ערב טוב בנות מתוקות ....מה דעתכן על סקר חדש?

האמתי שאני רוצה לשמוע 'דעה של בחורה' בנושא מסוים כי זה משהו שהרבה זמן 'מטריד' אותי אבל אין לי מושג איך להתחיל להסביר. ראיתי שאתן אוהבות סקרים (וזורמות עם זה עד הסוף) אז חשבתי שאולי תזרמו איתי בסקר וככה אני יוכל להסביר את עצמי ולקבל תשובות. תודה מראש לכל מי שמשתפת פעולה.... אז ככה: איך אתן אוהבות את הגבר שלכן: חלק ראשון: 1) חולה מין ומראה או מסתיר את זה? 2) אוהב מין ומראה או מסתיר את זה? 3) אוהב מגע ומראה או מסתיר את זה? 4) חרמן ומראה או מסתיר את זה? 5) ואם זה ממש לא חשוב לו כל הקטע? 6) ואם זה ממש לא חשוב לו והוא משחק אותה כאילו כן כדי לעשות רושם? 7) ואם הוא רומנטיקן חסר תקנה שנותן כבוד בצורה כזאת שזה גורם לך להרגיש...לא נשית? חלק שני - עד כמה (מ-1 עד 10) הפרטים הבאים חשובים לכן): 1) שיהיה גבוה 2) שיהיה אינטלגנט 3) שיזרום 4) שיהיה לו רישיון נהיגה 5) שיהיה לו הרבה כסף 6) קוביות בבטן 7) הגודל של האיבר שלו 8) שיזרום בשיחה 9) רומנטיקן 10) 'קשה להשגה' תודה מתוקות! מת עליכן אם אתן מבולבלות אז...אני יסביר את עצמי בהמשך...מבטיח!

בוקר טוב לרועי המתוק =)

ייאאא סקר... הכי כיף!! אני בטוחה שישמחו לשתף איתך פעולה פה. ואני אעשה את זה ראשונה בכך שאקפיץ את השרשור הזה. אוקי, דבר ראשון חשוב שתדע שכל בת אוהבת משהו אחר ככה שאין נוסחה מסויימת לגבר האידיאלי. אז לתשובות שלי: חלק ראשון: 1) חולה מין ומראה או מסתיר את זה?: חולה מין?! תראה עצם העובדה שזה "חולה" זה מראה על משהו פגום! אני לא ארצה שמערכת היחסים שלי {אני לא מדברת כרגע על קשר שהוא לא מערכת יחסים} תסבוב אך ורק סביב הסקס, סקס זה טוב אבל יש כל כך הרבה מעבר לזה. 2) אוהב מין ומראה או מסתיר את זה? שיאהב מין זה חשוב, ואם הוא אוהב אז כן שיראה את זה. בכלל אני לא אוהבת שצבועים איתי. אם בחור לא יהיה אמיתי איתי ב100% הקשר לא יוכל להתקיים. 3) אוהב מגע ומראה או מסתיר את זה? שיאהב מגע, אבל במידה.. נניח אם אנחנו יוצאים עם חברים גם אז שלא יהיה מרוח עלי. כי עם כל האהבה אני לא חושבת שזה משהו שמתאים לעשות מול אנשים אחרים זה כמו הצגה בעיניי. 4) חרמן ומראה או מסתיר את זה? חרמן כשאני חרמנית זה הכי טוב חחחחחח 5) ואם זה ממש לא חשוב לו כל הקטע? של הסקס?! תראה אני ארצה בחור שאני אוכל להיות איתו הכי חופשיה וטבעית שיש וזה יכול לבאס אותי מאוד אם הוא לא ירצה סקס ואני כן. למרות שאני לא מאמינה שיש דבר כזה... חלק מהזוגיות זה גם המשיכה בין בני הזוג ולא רק ה"חברות" למרות שהחברות הכי חשובה מבחינתי. 6) אואם זה ממש לא חשוב לו והוא משחק אותה כאילו כן כדי לעשות רושם? הזכרתי את העובדה שאני לא אוהבת צבועים.... אני לא אוהבת בקרבתי אנשים מזוייפים. 7) ואם הוא רומנטיקן חסר תקנה שנותן כבוד בצורה כזאת שזה גורם לך להרגיש...לא נשית? איך זה יכול לקרות? שאני ארגיש לא נשית??? - אני לא חושבת שיש מצב כזה. שיהיה רומנטיקן, אבל כמו כל דבר גם לזה חשוב שתהיה מידה. חלק שני - עד כמה (מ-1 עד 10) הפרטים הבאים חשובים לכן): 1) שיהיה גבוה- גובה זה תמיד בונוס, אבל למרות שאני מאוד גבוהה יחסית לבת תמיד יוצא לי להתאהב בנמוכים ממני =\ אז גובה זה לא ממש חשוב כמו האישיות 6 2) שיהיה אינטלגנט - מאוד מאוד מאוד חשוב לי!!! אם בן אדם לא ימשוך אותי מבחינה אינטלקטואלית ולא יהווה עבורי בן שיחה רצוי זה ממש לא ילך ביננו. זה לא אומר שהוא לא יכול להיות קצת שטותניק {כמוני} אבל זה בהחלט חשוב 9.5 3) שיזרום - מאיזה בחינה? בשיחות? בחינה פיזית? בכל מקרה זרימה או בלשוני ספונטאניות חשוב מאוד 9 4) שיהיה לו רישיון נהיגה- זה מועיל אבל לא כזה חשוב. 6 5) שיהיה לו הרבה כסף - ממש לא משנה, אני לא צריכה מישהו שיממן אותי, אני בחורה עצמאית ואני אוהבת שמתייחסים אלי בהתאם. אני לא מרגישה בנוח שגבר משלם עלי או קונה לי מתנות. 6) קוביות בבטן- בונוס רציני, אבל שוב זה לא הדבר המכריע בעיניי בבחירת בן זוג. האופי והאינטיליגנציה הם הגורם המכריע. 6 7) הגודל של האיבר שלו - צריך להיות גודל נורמלי בשביל הנאה מהסקס ככה שיש לזה חשיבות כלשהי, אבל לא מכרעת. 7 8) שיזרום בשיחה - אחד הדברים הכי חשובים, אם השיחה ביננו לא זורמת לא יצא מזה כלום. 10 9) רומנטיקן- זה יכול להיות נחמד מאוד מידי פעם. אבל לא בהגזמה כדי לא לגרום לי מבוכה, ושלא יוציא מזה את החשק. 8 10) 'קשה להשגה' - ממש לא! אם בחור רוצה אותי שלא יתחיל עם משחקים כי זה עלול להיגמר לא טוב. ממש ממש ממש לא. מקווה שעזרתי לך עם הסקר שלך =) באהבה ענבר=]

אני יענה רק על החלק השני.....

1) שיהיה גבוה 4 (שלי בגובה שלי) 2) שיהיה אינטלגנט 6 3) שיזרום6 4) שיהיה לו רישיון נהיגה4 5) שיהיה לו הרבה כסף1 6) קוביות בבטן4 7) הגודל של האיבר שלו 2 8) שיזרום בשיחה10 9) רומנטיקן8 10) 'קשה להשגה' 7 רוב הדברים הם די שוליים, כמו גובה, כסף וכו.... זה לא משנה, העיקר יש אהבה הדדית, לא משנה מה יקרה!

התשובות שלי..

איך אתן אוהבות את הגבר שלכן: חלק ראשון: 1) חולה מין ומראה או מסתיר את זה? אמממ...זה תלוי כאילו תכלס לא צריך יותר מידי אחד כזה שמסתיר ולא צריך אחד שיותר מידי שהוא לא יכול בלעדי זה...צריך את לשמור על בלנס 2) אוהב מין ומראה או מסתיר את זה? אמממ אני חושבת שאותה תשובה לשאלה הקודמת 3) אוהב מגע ומראה או מסתיר את זה? אממ...תלוי איפה נגיד אם חברים וזה אז זה לא הכי מתאים בעולם שכל שנייה יגע בי או לא יודעת מה...גם צריך קצת...אממ אוויר 4) חרמן ומראה או מסתיר את זה? שיראה... 5) ואם זה ממש לא חשוב לו כל הקטע? באסה לשנינו נראה לי 6) ואם זה ממש לא חשוב לו והוא משחק אותה כאילו כן כדי לעשות רושם? אז הוא אידיוט 7) ואם הוא רומנטיקן חסר תקנה שנותן כבוד בצורה כזאת שזה גורם לך להרגיש...לא נשית? אין מצב שאני ארגיש לא נשית חלק שני - עד כמה (מ-1 עד 10) הפרטים הבאים חשובים לכן): 1) שיהיה גבוה- 5 2) שיהיה אינטלגנט- 9 3) שיזרום- 10 שונאת אנשים שתקועים 4) שיהיה לו רישיון נהיגה- 3 5) שיהיה לו הרבה כסף- 3 6) קוביות בבט- 3 7) הגודל של האיבר שלו- 7 8) שיזרום בשיחה- 10 9) רומנטיקן- 6 10) 'קשה להשגה'- 4

סורי... אין לי על בסיס מה לענות על זה

בוקר טוב לרועי המתוק =)

ייאאא סקר... הכי כיף!! אני בטוחה שישמחו לשתף איתך פעולה פה. ואני אעשה את זה ראשונה בכך שאקפיץ את השרשור הזה. אוקי, דבר ראשון חשוב שתדע שכל בת אוהבת משהו אחר ככה שאין נוסחה מסויימת לגבר האידיאלי. אז לתשובות שלי: חלק ראשון: 1) חולה מין ומראה או מסתיר את זה?: חולה מין?! תראה עצם העובדה שזה "חולה" זה מראה על משהו פגום! אני לא ארצה שמערכת היחסים שלי {אני לא מדברת כרגע על קשר שהוא לא מערכת יחסים} תסבוב אך ורק סביב הסקס, סקס זה טוב אבל יש כל כך הרבה מעבר לזה. 2) אוהב מין ומראה או מסתיר את זה? שיאהב מין זה חשוב, ואם הוא אוהב אז כן שיראה את זה. בכלל אני לא אוהבת שצבועים איתי. אם בחור לא יהיה אמיתי איתי ב100% הקשר לא יוכל להתקיים. 3) אוהב מגע ומראה או מסתיר את זה? שיאהב מגע, אבל במידה.. נניח אם אנחנו יוצאים עם חברים גם אז שלא יהיה מרוח עלי. כי עם כל האהבה אני לא חושבת שזה משהו שמתאים לעשות מול אנשים אחרים זה כמו הצגה בעיניי. 4) חרמן ומראה או מסתיר את זה? חרמן כשאני חרמנית זה הכי טוב חחחחחח 5) ואם זה ממש לא חשוב לו כל הקטע? של הסקס?! תראה אני ארצה בחור שאני אוכל להיות איתו הכי חופשיה וטבעית שיש וזה יכול לבאס אותי מאוד אם הוא לא ירצה סקס ואני כן. למרות שאני לא מאמינה שיש דבר כזה... חלק מהזוגיות זה גם המשיכה בין בני הזוג ולא רק ה"חברות" למרות שהחברות הכי חשובה מבחינתי. 6) אואם זה ממש לא חשוב לו והוא משחק אותה כאילו כן כדי לעשות רושם? הזכרתי את העובדה שאני לא אוהבת צבועים.... אני לא אוהבת בקרבתי אנשים מזוייפים. 7) ואם הוא רומנטיקן חסר תקנה שנותן כבוד בצורה כזאת שזה גורם לך להרגיש...לא נשית? איך זה יכול לקרות? שאני ארגיש לא נשית??? - אני לא חושבת שיש מצב כזה. שיהיה רומנטיקן, אבל כמו כל דבר גם לזה חשוב שתהיה מידה. חלק שני - עד כמה (מ-1 עד 10) הפרטים הבאים חשובים לכן): 1) שיהיה גבוה- גובה זה תמיד בונוס, אבל למרות שאני מאוד גבוהה יחסית לבת תמיד יוצא לי להתאהב בנמוכים ממני =\ אז גובה זה לא ממש חשוב כמו האישיות 6 2) שיהיה אינטלגנט - מאוד מאוד מאוד חשוב לי!!! אם בן אדם לא ימשוך אותי מבחינה אינטלקטואלית ולא יהווה עבורי בן שיחה רצוי זה ממש לא ילך ביננו. זה לא אומר שהוא לא יכול להיות קצת שטותניק {כמוני} אבל זה בהחלט חשוב 9.5 3) שיזרום - מאיזה בחינה? בשיחות? בחינה פיזית? בכל מקרה זרימה או בלשוני ספונטאניות חשוב מאוד 9 4) שיהיה לו רישיון נהיגה- זה מועיל אבל לא כזה חשוב. 6 5) שיהיה לו הרבה כסף - ממש לא משנה, אני לא צריכה מישהו שיממן אותי, אני בחורה עצמאית ואני אוהבת שמתייחסים אלי בהתאם. אני לא מרגישה בנוח שגבר משלם עלי או קונה לי מתנות. 6) קוביות בבטן- בונוס רציני, אבל שוב זה לא הדבר המכריע בעיניי בבחירת בן זוג. האופי והאינטיליגנציה הם הגורם המכריע. 6 7) הגודל של האיבר שלו - צריך להיות גודל נורמלי בשביל הנאה מהסקס ככה שיש לזה חשיבות כלשהי, אבל לא מכרעת. 7 8) שיזרום בשיחה - אחד הדברים הכי חשובים, אם השיחה ביננו לא זורמת לא יצא מזה כלום. 10 9) רומנטיקן- זה יכול להיות נחמד מאוד מידי פעם. אבל לא בהגזמה כדי לא לגרום לי מבוכה, ושלא יוציא מזה את החשק. 8 10) 'קשה להשגה' - ממש לא! אם בחור רוצה אותי שלא יתחיל עם משחקים כי זה עלול להיגמר לא טוב. ממש ממש ממש לא. מקווה שעזרתי לך עם הסקר שלך =) באהבה ענבר=]

