מאגרי מידע אקדמיים

היכן אני יכולה למצוא מאגרי מידע אקדמיים בעיקר בנושאי חינוך, פסיכולוגיה וטכנולוגיה? מחפשת מאגרים שניתן למצוא בהם מאמרים ומחקרים.

אז ככה:

תקפצי לאוניברסיטה הקרובה למקום מגורייך, תתלבשי על איזו ספרנית או סטודנט שיש לו חלון, בספריה ותהני, אני לא מכיר הרבה מאגרים אקדמיים ברשת שהם חינם רוב המאגרים הם בתשלום, ולא ממש זול... בהצלחה שנאור.

לא מדוייק , "אז ככה"

ערב טוב , ישנו מאגר אקדמאי חופשי של חברת GALE , המאגר ידוע בשם FINDARTICLES . לא מדובר במאגר מתוחכם מבחינת אפשרויות החיפוש , אך ניתן לחפש עפ"י נושאים . הנה כתובתו ולא צריך לנסוע לאוניברסיטה : http://www.findarticles.com/PI/index.jhtml

"אז ככה" : יש עוד מאגר של כתבי עת ועלוני מידע בשם MAGPORTAL

ערב טוב , עוד פרס גם למי שאינו שמוצא את האפיקומן בפסח או מצליח לפתוח את הדלת לאליהו הנביא : מאגר ועלוני מידע מעולה בשם MAGPORTAL http://magportal.com עמי סלנט

לא משתווה באיכות

לעמי שלום לעניות דעתי, לאחר מספר חיפושים זהים שעשיתי, התוצאות שמתקבלות גם ב findarticles וגם ב magportal אינן משתוות באיכותן לאלו שמתקבלות בחיפושים במאגרים אוניברסיטאיים (למשל winspirs, science citation index או proquest). אם מעוניינים במאמרים אקדמיים מכתבי העת המובילים, שבהם המאמרים עוברים בדיקה וסינון מומלץ לעשות את המאמץ ולהגיע לאחת האוניברסיטות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מידענות - מחפשים עבורך באינטרנט
בחר
בחר