מה אתן אומרות על זה??!

אני בת 20 וחצי.. הוא בן 31... אני משוחררת טרייה והוא קצין בקבע. היה שם משהו תמיד אבל לא יכולנו לעשות כלום כי הייתי במסגרת צבאית. כשיצאתי לחפש"ש דיברנו המון בטלפון ותכננו להפגש ברגע שאני אשתחרר. היו קצת מהמורות בדרך אבל הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר. וניפגשנו. היום. והיה מדהים. מה אתן חושבות? זה יילך? ואיך אפשר לגשר בין פער הגילאים? אאאאאאאאההההההההההה!!!!! תודה, נשיקות!

ברור....מאמי כנסי

מאמי תיראי...אמרת שהיה מדהים. אם הפרש הגילאים מפריע לך את כבר לא צריכה ללכת לזה לדעתי!! אם יש לכם משהו אמיתי ורציני..לא נראה לי שגיל זה דבר שצריך להפריע. שמעי...יהיה את אלו שיגיבו לא כמו שתקווי ותירצי. כי זה דבר טוב שקרה לך ואת רוצה שיגיבו בחיוביות אבל זה לא תמיד מסתדר ככה. עבדתי עם מישהי שהיא בת 34 ובעלה תכף בן 50..כמעט 15 שנה...קולטת?!??. הם נשואים באושר +2 ילדים מקסימים, אל תמהרי עם הקשר הזה...אבל לכי על זה...תנסי. את צעירה ויבואו עוד הרבה עם זה לא זה...אבל לפי מה שנראה לי ממה שאת אומרת...יהיה לכם משהו נעים וטוב. בהצלחה מאמי.. =]

סבבה לאללה..(: אני לא מבינה מה הדילמה פה..

הוא לא נשוי,נכון?

כנסי.. מצב מוכר... (:

אני אתחיל ואומר שזה תלוי. תלוי עד כמה את בוגרת. בכל זאת את בת 20 הוא בן 31 יש הפרש של 11 שנה, וצריך המון בגרות כדי שזה יצליח על אמת ולא סתם סטוץ. תראי, לי היו שתי "מערכות יחסים" בהם היה הפרש של 8 שנים ו6 שנים והיה כייף וזה הלך טוב, אפילו יותר מדיי טוב. ובקיצור, זה יכול ללכת. אצלי זה לא הסתדר בגלל גורמים מסביב, אבל אם אין מי שמונע בעדך (ואם כן תילחמי על האהבה שלך..) אז זה יכול ללכת בכייף.. ואני בעד. בהצלחה.. סיון:)

לא צריכה להיות בעיה..

אם יש אהבה אז ההפרש לא משנה. בין ההורים שלי יש הפרש של כמעט 10 שנה.. והם נשואים באושר כבר 18 שנים. אז פשוט תראי לאן זה מתפתח ושיהיה בהצלחה..

סבבה לאללה..(: אני לא מבינה מה הדילמה פה..

הוא לא נשוי,נכון?

(((::: חמודה... לא הוא לא נשוי (((:::

מה אתן אומרות על זה??!

אני בת 20 וחצי.. הוא בן 31... אני משוחררת טרייה והוא קצין בקבע. היה שם משהו תמיד אבל לא יכולנו לעשות כלום כי הייתי במסגרת צבאית. כשיצאתי לחפש"ש דיברנו המון בטלפון ותכננו להפגש ברגע שאני אשתחרר. היו קצת מהמורות בדרך אבל הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר. וניפגשנו. היום. והיה מדהים. מה אתן חושבות? זה יילך? ואיך אפשר לגשר בין פער הגילאים? אאאאאאאאההההההההההה!!!!! תודה, נשיקות!

לא צריכה להיות בעיה..

גיל זה לא מספר חיים רק פעם אחת טוב לכם ביחד אז תחיו את הרגע ואל תחשו על שום דבר אחר.... תהניי מותקק ובהצלחההה אוהבת מעיין

בטח שאפשררררר!!

אין גיל לאהבה!! אם יש שם משו אז יש ואם שניכם תרצו אז אין שום סיבה שזה לא יילך!! בהצלחה כפרה

תנסי מה יכול להיות?...

תראי זה בעייתי אבל אם רוצים הכל אפשרי

יש מצב שזה יצליח

שלום לכולן.. פעם ראשונה שאני כאן.. קראתי את מה שכתבת ורציתי רק להגיב על זה- בין ההורים שלי יש הפרש של 10 שנים והם עדיין חיים באושר אז יש מצב.. זה פחות קשור בגיל ויותר באופי למרות שהוא אולי בשלב אחר בחיים (משפחה,ילדים.. הוא כבר בן 30 לא?) ואת אולי לא אבל בעיניי שווה לתת צ'אנס אם הוא בראש שלך... זהו..

(((::: חמודה... לא הוא לא נשוי (((:::

אז אני חושבת שאין בעיה..

את מספיק בוגרת כדי לדעת מה טוב לך

מה אתן אומרות על זה??!

תגובה..

אני בעד... גיל זה רק מספר.. לפחות אני יודעת שאני לא לבד, גם לי היתה התלבטות ארוכה בנושא.. אני יוצאת עכשיו עם מישהו.. אני בת 19 והוא בן 30.. וזה מדהים.. ואצלנו שנינו באותה מסגרת.. אני בצבא, בש"חם- שירות חובה במשטרת ישראל והוא שוטר בקבע. מקווה שעזרתי, נועה

נראה לי קצת הזוי, לא הבנתי כל כך find a date Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר