יאיי! היורה הגיע!!!!!!!!!!!!!!

חבר'ה- יורד גשםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם איזה צחוקיםםם היורה הגיע! גשם גשם משמיים.. כל היום טיפות המים..חחחחחח

נכון נכון נכון!גם אצלי!מזל שהורדתי כביסה בזמן

חבר'ה- יורד גשםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם איזה צחוקיםםם היורה הגיע! גשם גשם משמיים.. כל היום טיפות המים..חחחחחח

יייייייייאאאאאאאאאאאאאא כל הרחוב מפוצץ בגשם ושלוליות................!!!!!!!!!!!!!!!

מתה כבר להכין את המעיל והמיטריה ולצאת החוצההההה!!!!!! כיפייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גו גשם!!!!!!!!!!!!!!!!............ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................................................

יאאאאאאאאאאאפ

אוייששש

כמה שאני אוהבתת חורףףףףףףףףףף מתההה עליווו ואינעללל היתה הפסקת חשמל של חצי שעה + ... איזההה שיעמוםםם!! אבלל גשםםם יווו איזה כיףףףףףףףף אוהבת..

חחח

אופי...

רק בבאר שבע לא ירד גשם..? או שירד ולא ראיתי חחחח אני כבר מתה שיתחיל.. עם כל הבגדים הענקים שמסתתרים ומתכרבלים בתוכם... ולשכב מתחת לפוך עם שוקו חם... אחחח כיף לכם..

יאפפפפ- מתה על החורףףףף!!!!

וואי ועל הבנים עם הצעיפים... אין על זה..חחחח

מסכימה!!!!!!!!!!!!!!!

אוייששש

כמה שאני אוהבתת חורףףףףףףףףףף מתההה עליווו ואינעללל היתה הפסקת חשמל של חצי שעה + ... איזההה שיעמוםםם!! אבלל גשםםם יווו איזה כיףףףףףףףף אוהבת..

מתה על החורףףףףףףףףףףףף

מסכימה!!!!!!!!!!!!!!!

חחחחח

אוריינוש.. את יכולה את כל החורף להעביר עם חולצה קצרה- תסבירי לי- איך לא קררררררררררררררררררררררר לך?????

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מאמייייייייייי

אני גם מתה על החורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אבל הוא עדיין לא הגיע לב"ש!! חחחח אני מחכה כבר שיירד פה גשםםםםםםםםםםםם!!!! אוהבת אותך המוןןןןןןןןןןןןןןןןןשרון

יוווווווווו...

כמה חיכיתי לגשם הזה, ה' יודע כמההה!!!!! אם אני אתחתן יום אחד זה יהיה איתו:) הילולה

קרועההההההההה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מאמייייייייייי

אני גם מתה על החורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אבל הוא עדיין לא הגיע לב"ש!! חחחח אני מחכה כבר שיירד פה גשםםםםםםםםםםםם!!!! אוהבת אותך המוןןןןןןןןןןןןןןןןןשרון

שרוני!

את מוזמנת לצפון..:) איך כיףף פה..:)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר