שנינה לשבת מאת טאילנג סוואמי: הכרה ריקה היא כמו בית ללא גג...כפי שהגשם חודר ללא הפרעה לבית חסר הגג , כך כל השיגיונות חודרים להכרה ריקה\בטלה, לכן הייה עסוק.....

נו-נו, הסוואמי הדואליסט הראשון!!

איפה אפשר למצוא עוד חומר אותנטי אל טרילנג סוואמי ?

אצלי...ומוזר מאוד כי למרות שהוא נחשב לגדול היוגים בורנסי קשה למצוא חומר פרט לאיזכורים פה ושם....

שנינה לשבת מאת טאילנג סוואמי: הכרה ריקה היא כמו בית ללא גג...כפי שהגשם חודר ללא הפרעה לבית חסר הגג , כך כל השיגיונות חודרים להכרה ריקה\בטלה, לכן הייה עסוק.....

תמהני עליך אבי

שכן זהו ציטוט ישיר מהדהמפדה , כלומר לא סוואמי ולא שממי ובטח לא וראנאסי אלא אחד גואטמה שהרבה חילקו ממימיו ונותרו צמאים דרול

מה פתאום, זה בכלל מהיהדות !!!

יכול מאוד להיות שזה באמת משם, ובדיוק השבוע באחד הגנים הדתיים שאני עובד, אמרה לי אחת הגננות משפט בדיוק באותו רוח... ובכלל, אני זוכר שהרבה פעמים התגובה על הסיפורים (שאני מכניס מידי פעם) הייתה: מה פתאום שיווה או וישנו, זה בכלל סיפור מהחסידות....מן הסתם זנראה יותר הגיוני שיהיה דמיון במשפטי מפתח\סיפורים\רעיונות פילוסופים\ותמשיך..., מאשר ההפך. אבל יהיה נחמד אם תכניס את זה ואחרים. יום טוב. אבי.

חה חה

והנה עוד הוכחה "וגם אתה תמצא את עצמך בצרות אם תנסה לתמוך בקירות הבית נופל" אומון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר