התעניינות בלימודי ספרנות ומידענות

שלום, אני עולה חדשה המתעניינת בלימודי ספרנות והייתי שמחה לקבל מידע בנושא. אני בעלת תואר ראשון בהיסטוריה וממה שבדקתי רוב הלימודים הם לימודי תעודה אך יש גם לימודי תואר שני, מה ההבדל בין השניים? קצת קשה לי למצוא מידע בנוגע לתוכניות כך שאשמח לכל מידע רלוונטי. תודה!! שרה

לימודי ספרנות ותואר שני

מלבד בר אילן שמציעה תואר שני במידענות לא הצלחתי למצוא תוכניות ללימודי תואר שני בתחום. האם את יודעת איפה ניתן ללמוד תואר שני שמשלב גם קורסים בספרנות?

שלום, אני עולה חדשה המתעניינת בלימודי ספרנות והייתי שמחה לקבל מידע בנושא. אני בעלת תואר ראשון בהיסטוריה וממה שבדקתי רוב הלימודים הם לימודי תעודה אך יש גם לימודי תואר שני, מה ההבדל בין השניים? קצת קשה לי למצוא מידע בנוגע לתוכניות כך שאשמח לכל מידע רלוונטי. תודה!! שרה

היי,

כבר סיפרתי בעבר בפורום שחברה טובה שלי למדה מידענות בבית ברל (כלימודי תעודה) והיתה מאוד מרוצה וגם מצאה עבודה מאוד מהר. אני באופן אישי בררתי שם על לימודי הנחיית קבוצות והם שלחו לי לא מזמן הזמנה ליום פתוח (15.3). אולי כדאי לך לנצל את זה וללכת להתייעץ שם עם ראשי התכניות של מידענות וספרנות ואולי גם עם סטודנטים. הם נחשבים מאוד טובים בשוק העבודה עד כמה שאני יודעת והשאלות שלך רלוונטיות הרי למקצוע עצמו. כל טוב ובהצלחה

לימודי ספרנות ותואר שני

מלבד בר אילן שמציעה תואר שני במידענות לא הצלחתי למצוא תוכניות ללימודי תואר שני בתחום. האם את יודעת איפה ניתן ללמוד תואר שני שמשלב גם קורסים בספרנות?

תואר שני

יש פירוט של כל המסלולים לתואר שני (וגם תעודה) באתר של אגוד הספרנים - http://new.asmi.org.il/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=42 לפי הבנתי, ניתן ללמוד מסלול של תואר שני המשלב קורסים בספרנות באוניברסיטת בר-אילן ובמכללת דוד ילין בירושלים. באוניברסיטת חיפה יש מסלול של לימודי תעודה ששקול לתואר שני מחו"ל. אם את מעוניינת ללמוד שם כדאי לברר איתם מה משמעות התעודה מבחינת תעסוקה ושכר.

תואר שני בניהול מידע וידע

שלום לשרה ולכל מבקרי הפורום, באוניברסיטת חיפה קם לפני שנה חוג חדש, החוג לניהול מידע וידע. אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו ולשקול מועמדות ללימודים אצלנו: http://ischool.haifa.ac.il דפנה רבן ראש החוג
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מידענות - מחפשים עבורך באינטרנט
בחר
בחר