תודה מתוקה....עכשיו עוד שאלה/הבהרה קטנה....

כשאני אומר נמוך אני מתכוון בסביבות ה-1.60 . זה עדיין מקבל ציון כזה נמוך? אני נמוך למי שמסתקרנת....

אמממממממממ...

כן, זה נמוך לבן ועוד בגילאי ה-20+, אבל זה לא משנה שאוהבים ותמיד אפשר למצוא בת יותר נמוכה, לא חסר! החבר שלי גם נמוך, הוא 1.70 ושאני על פלטפורמות אני קצת יותר גבוהה, אבל אני חולה עליו הכי בעולם, מתכננים חתונה!! (אבל לא בזמן הקרוב)

עדיין...

תראה רועי, אני נחשבת לבחורה יחסית גבוהה 172. יצאתי בעבר עם בחורים נמוכים ממני וכשאני אומרת נמוכים אני מתגוונת ל165 שזה בהחלט הבדל משמעותי. כשיש אהבה וכשיש את החיבור הרוחני עם בן אדם, שומדבר חיצוני לא משנה. בעינייך הוא הכי יפה, כי הפנימיות מקרינה על החיצוניות. בכל מקרה בסוף כשמזדקנים נשארת החברות =). אולי זה ישמע לך מוזר שאני חושבת ככה אבל אני באמת מאמינה, שהחברות ביחסים היא מעל להכל וצריך למצוא את הפרטנר {במקרה שלך פרטנרית} שאיתה תוכל להיות הכי שלם עם עצמך והיא מצידה תקבל אותך מכל הבחינות. באהבה ענבר=]

בדיוק!

כל מילה זהבבבבבבבבבבבבבבב!!!

אמממממממממ...

כן, זה נמוך לבן ועוד בגילאי ה-20+, אבל זה לא משנה שאוהבים ותמיד אפשר למצוא בת יותר נמוכה, לא חסר! החבר שלי גם נמוך, הוא 1.70 ושאני על פלטפורמות אני קצת יותר גבוהה, אבל אני חולה עליו הכי בעולם, מתכננים חתונה!! (אבל לא בזמן הקרוב)

יאיי!

שמחה בשבילך מותק- שתהיי מאושרת !!! ומזל טוב לחתונה המתקרבת...:)

אני יענה רק על החלק השני.....

1) שיהיה גבוה 4 (שלי בגובה שלי) 2) שיהיה אינטלגנט 6 3) שיזרום6 4) שיהיה לו רישיון נהיגה4 5) שיהיה לו הרבה כסף1 6) קוביות בבטן4 7) הגודל של האיבר שלו 2 8) שיזרום בשיחה10 9) רומנטיקן8 10) 'קשה להשגה' 7 רוב הדברים הם די שוליים, כמו גובה, כסף וכו.... זה לא משנה, העיקר יש אהבה הדדית, לא משנה מה יקרה!

כנ"ל....

1) שיהיה גבוה- 6 די חשוב לי.. אבל לא הכי! 2) שיהיה אינטלגנט 9- כמו שענברוש אמרה... [כי ידע זה כח! חחחח] 3) שיזרום- 8 חשוב מאוד.. שלא יתקע.. חח 4) שיהיה לו רישיון נהיגה- אם גר רחוק ממני אז כן ואם לא, אז בסבבה... יש לזה יתרון עצום.. במיוחד גם שאני גרה בישוב בצפון- ככה שזה די דבר שצריך.. אבל בקרוב לי יהיה!!!! יאייי! אז ניתן לזה 7! 5) שיהיה לו הרבה כסף - אח שלי תמיד צוחק עליי שאני צריכה להתחתן עם מיליונר - ואני יהפוך אותו לעני. שרק מיליונר יעשה אותי מאושרת כי אני קונה כל דבר שזז ומה שגם לא זז... לא מסכימה כלכך.. שיהיה כסף במידה- משפחה אמידה. 7 6) קוביות בבטן- זה מוסיף אבל בהחלט לא חשוב... 3 7) הגודל של האיבר שלו- לא נכנסת לזה.... 8) שיזרום בשיחה - 10 דבר מאודדדד חשוב.. שלא יתקע, שתהיה שיחה זורמת ונעימה 9) רומנטיקן9- אין על בנים רומנטיים , אותי זה מאוד מרגש ... יחס גורר יחס... 10) 'קשה להשגה' 5- לפעמים זה נחמד מוסיף צבע למערכת יחסים, אבל בהתחלה.. לא ! מקווה שנתתי קצת כיוון.. אבל כמו שענבר אמרה- כל אחת והטעם שלה.. כל אדם הוא אחר ומיוחד בפני עצמו.. על טעם וריח אין להתווכח !!! רועי- אתה עוד תמצא אותה- את האחת שתעשה אותך מאושר לאללה!!!

ערב טוב בנות מתוקות ....מה דעתכן על סקר חדש?

האמתי שאני רוצה לשמוע 'דעה של בחורה' בנושא מסוים כי זה משהו שהרבה זמן 'מטריד' אותי אבל אין לי מושג איך להתחיל להסביר. ראיתי שאתן אוהבות סקרים (וזורמות עם זה עד הסוף) אז חשבתי שאולי תזרמו איתי בסקר וככה אני יוכל להסביר את עצמי ולקבל תשובות. תודה מראש לכל מי שמשתפת פעולה.... אז ככה: איך אתן אוהבות את הגבר שלכן: חלק ראשון: 1) חולה מין ומראה או מסתיר את זה? 2) אוהב מין ומראה או מסתיר את זה? 3) אוהב מגע ומראה או מסתיר את זה? 4) חרמן ומראה או מסתיר את זה? 5) ואם זה ממש לא חשוב לו כל הקטע? 6) ואם זה ממש לא חשוב לו והוא משחק אותה כאילו כן כדי לעשות רושם? 7) ואם הוא רומנטיקן חסר תקנה שנותן כבוד בצורה כזאת שזה גורם לך להרגיש...לא נשית? חלק שני - עד כמה (מ-1 עד 10) הפרטים הבאים חשובים לכן): 1) שיהיה גבוה 2) שיהיה אינטלגנט 3) שיזרום 4) שיהיה לו רישיון נהיגה 5) שיהיה לו הרבה כסף 6) קוביות בבטן 7) הגודל של האיבר שלו 8) שיזרום בשיחה 9) רומנטיקן 10) 'קשה להשגה' תודה מתוקות! מת עליכן אם אתן מבולבלות אז...אני יסביר את עצמי בהמשך...מבטיח!

ממ.. טוב(: התשובות שלי..

איך אתן אוהבות את הגבר שלכן: חלק ראשון: 1) חולה מין ומראה או מסתיר את זה? לא רוצה שום חולה מין. יש לי הסברים לזה למי שרוצה.. 2) אוהב מין ומראה או מסתיר את זה? ממ.. מן הסתם הוא אוהב:) כמו כל אדם ממוצע. ושיסתיר את זה כי זה לא עניין של אף אחד אחר. אולי חוץ ממני:) 3) אוהב מגע ומראה או מסתיר את זה? רצוי שיהיה די רגוע בקטעים כאלה.. שלא יבוא ויגע כל הזמן וזה.. זה יכול להציק... 4) חרמן ומראה או מסתיר את זה? לא אוהבת חרמנים:\ הם מגעילים(: 5) ואם זה ממש לא חשוב לו כל הקטע? זה צריך להיות חשוב לו במידה מסויימת, אבל בהחלט שלא יתעסק בזה כל היום.. 6) ואם זה ממש לא חשוב לו והוא משחק אותה כאילו כן כדי לעשות רושם? אז הוא דפוק..? יש תשובה אחרת? 7) ואם הוא רומנטיקן חסר תקנה שנותן כבוד בצורה כזאת שזה גורם לך להרגיש...לא נשית? אז הוא מבאס:\ הוא צריך להיות רומנטיקן, אני לא אומרת שלא, אבל במידה מסויימת... חלק שני - עד כמה (מ-1 עד 10) הפרטים הבאים חשובים לכן): 1) שיהיה גבוה- לא ממש אכפת לי. כדאי שהוא יהיה יותר גבוה ממני (וזה לא מאוד קשה..) 2) שיהיה אינטלגנט- כדאי:) שיהיו לנו שיחות עמוקות לפחות:\ 3) שיזרום- אין לו עם מה לזרום :) 4) שיהיה לו רישיון נהיגה- אם יהיה זה יועיל:) 5) שיהיה לו הרבה כסף- שיהיה עני מרוד!! אני לא רוצה שהכסף יסובב לו\לי את הראש... 6) קוביות בבטן- ממש ממש לא מזיז לי:\ מצטערת.. 7) הגודל של האיבר שלו- אני יענה על זה אם לא אכפת לך:) 8) שיזרום בשיחה-בטחחח!! חשוב מאוד! שלא יהיו שתיקות מעיקות כאלה..חחח[: 9) רומנטיקן-אמרתי כבר.. שיהיה רומנטיקן מצדי, אבל שלא יפריז.... 10) ’קשה להשגה’- ממ.. רצוי שלא, כי אז הוא סתם יבאס אותי:) מקווה שעזרתי מעט:) היה נחמד לענות!! ערב(?) טוב! וחורף חמים ונעים

היי רועי גמאני רוצה להשתתף בסקר

אז ככה אני מעדיפה כאלה שאוהבים סקס ולא יודעת אם מסתירים זה לא מפריע רק שלא יצטיירו כחרמנים מדי כאלה שאוהבים סתם מגע ומראים את זה זה סקסי בטירוף אם זה ממש לא חשוב לו אז זה סקסי בטירוף ואם הוא משחק אותה אז גם סבבה רק שיהיה שחקן טוב אין כזה דבר לא נשית בחורה צריכה להיות בטוחה במיניות שלה וזה גם עושה לכם את זה אז ככה תכונות: 1)שיהיה אינטיליגנט 2)שיזרום בשיחה 3)רומנטיקן 4)שיזרום 5)קוביות בבטן 6)גודל האיבר(זה לא הגודל זה הביצועים) 7)גבוה 8)רשיון נהיגה 9)הרבה כסף 10)קשה להשגה

רועיקוו.. אחלה סקרר

חלק ראשון: 1) חולה מין ומראה או מסתיר את זה? לא חולה מין אבל גם לא לא חושב על מין..שיהיה לו גבול מסויים 2) אוהב מין ומראה או מסתיר את זה?אוהב מין ומראה 3) אוהב מגע ומראה או מסתיר את זה?אוהב מגע ומראה 4) חרמן ומראה או מסתיר את זה?שוב..שלא יצא מפרופורציות 5) ואם זה ממש לא חשוב לו כל הקטע? מאוד מאוד מבאס 6) ואם זה ממש לא חשוב לו והוא משחק אותה כאילו כן כדי לעשות רושם? טחח מכוער כולו פוזה.. 7) ואם הוא רומנטיקן חסר תקנה שנותן כבוד בצורה כזאת שזה גורם לך להרגיש...לא נשית? בעע אז מה רומנטיקה בזה ??? חלק שני - 1) שיהיה גבוה-5 2) שיהיה אינטלגנט-9 3) שיזרום-8 4) שיהיה לו רישיון נהיגה-7 5) שיהיה לו הרבה כסף-2 6) קוביות בבטן- 5 7) הגודל של האיבר שלו-7 8) שיזרום בשיחה-9 9) רומנטיקן-10 10) 'קשה להשגה'-1 רועי-יישר כוחחחחח!!! חח תמשיך עם הסקרים..אחלה סקר.. אוהבתת אדוה

עדיין...

תראה רועי, אני נחשבת לבחורה יחסית גבוהה 172. יצאתי בעבר עם בחורים נמוכים ממני וכשאני אומרת נמוכים אני מתגוונת ל165 שזה בהחלט הבדל משמעותי. כשיש אהבה וכשיש את החיבור הרוחני עם בן אדם, שומדבר חיצוני לא משנה. בעינייך הוא הכי יפה, כי הפנימיות מקרינה על החיצוניות. בכל מקרה בסוף כשמזדקנים נשארת החברות =). אולי זה ישמע לך מוזר שאני חושבת ככה אבל אני באמת מאמינה, שהחברות ביחסים היא מעל להכל וצריך למצוא את הפרטנר {במקרה שלך פרטנרית} שאיתה תוכל להיות הכי שלם עם עצמך והיא מצידה תקבל אותך מכל הבחינות. באהבה ענבר=]

אז כמה דברים לי אליך מתוקה.....

קודם כל...תרשי לי להוריד בפנייך את הכובע בקשר למה שאמרת שאת גבוהה ויוצאת עם בנים נמוכים ממך כי...אני אישית נתקלתי במעט בנות כאלה. דבר שני...יש לי שאלה אחרת קצת אליך...לדעתך (וכמובן שאני ישמח אם כולן יענו לי על זה) יש לרושם הראשוני השפעה? כי ברגע שיש אהבה אז ברור שהחיצוניות שלו/ה לא תשנה לך אבל כשאת/ה מכיר/ה מישהו/י אז(!) אתה בעצם בוחר אם הגובה מתאים, סגנון לבוש, התנהגות, ועוד ועוד ועוד.... שיהיה לך לילה קסום מתוקה ולכולן!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר