צריכה לשפוך קצת...

אוףף זאת התקופה הכי מגעילה שהיתה לי.. והיא לא נגמרת עכשיו רבתי עם חבר שלי כאילו לא ממש רבנו אבל הכל מתחיל להסתבך... אני יספר את זה כמה שיותר בקצרה ומצטערת עם זה יצא ארוך.. היינו ביחד שנתיים וחצי.. וזאת היתה תקופה מדהימה.. ולקראת הסוף זה לא הסתדר.. (כנראה שהיינו צריכים את השקט שלנו) אז חתכנו וכאן באה הפרידה של חצי שנה.. ואחרי שהבנו שאנחנו לא יכולים אחד בלי השני... חודש אחרי שהתחיל ביננו עוד הפעם משו החלטתי ששוה לנסות.. אנחנו עוד מעט חודשים ביחד (מהחזרה המחודשת) ובהתחלה היה ממש טוב.. אבל עכשיו בחודש האחרון.. כאילו משו לא מסתדר... אבל זה נדיר בדר"כ טוב לנו ממש טוב לנו אני מרגישה כמו בחלום.. והיום.. היום כבר לא ידעתי מה לעשות.. קבענו שהוא יבוא אלי.. כי הרבה זמן לא היינו לבד.. והתגעגענו.. ואז הוא הודיע לי שאולי הוא יקפוץ לחבר שלו ואמרתי שאין בעיה רק שיודיע לי (כמובן שהתעצבנתי קצת והוא הרגיש את זה אבל..) ואז ב9 ככה התקשרתי כדי לבדוק מה הוא החליט והוא אמר לי "אני לא יוצא" ניסיתי לברר למה כי אני מכירה אותו מספיק טוב ואין הוא פשוט אומר שלא קרה כלום!! וזה מרתיחח!! אמרתי לו עם הוא בא אלי והוא אמר את רוצה? טוב אני תכף יחזיר לך תשובה.. אז אמרתי לו עזוב מאמי עם לא בא לך לא בכוח.. וסיימנו ת'שיחה.. (לא בטוב עם להגיד ככה..)) אחר כך דיברנו שוב ואז אמרתי לו מה עבר עלייך.. והוא אמר לי מאמי שלי באמת שכלום.. אבל אני מרגישה.. זה לא אותו הטון שהוא מדבר אלי והכל היה כל כך שונה.. אוףףף... ושסיימנו הוא אמר לי טוב יאללה בי.. אנחנו אף פעם לא מסיימים ככה.. זה תמיד אני אוהבת אותך.. או משו כזה... מוזרר לי.. ואני מפחדת שלא לקחתי את ההחלטה הנכונה.. מה לעשות.. ממש התבאסתי.. וסורי על המגילה..

סספירושששש

זה לא נחשב ריב.. צלצלי אליו עכשיו .. תגידי לו שיהיה לך לילה טוב אני אוהבת אותך.. וזהו נגמר הסיפור... אוהבתותך

תודה יפה שלי..

שלחתי לו עכשיו.. אני מקווה שזה יעזור.. אני לא יודעת עד כמה אבל מקווה.. אוהבת אותךך והמון תודה..

ספירר!!!

ממ.. אני מבינה את ההרגשה שלך... אני חושבת שטוב ששלחת לו, ו.. תדברי איתו, באמת. תשאלי אותו. שלא יהיה משהו שיעיב לכם על הקשר.. שיהיה באמת הרבה בהצלחה!! הילולה

ספיר..

אני גם חושבת שטוב שללחת לו.. מקוה שהעניינים יסתדרוואת מוזמנת חופשי לכתוב כמה שבא לך!!

מחזקת את דיברי הילולה!!!...

ספיר..

אני גם חושבת שטוב שללחת לו.. מקוה שהעניינים יסתדרוואת מוזמנת חופשי לכתוב כמה שבא לך!!

תודה יפותת שלי..

אני יעדכן אותכם איך זה נגמרר.. אוהבת אותכםם ושיהיה לכולכם חג שמח..

יאפפ..

אל תדאגי מותק.. מקווה שיסתדר לך! מוזמנת תמיד לשפוך מה שבא לך..

תודה יפותת שלי..

אני יעדכן אותכם איך זה נגמרר.. אוהבת אותכםם ושיהיה לכולכם חג שמח..

מותק..

מקווה שלא יגמר.. שימשיך ותהיי מאושרת! וחג שמייח ומלא אור!

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר