מחפשת אחר המבנה הארגוני של כרמל מזרחי - יינות

שלום, אני מחפשת אחר המבנה הארגוני של חברת היינות כרמל מזרחי (שכיום נראה לי נקראת רק חברת כרמל). תודה על העזרה, אפרת

אולי משהו שיכול לעזור בחיפוש...

באנגלית "כרמל מזרחי" מכונה: S.C. VIGNERONNE RISHON LEZION & ZICHRON YAACOV LTD. מעבר לכך בעברית הם נקראים גם: אגודת הכורמים הקואופ' של יקבי ראשון לציון וזכרון יעקב בע"מ הלינק בדנסגייד הוא: http://dunsguide.dundb.co.il/D600026041.aspx איך אפשר להמשיך מכאן?

מבנה ארגוני

הי, מבנה ארגוני של חברה פרטית קשה לאתר.תוכלי לאתר בעלי תפקידים. אם את צריכה מבנה אחזקות זה יותר פשוט - ניתן לרכישה במאגרים של דן אנד ברדסטריט ו-BDI וכן ניתן לאיתור גם בעיתונות. בהצלחה.

בקשה אישית מהחברה

הי מירי, כן, אכן איתרתי כבר בעלי תפקידים מרכזיים מכל מיני אתרים. את חושבת שאם אבקש אישית במייל שלהם מידע לגבי המבנה הארגוני שלהם לצורך תרגיל בקורס, הם יסכימו לנדב אותו? האם מידע כזה אמור להיות קצת מסווג? תודה, אפרת

פנייה לחברה

בהמשך לתשובה שנתנה לך כבר, בעייתי להשיג מידע לגבי חברות פרטיות. את בהחלט יכולה לפנות לחברה עצמה ולבקש. מקסימום יגידו לך לא.

בעיני רוב הסיכויים שיגידו לא

אין לחברה כל אינטרס לחשוף את המבנה הארגוני שלה. אבל תמיד ניתן לנסות. הייתי מנסה גם לאתר מצגות של החברה בכנסים שונים. יתכן ושם הם הציגו מבנה ארגוני כלשהו.

נכון, אבל...

אם אבקש למשל דוח תקופתי של החברה נכון לשנת 2007 או 2008, משהו שהוא לא מעודכן להיום, אין שום סיבה שיסרבו, כי מבחינתם זה מידע מיושן ואולי יכול להיות אף שיווקי עבורם. אשמח אם מישהו יוכל למצוא דוח תקופתי של יקבי כרמל מזרחי (לא משנה מאיזו שנה). בד"כ דוחות כאלו כוללים גם את המבנה הארגוני של החברה. ראו למשל את הדוח התקופתי של יקבי ברקן - http://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=12&ved=0CAsQFjABOAo&url=http%3A%2F%2Fmayafiles.tase.co.il%2FRPdf%2F254001-255000%2FP254313-00.pdf&ei=73rlSpyjIZKPsAabz-WCAw&usg=AFQjCNFWAR_J-Kc1W0KMpF3YEzkhfZGuUA&sig2=5Coucs_FlWK9AR8E9bsZzA (אולי אפשר להיעזר בחיפוש במילים כמו: "הון אנושי" או הנהלה וכו')

מחפשת אחר המבנה הארגוני של כרמל מזרחי - יינות

שלום, אני מחפשת אחר המבנה הארגוני של חברת היינות כרמל מזרחי (שכיום נראה לי נקראת רק חברת כרמל). תודה על העזרה, אפרת

עובדים חדשים ביקבי כרמל מזרחי

נותן מידע בקשר לבעלי התפקידים השונים ומבנה האירגון http://www.preker.co.il/wine/carmel2.html

זה עוזר, אבל חלקית...

מחפשת אחר המבנה הארגוני של כרמל מזרחי - יינות

שלום, אני מחפשת אחר המבנה הארגוני של חברת היינות כרמל מזרחי (שכיום נראה לי נקראת רק חברת כרמל). תודה על העזרה, אפרת

ניתוח עסקי

עבודה בנושא ניתוח עסקי של חברת כרמל מזרחי- סביר להניח שמכילה מבנה ארגוני של החברה: http://www.smarter.co.il/work/%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%97-%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%A7%D7%91%D7%99-%D7%9B%D7%A8%D7%9E%D7%9C-%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%99/14539

תודה אבל אם יש משהו חינמי...

מצטערת שאני כזו בררנית. מדובר בס"כ בתרגיל בקורס מודיעין עסקי. 170 ש"ח לתרגיל נראה לי מוגזם מדי...

קצת מוגזם

לי נראה מאד מוגזם כל הדברת על התרגיל שלך כאן בפורום. חשבתי שהפורום יותר רציני וחבל! קודם צלצלי לחברה ותבקשי. מספר חברה: 520000811 שם חברה (עברית): כרמל מזרחי בעמ היא פרטית ומחוייבת בפרסום מאזן כך שמבנה ארגוני הוא כלום. למה בחרת דוקא בחברה חצי "מרוסקת", שפעם הייתה, שם מותג והיום??? לעבודה שלך?

אכן מוגזם אבל...

התקשרתי וחניה ביגון - האחראית על ענייני כספים בכרמל מזרחי לא מוכנה למסור את הפרטים הללו. חוץ מזה, בדקתי ברשם החברות לגבי מס' חברה כדי לראות מה הסטטוס שלה (כן, היא פרטית ומחוייבת בפרסום מאזן), אלא שאין שום כלום באינטרנט על המבנה הארגוני שלהם. אם הפרט הזה נראה לך כלום, אז איך זה שעד עכשיו הוא לא נמצא? ולשאלתך האחרונה, לא אני בחרתי בחברה המרוסקת הזו, אלא המרצה שהחליט להתעלל בנו... אשמח לשמוע עוד הצעות לעזרה, אכן help...

חקירה

בכדי להגיע למידע שאת דורשת את צריכה למצוא משתפי פעולה בחברה ואנשי כספים הם לא אלה. תפני לאנשי שיווק, מכירות, PR ותנצלי את הפה הגדול שלהם כנגדם. תספרי להם בדיוק מה שאמרתי שפעם... והיום...והם ישמחו לצאת נגדך עם דוגמאות (אל תשכחי לציין שאת מעוניינת במבנה הארגוני הגדול והמפואר שלהם) דרך אגב האם ביצעת חיפושים של CARMEL OR MIZRACHI יש אגב המון אפשרויות כתיבה למזרחי + PPT ולסיכום אני חושב שהמרצב שלך מנסה להראות שחברות עם בעלות רחבה: חברים באגד, כורמים בכרמל, מחלבות בתנובה נעלמות מהעולם

איש השיווק לא ידע כלום, והפנה אותי לאשת הכספים...

גם חיפשתי מצגות עסקיות או דוחות תקופתיים שאולי יציגו איזה תרשים כלשהו של המבנה הארגוני. זו באמת משימה בשביל גשש בלש :)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מידענות - מחפשים עבורך באינטרנט
בחר
בחר