כוחות נסתרים

כוחות נסתרים

לא מזמן נתקלתי במאמרים וכתבות באינטרנט בנושא כוחות ניסתרים כגון: טלפתיה, טלקינזיס, לביטציה (levitation אם ככה מבטאים את זה בעברית) ועוד... ואני מעוניין לגלות עוד מידע על הנושאים הנ"ל, וגם להתנסות בהם בעצמי... כל תגובה בקשר להתנסות שלכם, מקום למצוא חומר על הנושאים, חוויות והכל אני אשמח לקבל כתגובה למכתבי בפורום זה... תודה רבה, -ים

בענין כוחות.

ים שלום. כל יוגי, מתחיל ומתקדם יכול לספר לך על חוויות כאלה ואחרות. כל הכוחות שהזכרת, ונוספים מגיעים כפועל יוצא מתרגול יוגה, א ך !!! היוגה בפירוש מזהירה מהם, ומכל הקשור בהם. חפש את "הסוטרות של פטאנג'לי"(יש בעברית כמה תרגומים, יש של אורית סן גופטה, שלמה קאלו, יוגי רמה קרישנה אננדדה, יש תרגום טוב בתוך הספר "מדיטציה ומנטרה" של סוואמי ווישנו דיווננדה, בהוצאת רשפים...)שם יש פרק המוקדש לנושא ונוגע בהייבטים שונים. והנה סיפור נחמד המשקף את רוח היוגה כלפי הענין. יום אחד הגיעו תלמידיו של הבודהה נסערים. הם עמדו חסרי נשימה לפני בודהה שהיה יושב תחת עץ ה"בודי", ואמרו: הרגע שמענו על קדוש ויוגי גדול שגר במערה לא רחוק מכאן, אומרים עליו שהוא משהו יוצא דופן. בסדר, אמר הבודהה, בדיוק התפנה לי הבוקר, בואו נלך לבקר אותו. הלכה הפמלייה המכובדת. הלכו יום שלם והגיעו להר תלול. טיפסו לפיסגתו, ועמדו בפיתחה של מערה צרה. באפלולית יכלו לראות את גוף צנום בעל שיער עבות, וזוג עיינים עצומות. ניגש הבודהה אל האיש ובכבוד הראוי כיחכך בגרונו, עד שהיוגי שב להכרתו. שוחחו השניים על עניינים כאלה ואחרים, כשהתלמידים מחכים בחוץ בחוסר סבלנות. פתאום שמעו קול צחוק גדול בוקע מהמערה, ואחריו את הבודהה שואל\אומר: "לא חבל, בשביל חצי רופי הייתה יכול לשכור סירה שתעביר אותך את הנהר". כשיצא אל תלמידיו, שאלו אותו לפשר הענין. הבודהה פרץ שוב בצחוק מתגלגל ואמר: "באיזשהו שלב, אמר לי הקדוש ששלושים שנה ישב במערה במדיטציה ולא עזב את פתחה, ומה שהשיג בזמן הזה הוא, הכושר ללכת על המים ! וכתשובה עניתי לו שהיה לו יותר פשוט לשלם חצי רופי לסירה שתיקח אותו לצד השני של הנהר, במקום לשבת שלושים שנה המערה עבור משהו שאפשר להשיג בחצי רופי... הנהנו תלמידיו של הבודהה, והתיישבו במקומם ל"הרהר" על העצמי... יום נפלא. אבי.

תודה רבה!

תודה רבה לך אבי! הסיפור שהבאת ממצה את הרגשתך לגבי כוחות אלו יפה מאוד :) המקרה שלי הוא שונה - אני לא מעוניין להשתמש בטלקינזיס בשביל להטיס כוס מהמטבח כי אין לי כח להגיע אליה... אני מעוניין בכוחות אלו מכיוון שהשליטה בהם תאפשר לי מקור בלתי נדלה לחיזוק האמונה שלי בכוחו של התת-מודע ובכוחה של האמונה והדמיון. לעיתים אני נתקף רגשות פחד וחוסר-אמון בכוחותי כאדם, ואני יודע שאם אראה במו עיני את הכוחות הללו בפעולה, אדע כי כל אמונתי בכוחה של המחשבה היא לא לחינם... רציתי לבקש ממך, אם תוכל, להביע בכתב כמה מהמקרים שאתה התנסית בהם בתחום הטלקינזיס או הלביטציה, או שראית כמה מחבריך משתמשים בכוחות אלו... בתודה מראש - ים. נ.ב איפה יש חוגי יוגה בהרצליה?

כוחות 2 .

ים שלום. ההתנגדות ביוגה לשימוש בכוחות הוא בדיוק בנקודה בה נגעת. לכאורה נראה לאדם שהוא זה השולט בכוחות, אך בדיעבד הם אלו השולטים בו, ובדרך כלל מביאים לנפילתו. כדי לקבל הוכחה לכוחו של התת מודע וההכרה, אין צורך בכוחות. קרא את הפרק על הכוחות בסוטרות של פטאנג'לי. שם תוכל לקבל פרספקטיבה בענין. בקשר ליוגה בהרצליה שלחתי לך מייל. בהצלחה. אבי.

תודה רבה בשנית...

תודה רבה שוב אבי.... תגיד - אם אני לא מעוניין לעסוק ליוגה, ורק מעוניין לחזק את כוחות העין השלישית, כדאי לי בכלל לחשוב על להכנס לזה? המצב שהכוחות ישלטו בי ייתכן מאוד... מכיוון שהם תמיד היו החלום שלי... לביטציה וטלקינזיס. הם תמיד משכו אותי... אודה לך על תשובתך המהירה כתמיד... -ים. נ.ב לא קיבלתי את האי מייל... שלחת אותו לyam_tal@hotmail.com ? רק שמה אני יכול לקבל אותו, כי באי מייל שלי בוואלה יש מלא דואר זבל

כוחות 3

היי ים. מן הסתם יש הרבה דרכים להשיג את מה שאתה מחפש. במיוחד היום כש"שוק" הרוחני נראה כמו סופרמרקט... אם זה מה שאתה כל כך רוצה, אני לא אנסה לשכנע אותך למרות שדעתי די נחרצת בענין. שוב, אני בטוח שלא יהיה לך קשה למצוא, רק שים לב, גם למה מוכרים לך, וגם - מי מוכר. אישית, אני מכיר כמה חברים טובים שהכניסו את עצמם לתסבוכת לא קטנה בגלל התעסקות בדברים כבדים שכאלה, ועם אנשים לא מקצועיים. ישנה כאן בעיה נוספת, התעסקות בכוחות דורשת בשלות ובגרות. חוץ מהענין השיעבוד אליהם, ישנו משהו לא פחות חשוב והוא ההשפעות הרגשיות והנפשיות. שוב אני מזהיר, אותם חברים שלי, היו זקוקים לאישפוז... עשה את השיקולים, בדוק טוב, לאן אתה הולך ולמי, התייעץ אם מביני עניין, ונסה להיות מכוסה מכל הצדדים עד כמה שאפשר. אני לא מצליח עם המייל. הנה המספר שלי - 636161 - 054 . יום נפלא ובטוח. אבי.

כוחות נסתרים

לא מזמן נתקלתי במאמרים וכתבות באינטרנט בנושא כוחות ניסתרים כגון: טלפתיה, טלקינזיס, לביטציה (levitation אם ככה מבטאים את זה בעברית) ועוד... ואני מעוניין לגלות עוד מידע על הנושאים הנ"ל, וגם להתנסות בהם בעצמי... כל תגובה בקשר להתנסות שלכם, מקום למצוא חומר על הנושאים, חוויות והכל אני אשמח לקבל כתגובה למכתבי בפורום זה... תודה רבה, -ים

האלו, ים, שומע?

שמע, בלי לפגוע יותר מדי, נראה לי שלא ברור לך מה אתה רוצה בעצם בעניין הזה, וזו עיקר הבעיה. מה שאבי ניסה להבהיר לך, באופן מאוד מנומס וענייני,זה שכל העוסקים בענייני הכוחות הללו קיבלו אותם כתוצר לוואי ולא כמטרה עיקרית של עיסוקם. וכך זה אאמור להיות. לאורך כל התרבות האנושית היו כאלה אנשים. ותראה איזה קטע, על האחרים (שעסקו בכוחות בלבד)לא שמעו הרבה, או שמעו לא לטובה. ..למה, אתה חושב, זה ככה? חיפוש נעים, ולהתראות בגובה 30000 רגל. גילי חרובי

גלעד היקר...

אני יודע ב-ד-י-ו-ק מה אני מחפש - אני רוצה לשלוט בכוחות הללו, לא בשביל להראות לחברים, לא בשביל להביא דברים אלי כשאין לי כח לקחת אותם, אלא בשביל לקבל הוכחות יום-יומיות לקיומו של הכוח הנפלא של המחשבה והאמונה. אני יודע שלאבי לא היה אכפת להגיד לי את מה שאמרת, כי עובדה שכשאתה אמרת לי את זה, לא נפגעתי! אם הוא באמת היה מרגיש ככה, אני מאמין שהוא היה מוצא דרך להגיד את זה, כך שזה יהיה מספיק ברור ולא יראה מתנשא. אני יודע שכל העוסקים בזה, קיבלו את זה כתוצר לוואי - אבל אם היית מסתכל בשיחה הקצרה שלי ושל אבי, היית רואה ששאלתי אותו אם כדאי לי להכנס לזה בלי להתעסק ביוגה או במשהו אחר שיוביל לזה - אני מודע לעובדה שלרוב כוחות אלו הם אחת מהתוצאות, אבל אני רציתי להפוך אותם לגורם... ובגלל זה התייעצתי עם אבי, כדי לבדוק אם כדאי בכלל. לאחר שהוא הבהיר לי שרוב מי שהתעסק בזה בלי הגנה, (כלומר בלי פעולה טהורה כמו יוגה ש"תציל" אותו), היה זקוק לאישפוז, החלטתי לרדת מן העניין. הבנתי שיותר חשוב לי לשמור על טוהר החיים שלי, לפתח את האמונה שלי בעצמי ולא בטלקינזיס - בקיצור, הבנתי שאין בזה טעם. בכל מקרה אני שמח שהגבת בצורה נאורה ותרבותית... ראיתי מה קורה בפורומים אחרים, כאשר המשתתפים לוקחים דעה של אדם אחר באופן אישי וישר יוצאים למתקפת הגנה עם מיטב הקללות שניתן למצוא כעת בשוק הישראלי. ברור לי שזה לא היה קורה בפורום הזה ואני שמח לגלות שצדקתי :) לסיכום - תודה רבה לאבי וגם לך גלעד שגרמתם לי להבין יותר טוב ולבחור בין שתי הדרכים שהוצגו לפני. אני מאחל המשך פוריות לפורום הנפלא הזה, ולעולם אל תפסיקו להאמין בעצמכם ובמי שאתם מסוגלים להיות. -ים

גלעד היקר...

אני יודע ב-ד-י-ו-ק מה אני מחפש - אני רוצה לשלוט בכוחות הללו, לא בשביל להראות לחברים, לא בשביל להביא דברים אלי כשאין לי כח לקחת אותם, אלא בשביל לקבל הוכחות יום-יומיות לקיומו של הכוח הנפלא של המחשבה והאמונה. אני יודע שלאבי לא היה אכפת להגיד לי את מה שאמרת, כי עובדה שכשאתה אמרת לי את זה, לא נפגעתי! אם הוא באמת היה מרגיש ככה, אני מאמין שהוא היה מוצא דרך להגיד את זה, כך שזה יהיה מספיק ברור ולא יראה מתנשא. אני יודע שכל העוסקים בזה, קיבלו את זה כתוצר לוואי - אבל אם היית מסתכל בשיחה הקצרה שלי ושל אבי, היית רואה ששאלתי אותו אם כדאי לי להכנס לזה בלי להתעסק ביוגה או במשהו אחר שיוביל לזה - אני מודע לעובדה שלרוב כוחות אלו הם אחת מהתוצאות, אבל אני רציתי להפוך אותם לגורם... ובגלל זה התייעצתי עם אבי, כדי לבדוק אם כדאי בכלל. לאחר שהוא הבהיר לי שרוב מי שהתעסק בזה בלי הגנה, (כלומר בלי פעולה טהורה כמו יוגה ש"תציל" אותו), היה זקוק לאישפוז, החלטתי לרדת מן העניין. הבנתי שיותר חשוב לי לשמור על טוהר החיים שלי, לפתח את האמונה שלי בעצמי ולא בטלקינזיס - בקיצור, הבנתי שאין בזה טעם. בכל מקרה אני שמח שהגבת בצורה נאורה ותרבותית... ראיתי מה קורה בפורומים אחרים, כאשר המשתתפים לוקחים דעה של אדם אחר באופן אישי וישר יוצאים למתקפת הגנה עם מיטב הקללות שניתן למצוא כעת בשוק הישראלי. ברור לי שזה לא היה קורה בפורום הזה ואני שמח לגלות שצדקתי :) לסיכום - תודה רבה לאבי וגם לך גלעד שגרמתם לי להבין יותר טוב ולבחור בין שתי הדרכים שהוצגו לפני. אני מאחל המשך פוריות לפורום הנפלא הזה, ולעולם אל תפסיקו להאמין בעצמכם ובמי שאתם מסוגלים להיות. -ים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר