשמעת כמו סקסולוגית...חחח בכל מקרה אני שמחה לשתף אותך עם הנסיון שלי. בהצלחה

ומה שעוד כדאי לזכור...

מניסיון? בזמן האקט,את חייבת להשמיע נשמות ואנחות של הנאה בכל מקרה. אם זה לא יבוא לך באופן טבעי וזורם, תצטרכי פשוט לזייף את הקולות ולחקות את מה שאת מכירה מהסרטים.

חחח, נכון

אממ אני לא רוצה להיות גמעילה אבל

אני ממש לא רוצה להיות מגעילה אבל הסתכלתי בהיסטורית השמות שלך ואת ממש לא מי שאת אומרת שאת..בחלק מההודעות את כותבת שאין לך חבר ,בחלק יש לך,בחלק את דתיה ,ובחלק אחר את חילונת, בחלק מסורתית קיצר אל ת***** לנו ת'שכל !!

***מגעילה***

רונה היקרה......והחצופה

זו קצת חוצפה מצידך אבל זו לא תיבת האי מייל שלי לבד אני ועוד כמה חברות שלי משתמשות בה כי יש לנו פורום ואתר שאליו שולחים לנו את המכתבים בכל מקרה אל תתערבי בעיניינים שלא שלך אנחנו 7 בנות שעושות שימוש בתיבה הזו לכי תז***** בעצמך ותחפרי בעבר של עצמך ובחיים של עצמך ולא בשל אחרים חצופה

חצופה בעצמך יאבלה

וואלה יופי באה לפה פורום ומתיחלה לקלל בנות! יאלה יאלה סתמי ת'פה ושבי בשקט!!

בנות.....שאלה

היי לחוצה, בשביל פרטים אמיתיים -

תפני לפורום סקסולוגיה. אם את סתם מעוניינת לשמוע את דעתי.. לגבי גילוח - אם את בקטע של זה, [יש כאלה שאוהבים טבעי..] פשוט תעשי את זה, מה את רוצה לדעת?! נראה לי שסכין זאת לא בחירה טובה, אם זאת השאלה.. לגבי קונדומים - לא משנה במה תבחרו, אבל שיהיה משהו. חובה. ולגבי תנוחות.. נו, מה את רוצה שנענה? כל אחד אוהב משהו אחר.. רוצה המלצה? תעשי את מה שאת אוהבת, ואת מה שתגלו שאתם טובים בו [[: אתם ילדים גדולים, תלמדו איך לעשות את זה יותר מהנה ומעניין עם הזמן , מן הסתם. אם את מתביישת ממנו ודואגת שהוא יגיד "מה לעזאזל הולך פה", אולי את לא לגמרי מעוניינת. והכי חשוב - אל תלחצי. זה בסה"כ דייי מהנה (: זה לא צריך להיות יותר מדי סיפור ובטח שאת לא אמורה להיות מובכת מהעניין. שיהיה בכיף .....

חצופה בעצמך יאבלה

וואלה יופי באה לפה פורום ומתיחלה לקלל בנות! יאלה יאלה סתמי ת'פה ושבי בשקט!!

לכי תקני חיים בשקל ....חופרת לאנשים בחיים ועוד מתפלאה אח"כ שמדברים אליה ככה????

מאמוש

אל תתעצבני, תתעלמי קבלת ת'עצות שלי יש עדכונים?

קצת קשה,אבל בסדר

אמממ אני ממשיכה להיות לחוצה הוא לא לוחץ הוא אמר לי קחי ת'זמן וכשארגיש מוכנה נלך על זה אבל אני לא יודעת מה לעשות כי אני לא מוכנה לעשות שעווה וקצת קשה לגלח ויש סיכון של להחתך וכאלה וללכת על "המראה הטבעי"? לא נראה לי אפילו בשבילי זה TURN OFF אבל אני אנסה למצוא פתרון מעבר לזה החלטתי לא ללכת על משהו מוגזם אלא סקס רגיל כי זו רק ההתחלה אבל בכל מקרה אני שמחה שנתתן לי טיפים תודה ותודה על הדאגה הוא לא לחוץ כי זה לא פעם ראשונה שלו לצערי אבל לא נורא לפחות הוא יודע איך זה קשה לבחורה בפעם הראשונה והוא בעצמו אמר לי שכל עוד הצד השני לא יהנה זה לא מהנה לשכב אז זה מרגיע אותי שהוא יהיה קצת רגוע ולא בהמה (:

שיהיה לך בהצלחה מאמי

מקווה שעזרתי... נשמע שיש לך חבר מ-ה-מ-ם בא לך להתכתב אולי במייל scsc100@walla.co.il ביי לבינתיים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר