ליחה ושינויים מנטליים...

שלום לכולם, שמתי לב שבכל פעם שאני עובר שינויים משמעותיים עבורי, החל משינויים פיזיים ועד לשינויים מחשבתיים ,מתחיל גופי לייצר-לפלוט כמויות גדולות של ליחה. האם יש קשר ליחה-שינוי-מחשבות? ברצוני לציין שאיני מעשן. שבוע רענן ונעים,עופר.

כנאה שישנו קשר הגיוני.

שלום עופר. ליחה נחשבת באיורוודה וברפואה הסינית כגורם מחלה דביק ותוקע. הליחה מטבעה דביקה וצמיגית, ככה שליחה בגוף גורמת ל"היתקעות" בכל הרמות. והקשר בין שינויים בחייך לבין פליטת ליחה נראה הגיוני ביותר, במיוחד עם יש "השתחררות" מהמצב הקודם. דרך אגב, "תרופה" יוגית נהדרת לליחה היא נשימת אוג'י. יום נפלא וכל טוב. אבי.

תודה אבי

תודה אבי לגבי התרופה ,אני משתמש בה "כף גדולה" 3-2 פעמים ביום... בתרגול עצמו ומחוצה לו, שבוע טוב.

עופר יקר

הי עופר יקר, אצלי בדרך-כלל במצבים דומים מופיעה נזלת בכל מיני צבעים... נראה כאילו אתה עובר "נקיון יסודי" הרבה לפני פסח... תהנה מזה, אוהבת חברתך לתרגול אוג'אי... סיגל

פסח שמח ...

פסח שמח נ ש מ ה... עם הרבה חיוכים ואהבה.

ליחה ושינויים מנטליים...

שלום לכולם, שמתי לב שבכל פעם שאני עובר שינויים משמעותיים עבורי, החל משינויים פיזיים ועד לשינויים מחשבתיים ,מתחיל גופי לייצר-לפלוט כמויות גדולות של ליחה. האם יש קשר ליחה-שינוי-מחשבות? ברצוני לציין שאיני מעשן. שבוע רענן ונעים,עופר.

אה, מר בן-גד-

פתח מחברתך ויאירו עיניך,אולי כתבת על זה משהוא בלימודיך המעמיקים בשלוש השנים האחרונות? נראה לי שכן... וינוסו ליחותיך מפניך! ונתראה ביום שישי. להתראות- גילי חרובי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר