סקר לבנות :)

מה אתן יותר אוהבות ללבוש? חצאיות מיני? או גינסים? תחתונים חצי תחת? או חוטיני? ואיזה חולצות? ואיזה נעליים? לרשום את הגיל שלכן עם התשובות תודה :)

אני בטוחה שזה איזה סקר מסחרי..אבל נעזור לך

מה אתן יותר אוהבות ללבוש? חצאיות מיני? או גינסים? תחתונים חצי תחת? או חוטיני? ואיזה חולצות? ואיזה נעליים? לרשום את הגיל שלכן עם התשובות תודה :) אמממ תלוי..אני בעיקרון יותר אוהבת ג'ינסים.. אבל חצאיות מיני זה אחלה אממ גם וגם..אני מעדיפה חוטיני..חיחיחי..(: חולצות נורמאליות.. כלומר טי-שירט (לא סובלת גופיות..חיחי) נעליי אולסטאררררררררר..(: אולסטאר רולזז בת 15..(:

בכיף נעזור לך רק...למה הסקר??

אני בת 17 חצאיות מיני אצלי זה רק לים,חצאיות ארוכות שאנטי זה באסט!! אני הולכת בעיקר עם גינסים. תחתונים..רגילים ביותר...חוטיני- ממש לא!! חולצות צמודות וגופיות..סטרפלס למסיבות! חולצות טי-שרט שונאאת!!! נעליים אול-סטאר ותנכיות וכאלה...רק לא סנגלים או נעלי פרחות!! ספרי למה זה?? מעניין...גלילו

תשובות שליי

מה אתן יותר אוהבות ללבוש? חצאיות מיני? או גינסים? תחתונים חצי תחת? או חוטיני? ואיזה חולצות? ואיזה נעליים? לרשום את הגיל שלכן עם התשובות תודה :) חצאיות מיני יותר יפות אבל אשור לי לבצפר .. ג'ינסים הכי יפה.. תחתונים חצי תחת..חולצות ספורטיביות ושחורות.. אני גם מתה על TNT נעלי אולסטאר.. חח זהו

*חח אסור לא אשור

מה אתן יותר אוהבות ללבוש? חצאיות מיני? או גינסים? תחתונים חצי תחת? או חוטיני? ואיזה חולצות? ואיזה נעליים? לרשום את הגיל שלכן עם התשובות תודה :)

תשובה :)

בת 19 מעדיפה ג'ינסים עם איזו גופיה יפה, חוטיני.. רק חוטיני :) בעניין הנעליים... תנ"כיות. נועה

תשובות.... :)

חצאית מיני ... חולצת בטן סקסית.... תחתונים חוטיני.... נעליים עקב..... מקווה שעזרתי..... :)

אה שחכתי ואני בת 17 :)

לסקר לבנות את בן או בת????????

תשובותת

ג'ינסים..חוטיני.. גופיות שחשופות (בטעם) בציצי..כל נעל העיקר שתיהיה נוחה ויפה.. ואני בת 15..

אממ

מה אתן יותר אוהבות ללבוש? חצאיות מיני? או גינסים? תחתונים חצי תחת? או חוטיני? ואיזה חולצות? ואיזה נעליים? לרשום את הגיל שלכן עם התשובות תודה אני אוהבת חצאיות ארוכות ומיני באותה מידה- אני אוהבת ללבוש חצאיות שאנטיות כאלו ארוכות כי הן נותנות מראה מאוד אותנטי ("מה זה אותנטי!?" חחחח) וחמוד ומיני זה יותר למסיבות ואם אני רוצה להרגיש סקסית ג'ינסים אני לובשת לכל מקום:] תמיד:] תחתונים-טנגה/רגילים (צמודים ונמוכים) לא סובלת חוטיני..אפילו שזה שקסי אממ חולצות-אין לי העדפה מיוחדת.. אבל רוב החולצות שלי בארון הם: סטרפלסים,גופית סבא,חולצות שאנטיות(אלו שנורא הולכות עכשיו),חולצות עם זהב,עם נצנצים..מגוון שונה ומשונה אקיצר [= נעלים-התאהבתי בכפכפי נאות האלו..האצבע.יש לי אותם בשחור וזהב. גם תנכיות נורא חמודות אבל לא יצא לי לקנות. אממ נעלי ספורט הלוואי ויכולתי להרשות לעצמי אדידס,בינתים מסתפקת בסקטור פשוטות..חח אני גם אוהבת נעלי פלטפורמה.במיוחד הכפכפי באפלו עם הנצנצים.השגתי לעצמי זוג.. אני בת 15:]

תגובתי [[=

מה אתן יותר אוהבות ללבוש? חצאיות מיני? או גינסים? תחתונים חצי תחת? או חוטיני? ואיזה חולצות? ואיזה נעליים? לרשום את הגיל שלכן עם התשובות תודה :) חצאיות מיכול הסוגים ומיני אני לא לובשת,וגינסים אני גם די אוהבתות תחתונים זה בא לי במצבהי רוח יום חטיני יום ככה..נעליים אמ כולמינ קשירה פלטפומה שפיצ תנכיות טבע נאות אלו הצבעונית אולסטאר הכול..חולצות אמממ ליקרה צמודות שנטי זרוקות הכול..כמו שהבנתם אין לי סגנון אחד אני נתונה למצבים חח אוהבתתתת[= אה ואני בת 15[=

תשובותי =]

בעיקרון יש לי סגנון מגוון מאוד אני אוהבת ללבוש מיני בעיקר למועדונים וכיוצא באלה. אבל ביומיום כמובן אין יותר נוח ומתאים לכל דבר מאשר אהובי הנצחי הג'ינס =]!!! לגביי תחתונים אני אוהבת הכל העיקר שישב יפה על הגוף וגם תלוי בבגד. חולצות כל הסוגים העיקר שיהיו מיוחדות ולא סתם. נעליים כל נעל עם עקב נמוך מאוד (לא יותר מ3 ס"מ) בעיקר כפכפים תנכ"יות, נעלי טבע אולסטאר וכאלה =). אני בת 18 וחצי אין בעד מה ענבר =]

עוננננהההההה

את האמת הדבר שאני הכי אוהבת ללבוש זה מדים (כן , בטחחחחח) סתם הדבר שאני הכי מעדיפה זה פיגמה !!! אין זה הכי נוח , הכי נעים אבל שאני יוצאת אני מעדיפה ג'ינס וחולצה T
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר