האם יש פה עורכי תוכן באינטרנט?

שלום, אם מישהו מכם עוסק בתחום אשמח לשמוע קצת על התפקיד ואופי העבודה, מה הדרישות, מה הופך עורך תוכן לטוב בתחומו, אילו תכונות אופי התפקיד מצריך.... אני מאוד רוצה להכנס לתחום ואשמח לקבל כל מידע.. תודה!

אני עורך תוכן

והשאלה שאת שואלת תלויה מראש בהתפקיד שבו את עוסקת. למשל, יצא לי להיות עורך תוכן באתר השוואת מחירים, שבו חיפשתי מידע באינטרנט אודות מוצרים שונים והקלדתי את התוכן למסד נתונים (עבודה מונוטונית מאוד, יחסית, וכמעט שאין בה גיוון). בתקופה אחרת, הייתי כתב טכני בחברת סטארט-אפ. אומנם זה לא עורך תוכן "כהלכתו", אבל זהו גם עיסוק מסיבי בטקסטים. פה נדרש ידע מעולה באנגלית (ובד"כ מחפשים אנשים בעלי שפת אם), ידע טכנולוגי כזה או אחר (לא תמיד) וכן הכרת תוכנות כגון WORD, VISIO ושאר תוכנות גרפיות. כיום אני כותב תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט במגוון תחומי עיסוק. העבודה הזו דורשת ידע מעולה בשפה שבה את כותבת, יכולת תמצות של כמויות טקסטים גדולות לכדי עמודים בודדים ובקרת איכות בלתי פוסקת על עצמך. אני מניח שיש עוד סוגים של עורכי תוכן ו"אנשי טקסט" בשוק העבודה. הכול תלוי איזה סוג תפקיד תמצאי. שיהיה בהצלחה

תודה רבה על התשובה

כמה משלמים היום על עריכת תוכן?

מישהו יודע כמה משלמים על עריכת תוכן לאתר אינטרנט??

שכר נגזר מתחום העיסוק ומהחברה שבה עובדים

מידען/מנהל ידע בבנק ישראל מקבל עשרות אלפים בחודש; מקליד תכנים במסדי מידע יכול לקבל 4,000 בחודש. בפורלוג צמתי מידע יש טבלאות שכר למידענים ולעורכי תוכן: http://www.i-zm.info/data/article.phtml?c_id=7&id=271 אני חייב לציין שהמשכורת שאני מקבל כיום, למשל, כלל אינה קשורה לוותק שלי בתחום, כפי שמצוין בטבלאות השכר (אחרת הייתי מקבל לפחות פי 1.5 ממה שאני מקבל היום, בלי שעות נוספות כמובן).

אני עורך תוכן

והשאלה שאת שואלת תלויה מראש בהתפקיד שבו את עוסקת. למשל, יצא לי להיות עורך תוכן באתר השוואת מחירים, שבו חיפשתי מידע באינטרנט אודות מוצרים שונים והקלדתי את התוכן למסד נתונים (עבודה מונוטונית מאוד, יחסית, וכמעט שאין בה גיוון). בתקופה אחרת, הייתי כתב טכני בחברת סטארט-אפ. אומנם זה לא עורך תוכן "כהלכתו", אבל זהו גם עיסוק מסיבי בטקסטים. פה נדרש ידע מעולה באנגלית (ובד"כ מחפשים אנשים בעלי שפת אם), ידע טכנולוגי כזה או אחר (לא תמיד) וכן הכרת תוכנות כגון WORD, VISIO ושאר תוכנות גרפיות. כיום אני כותב תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט במגוון תחומי עיסוק. העבודה הזו דורשת ידע מעולה בשפה שבה את כותבת, יכולת תמצות של כמויות טקסטים גדולות לכדי עמודים בודדים ובקרת איכות בלתי פוסקת על עצמך. אני מניח שיש עוד סוגים של עורכי תוכן ו"אנשי טקסט" בשוק העבודה. הכול תלוי איזה סוג תפקיד תמצאי. שיהיה בהצלחה

משרה לעורך תוכן

אני מחפשת עורך תוכן לארגון גדול בתל אביב משרה מאד נחמדה עם צוות מצויין אשמח לתגובות או לקורות חיים- gila.s@mosteam.com

עדכון לדרישת עורך התוכן

לדרישת עורך התוכן מאד חשוב ניסיון עשיר ורב באינטרנט. תותחי אינטרנט. תודה לכל הפונים! גילה שליט
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מידענות - מחפשים עבורך באינטרנט
בחר
בחר