בדבר מטרת היוגה...

בדבר מטרת היוגה...

שלום חברים ,שלחתי "משהו" בדבר מטרת היוגה ,מכיון שזו פעם ראשונה שלי ,שלחתי את זה בתור תגובה וזה התקבל בתאריך קודם ,אשמח שתקראו זה מופיע :"מהי מטרת היוגה" בשם ofer bengad,(ליד המאמר עם המגן-דוד הכחול)תודה,עופר.

סחתן עופר.

ברוך הבא והמשך ככה. וסחתן על הבקיאות בכתבים, במיוחד בתור אחד שמתרגל שנתיים, כנראה שנתיים בחיים האלה.... תודה להת' והמשך להשתתף ולעניין. שבת שלום. אבי. דרך אגב, במדור המאמרים כבר ביקרת ? יש שם חומר קריאה מגוון.

ברוכים-הנמצאים

תודה אבי על קבלת הפנים,אני נהנה מ"הפעילות" בפורום כבר כמה חודשים והשבוע עזרתי אומץ גם לכתוב ולשתף וזה פשוט "תענוג",אני כותב את זה כקריאה וחיזוק לאחרים ,איך אומרים "כל המרבה הרי זה משובח..."-אז ככל שיהיו רבים שישתתפו "נ ש ת ב ח ". שבת-נעימה ופורה.

בדבר מטרת היוגה...

שלום חברים ,שלחתי "משהו" בדבר מטרת היוגה ,מכיון שזו פעם ראשונה שלי ,שלחתי את זה בתור תגובה וזה התקבל בתאריך קודם ,אשמח שתקראו זה מופיע :"מהי מטרת היוגה" בשם ofer bengad,(ליד המאמר עם המגן-דוד הכחול)תודה,עופר.

עופר ברוך הבא

היי עופר קודם כל, ככה לידיעתך, מי שנכנס כל יום לפורום, בדרך-כלל רואה תגובות ל"שרשורים" (הודעה ותגובות עליה) האחרונים בפורום. קראתי את מה שכתבת. תמיד טוב לשמוע את דעתם של מתרגלים שונים.ואפילו שאנחנו מכירים, לא יצא לי לשמוע את גישתך לנושא זה. זה באמת מבורך ליזום דיון כזה בין כולנו. כמו שאומרים - "ישנה פיסגה אחת שכולם רוצים להגיע אליה, ויש הרבה שבילים - כל אחד והשביל שלו..." מה שחשוב לכולנו, זה להרגיש טוב בשביל שאנחנו הולכים בו, להיות כנים ושבעי-רצון... עופר, כל הכבוד על ההצטרפות הפעילה לפורום וגם לקריאה שלך להשתתפות של כל החברים בפורום. שיהיה לך שבוע טוב ולילה שקט באהבה סיגל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר