אני לא יודעת אם......

מישהי מכן זוכרת אותי אך בכול זאת ככ רציתי לבקש סליחה אם פגעתי.. אם העלבתי,זרקתי מילה שלא במקום ליבי מבקש רק סליחה!! ובאמת!! אני גם ככ מקווה שחלקכן זוכרות אותי.. ראיתי שחדשות הצטרפו אז הסיכוי קלוש. מי שלא מכיר אני לידור בת 17 הייתי פה שנה וחצי ועזבתי לפני חודשיים ו.. אשמח לתגובות

אני זוכרת

בדיוק עזבת כשאני הצטרפתי ..באותו שבוע.. בכל אופן אנו נשמח אם תשארי פה חחח שתהיה לך שנה טובה ומאושרת אוהבת-אדוה

3 במחיר 1

קודם כל לידושששש ברור שאני זוכרת אותךךךךךך !!! אני מקווה שעכשיו חזרת!!!! לא נראה לי שהעלבת פה מישי...את פשוט מותקקקק דרך אגב, עברת תאוריה? שיהיה לך חג שמחחחחחחחח דבר שני, טליייייייייייי המון המון המוןןןן מזל טובבבב שתדעי רק אושר עושר בריאות הצלחה אהבה ומה שתרציייי אוהבת המוניםםםם דבר שלישי, בנותתתתתתתתתתתתתת שנה טובה ומתוקהההההההההה!!!! שנדע רק אושר עושר בריאות הצלחה בלי פיגועים מלחמות ודברים רעים שתעבור עליכן השנה הכי טובה בעולםםם שלא תדעו בכי או אובדן כלשהו שיהיה לכן חג מושלם!!!!!!!!! אוהבת המוןןןןןןןןן -שרון -

שרוניייייי

היי מותק את פשוט מותק איזה חמודה!! תודה שיהיה לך חג מקסים..ושמח ובע"ה שה' יקבל תפילותייך לידור

אני לא יודעת אם......

מישהי מכן זוכרת אותי אך בכול זאת ככ רציתי לבקש סליחה אם פגעתי.. אם העלבתי,זרקתי מילה שלא במקום ליבי מבקש רק סליחה!! ובאמת!! אני גם ככ מקווה שחלקכן זוכרות אותי.. ראיתי שחדשות הצטרפו אז הסיכוי קלוש. מי שלא מכיר אני לידור בת 17 הייתי פה שנה וחצי ועזבתי לפני חודשיים ו.. אשמח לתגובות

מעט מוכרת..

חחחח.. סתםםם לידוש!!! ממ.. טוב. סליחה.. אלפי סליחות.. על הכל. עברה עלינו שנה מטורפת באמת.. כולנו יודעים את זה. ו.. שיתפתי אותך בהרבה ממני(: אז סליחה על.. העול שהעברתי אליך. אני באמת באמת מעריכה אותך המון. באמת.. שתהיה לך שנה באמת מדהימה. הילולה

לידוששששששששששששש

ברור שאני זוכרת.. אני זוכרת שכתבתי ת'הודעה הראשונה שלי את היית הראשונה שהגבת.. איזו מותק את!!! מתגעגעת אליך מותק שמחה שקפצת לביקור!! שתהיה לך שנה דבששששששששש

וואי התגעגעתי!!

איזה כיף לראות אותך שוב..

ברור שזוכרים!

מה שלומך ילדה? למה עזבת? שובי אלינו.... בכל אופן שתהיה לך שנה טובה ומתוקה עם המון שמחה ואושר טלי

יאההה חמודות.......

ככ שמחתי שזוכרים אותי....חח זה ממש מרגש!! למה עזבתי? וואו ארוך...מי לדעת שתדפדף אחורה!! כשיצא לי אני אגיב כמובן אני באמת אוהבת את כולכן והפורום פשוט מדהים ככ!! אוהבת בלי גבול אני

אני לא יודעת אם......

בטחחחח שזוכרים!!

באמת לאן נעלמת?:/ אין לי מושג אם את יודעת מי אני..חחח.. פאדיחה אם לא..:/ חחחח ברוכה השבה..וסליחה גם כן.!! דניאלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר