גררר משרד הרישוי הדפוקים האלהה@!!!!!

מאמי מקוה שעברת... אוהבת אדוה

בהצלחה!!!

והעיצומים זה באמת מעצבן יהיה טוב נגה(:

היה לי היום טסט.... כן כן טסט ראשון..! מלחיץ לאללה, קמתי ב5 בבוקר.. חח תרחמו .. בקיצור, אני לא יודעת אם עברתי או לא! [לא דפק ברקס ולא נגע בהגה, רק העיר כמה הערות..] ועכשיו משרד הרישוי בעיצומים- מה שאומר שלא יודעים את התוצאות של הטסטים עד להודעה חדשה.. אאאאאאאאא ומחר יש לי מבחן ענק במתמטיקה, אני כולי במתח אם עברתי את הטסט ואני לא יכולה להתרכז וללמוד למבחן :< ואווווווווווווווף ..... מתסכל! בונדש

אמן שתעברי ובהצלחה במבחן!

לא נורא.. בטסט הבא אני בטוחה שתצליחי

אויי !! לא נוראאא את תצליחייי!! אוהבת-אדוה

לא נורא מותקק יהיה טוב!

היה לי היום טסט.... כן כן טסט ראשון..! מלחיץ לאללה, קמתי ב5 בבוקר.. חח תרחמו .. בקיצור, אני לא יודעת אם עברתי או לא! [לא דפק ברקס ולא נגע בהגה, רק העיר כמה הערות..] ועכשיו משרד הרישוי בעיצומים- מה שאומר שלא יודעים את התוצאות של הטסטים עד להודעה חדשה.. אאאאאאאאא ומחר יש לי מבחן ענק במתמטיקה, אני כולי במתח אם עברתי את הטסט ואני לא יכולה להתרכז וללמוד למבחן :< ואווווווווווווווף ..... מתסכל! בונדש

אל תדאגי יהיה טוב...

כל עיכבה היא לטובה...

הי מה קורה?

תגידי לכמה זמן עיכבו לך את התוצאות?.. פירסמו את התוצאה שלך באתר של משרד הרישוי?..

מלחיץ!!

איזה הערות הוא העיר לך? זה מוזר שאת לא יודעת אם עברת או לא, כי גם לי היה טסט בזמן של העיצומים, ואפשר לדעת לפי אם מחזירים למורה את הטופס הירוק או לא, אם מחזירים- נכשלת. מחזיקה לך אצבעות שעברת ממי!!

הי מה מצב?

אם הם מחזירים בטוח נכשלת.. אם הם לא מחזירים יש רק 90% שעברת כי לפעמים הם מחזיקים את הטופס כי יש איתו בעיות כלשהם ולאו דווקא כי עברת... 90% שכן אבל לא תמיד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר