לא היתם נעלבים מדבר כזה?...כנסו בבקשה:

קבלו לינק: http://nightlife.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=poll.results&id=6638 ותגיבו מה דעתכם על הדבר הזה... ~לין~

באמת מעליב....

יש אנשים חסרי תרבות ונימוס בעולם הזה! וזה מאוד נפוץ במדינה הזאת! אל תיקחי את זה ללב לין.. שילכו להזדיין!!! טונטון... :)

נורא נורא נורא מעליבבבבבבב.....

באמת מגעיל אבל אבא שלי אמר לי פעם משהו על זה

אבא אמר לי שרוב הגברים מעדיפים בנות "מלאות" כי זה נשי הוא סיפר לי גם שבכל הדיוקנים במציירים אישה היא גדולה, א-י-ש-ה במובן המילה וגם אמר שהרבה מהם לא "מודים" בזה כי זה כאילו לא "אין" מאז שנכנסו הדוגמניות דברי אבא

אוףף שונאת אנשים בלי טקט!!! באמת מעליב

אלוהים ישמור

אני מתביישת להיות באתר הזה! ואלה אתם מגעילים אותי עד הקאה!כיצד אתם מסוגלים.!?! לין אני אישית הייתי מציעיה שתדברי עם אחד המנהלים או משו כזה..את הרי מנהלת הפורום..יש לך קשרים! תעשי את הצדק! תגידי להם שאנאשים יפסיקו להיכננס לאתר שלהם! אני גם ככה כועסת על וולאה אבל מזה השוביניזם הזה?!פאקינג שיט צריך לעשות משו1

אז זהו ש......דיברתי......

ולא עזר הרבה... כי מנהל התוכן...מר אבי משולם צחק לי בפנים...יותר נכון גיחך... ואמר לי שהוא באמת מצטער שזה פגע בי אישית אבל צריך לקחת דברים בהומור וכאלה... אני לא חושבת שאפשר לקחת דבר כזה בהומור.. ממש ממש ממממש לא! ~לין~

קבלו לינק: http://nightlife.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=poll.results&id=6638 ותגיבו מה דעתכם על הדבר הזה... ~לין~

כבדות! לא שמנות (:

ואיי קחו את זה באיזי ... היה לי קטע כזה שנסעתי באוטו אני ושני חברים טובים שלי יניב ומשה , וחברה שלי יניב , וחברה של חברה של יניב שהיא טיפה מלאה... טוב יותר מטיפה... ואז עברה איזה בחורה דיי שמנה ואני כהרגלי המגונה עם נשים וחבר שלי משה , פונה אליו ואומר " האמת שהייתי עושה את השמנה (: " היא לא הייתה כזאת שמנה , לא ייחסת לזה חשיבות ואז למחרת יניב מספר לי שחברה שלו נעלבה וחשבה שאני לא בסדר שאמרתי את זה ... ואיי קחו את החיים באיזי ! מה כולה הסקר אומר ? מה שמנה זה מילה גסה? אם מישהי מבינכם מלאה מאוד (אני לא אשתמש במילה גסה ) כי היא בהחלט בוטה , או אמיתית , כי אתן על עצמכן אומרות אותה אבל לשמוע אותה מאחר זה נורא ואיום! אז שתחליט להרזות ותעשה את זה , ותעבוד קשה כי אפשר!!!!!!! ואם זה לא מפריע לה אז פאנן! אבל פאקינג מה הבעיה עם הסקר? כולה שאלו עם שכבת עם שמנה.... וד"א אני שמעתי שסקס עם בחורות מלאות בהחלט יותר שווה , ואני אבדוק את זה בקרוב (: או שלא מי יודע... אסף שלוקח דברים באיזי.

אז זהו ש......דיברתי......

ולא עזר הרבה... כי מנהל התוכן...מר אבי משולם צחק לי בפנים...יותר נכון גיחך... ואמר לי שהוא באמת מצטער שזה פגע בי אישית אבל צריך לקחת דברים בהומור וכאלה... אני לא חושבת שאפשר לקחת דבר כזה בהומור.. ממש ממש ממממש לא! ~לין~

שיחשבו מה שהם רוצים לינוש..

אני בטוחה שלאף אחד מהם לא היה זיון כבר שנתיים. יומטוב.

לידעתך!!! אני דו מינית ואני אוהבת מלאות ולא רזות! אז ככה ששמנה זה ממש לא קללה בעיני!

ומי שנפגעה אין צורך יש אנשים שאוהבים את זה

יש משו במה שאתה אומר... אבל...

לא כולם לוקחים את זה באיזי, יכול להיות שיש שמנות שגאות בזה [ויש כאלה! תראו ריקי לייק!] אבל אצל הרוב- זה מקור למבוכה. תחשוב שהיו מדברים ככה על משו שמפריע לך בעצמך, כמו למשל: משקפיים, קירחות, שעירות, גובה.. (הכל כמובן מבחינה חיצונית). בטח שהיה אכפת לך מזה! בטח שיש לזה השפעה על הביטחון העצמי שלך.!!! אז אתה לא יכול להכליל ולהגיד - שכולם ישימו זין. כי זה לא ככה. וכש-וואלה מחליטים לעשות איזשהו סקר, הם צריכים לקחת בחשבון שיש גם אנשים שרואים את הסקר הזה ויפגעו ממנו!

אני שלם עם עצמי...

ונגיד אני רזה, אבל עכשיו אני אוכל כדאי להשמין... (וגם אני לא כזה רזה ) אני מאוד שלם עם עצמי , וכל בן אדם יכול , להיות שלם עם עצמי ולשנות מה שהוא רוצה לשנות ולקבל את כל השאר (: אסף

כבדות! לא שמנות (:

ואיי קחו את זה באיזי ... היה לי קטע כזה שנסעתי באוטו אני ושני חברים טובים שלי יניב ומשה , וחברה שלי יניב , וחברה של חברה של יניב שהיא טיפה מלאה... טוב יותר מטיפה... ואז עברה איזה בחורה דיי שמנה ואני כהרגלי המגונה עם נשים וחבר שלי משה , פונה אליו ואומר " האמת שהייתי עושה את השמנה (: " היא לא הייתה כזאת שמנה , לא ייחסת לזה חשיבות ואז למחרת יניב מספר לי שחברה שלו נעלבה וחשבה שאני לא בסדר שאמרתי את זה ... ואיי קחו את החיים באיזי ! מה כולה הסקר אומר ? מה שמנה זה מילה גסה? אם מישהי מבינכם מלאה מאוד (אני לא אשתמש במילה גסה ) כי היא בהחלט בוטה , או אמיתית , כי אתן על עצמכן אומרות אותה אבל לשמוע אותה מאחר זה נורא ואיום! אז שתחליט להרזות ותעשה את זה , ותעבוד קשה כי אפשר!!!!!!! ואם זה לא מפריע לה אז פאנן! אבל פאקינג מה הבעיה עם הסקר? כולה שאלו עם שכבת עם שמנה.... וד"א אני שמעתי שסקס עם בחורות מלאות בהחלט יותר שווה , ואני אבדוק את זה בקרוב (: או שלא מי יודע... אסף שלוקח דברים באיזי.

בתור אחת שממש מקל

אני ירדתי במשקל ואני לא אוהבת את זה (בגלל שהייתי חולה לא בגלל דיאטה!) ואני רואה בחורות שהן טיפה מלאות והן ממש יפות וקורנות לרזות (כמוני) חסר את האור הזה והחיוך הזה של בחורה שמרוצה מעצמה ושאוכלת טוב המלאות בדר"כ יותר שלמות (לא תמיד) זה נשמע טיפה מוזר וזוהי דעתי האישית אבל בנות: רזות או מלאות- תרגישו טוב לגביי עצמכן אין דבר יותר מושך מזה! טלי

OOT אני איתך

לדעתי כל מה שיפה באישה זה שיש מה לתפוס הלוואי והיו יותר בחורות כאלה. ללין חבל שאת נותנת לכול הזבל שמסתובב במדיה(אינטרנט טלוויזה ושאר ירקות גינה)להשפיע עלייך תמיד יהיו יותר "כוסיות" תהיי מאושרת בחלקך ותפסיקי לערוך השוואות מיותר שיהיה לך המשך יום נעים

בתור אחת שממש מקל

אני ירדתי במשקל ואני לא אוהבת את זה (בגלל שהייתי חולה לא בגלל דיאטה!) ואני רואה בחורות שהן טיפה מלאות והן ממש יפות וקורנות לרזות (כמוני) חסר את האור הזה והחיוך הזה של בחורה שמרוצה מעצמה ושאוכלת טוב המלאות בדר"כ יותר שלמות (לא תמיד) זה נשמע טיפה מוזר וזוהי דעתי האישית אבל בנות: רזות או מלאות- תרגישו טוב לגביי עצמכן אין דבר יותר מושך מזה! טלי

מסכים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר