שוב אני שואלת

שוב אני שואלת

מישהו יודע אולי היכן אני יכולה לקנות כרית למדיטציה ?

כרית למדיטציה

הי שני, אני מתרגלת יוגה ומדיטציה כבר מספר שנים, בביתי ובמספר מקומות שונים (במהלך השנים). עד כמה שזכור לי, בתרגול מדיטציה בישיבה תמיד השתמשתי בכרית נוי רגילה - ריבוע מרופד בבד כלשהו. גם במקומות מסודרים ומוכרים שבהם תרגלתי מדיטציה, תמיד ישבנו על כריות רגילות שניתן למצוא בכל חנות שמוכרים בה כריות/שמיכות/מצעים. אם את מאיזור ת"א - תוכלי למצוא חנויות כאלה בשפע ברח' קינג ג'ורג'. מקווה שתשובתי מספקת, ומאחלת לך תרגול מדיטציה נעים ושקט...על כרית נוחה כמובן... סיגל

כרית

יש במרכז שיבננדה וגם בקניון רמת אביב בחנות המיסטיקה זו כרית המלאה בגרעינים במקום במילוי סטנדרטי דבר המעניק יציבות ונוחות

כרית למדיטציה

הי שני, אני מתרגלת יוגה ומדיטציה כבר מספר שנים, בביתי ובמספר מקומות שונים (במהלך השנים). עד כמה שזכור לי, בתרגול מדיטציה בישיבה תמיד השתמשתי בכרית נוי רגילה - ריבוע מרופד בבד כלשהו. גם במקומות מסודרים ומוכרים שבהם תרגלתי מדיטציה, תמיד ישבנו על כריות רגילות שניתן למצוא בכל חנות שמוכרים בה כריות/שמיכות/מצעים. אם את מאיזור ת"א - תוכלי למצוא חנויות כאלה בשפע ברח' קינג ג'ורג'. מקווה שתשובתי מספקת, ומאחלת לך תרגול מדיטציה נעים ושקט...על כרית נוחה כמובן... סיגל

תודה

רבה על העזרה

שוב אני שואלת

מישהו יודע אולי היכן אני יכולה לקנות כרית למדיטציה ?

ציוד חיוגה ומדיטציה "יוגה שופ"תל אביב

התקשרי לתמיר יש להם הכל שם 052-769960
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר