"לחם ביזיון"...

"לחם ביזיון"...

אביטל אפשטיין 17:25 :שעה 29/09/2003 :תאריך "לחם ביזיון" זהו מוסג במקורותינו שפירושו בתכלס - לקבל דבר מה בלי שהרווחת אותו. כולם פה יוגים מלומדים אז ענו לי על זאת: האם אפשר ללמוד שיטה כלשהי ללא תמורה ? האם אין תשלום במקום אחר ? אולי מוסתר מן העין ? אני מאמין במקורות ומאמין שאין דבר הניתן "חינם". לכל דבר יש מחיר. וכשנאמר "שונא מתנות יחיה" האם הכוונה היא לא שוב שאין דבר הניתן בחינם. מצפה לתגובות

על תשלום ותמורה קבלה ונתינה

היקום כולו וכן גם עולמינו הקטן בנויים על... קבלה ונתינה. אין נתינה ללא קבלה, ולכן גם אין קבלה ללא נתינה. זוהי הזרימה של היקום שנוצרה בעת הבריאה הראשונית. כאשר מנסים להפריע את הזרימה הטבעית הזו, מופרע כל מחזור החיים בטבע. לא תמיד הקבלה היא בחומר ולא תמיד נחווית מיד עם הנתינה. לעיתים קורה, שאיננו די ערניים בעת קבלת התמורה-התשלום, ונדמה כאילו לא היתה כלל. אך היא קיימת, גם אם אנו חווים אותה במחזור חיים אחרים. תמיד התמורה היא בהתאם לעשיה, ובאותו סוג אנרגיה (גם אם היא לעיתים מועצמת). אז הבה נפעל באהבה וחמלה לשבח את עצמיותינו כולה כאחד. שנה טובה וגמר חתימה טובה ורד

ורד, ברוכה השבה...חתימה טובה.

"לחם ביזיון"...

אביטל אפשטיין 17:25 :שעה 29/09/2003 :תאריך "לחם ביזיון" זהו מוסג במקורותינו שפירושו בתכלס - לקבל דבר מה בלי שהרווחת אותו. כולם פה יוגים מלומדים אז ענו לי על זאת: האם אפשר ללמוד שיטה כלשהי ללא תמורה ? האם אין תשלום במקום אחר ? אולי מוסתר מן העין ? אני מאמין במקורות ומאמין שאין דבר הניתן "חינם". לכל דבר יש מחיר. וכשנאמר "שונא מתנות יחיה" האם הכוונה היא לא שוב שאין דבר הניתן בחינם. מצפה לתגובות

ויש האומרים

שונא מתנות יחיה ואוהב מתנות יחיה יותר... בצנעה ובאהבה גמר חתימה

.

שנה טובה, ורד. לך ולבני ביתך. אמן.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר