למה איפשר ללמוד ולתרגל יוגה לפי הספר ?!!!!!

האם הרחבת הידע על צ'קרות ורפואה סינית ,פלוס צק'רות 6 ו7 פתוחות במיוחד ,ומדיטציה, ועוד בן מזל דגים !! האם כל זה -ביחד או לחוד- לא מספיקים בשביל שאנשים מסוימים ירגישו שהם בעצם "הרגישו יוגה" !! עוד לפני ששמעו עליה???!!!! זה נשמע מובן למישהו ? או שאני מעופף??!

הכל אפשרי

רק חשוב ללמוד להבדיל בין התשוקות והדמיון, לבין החוויה האמיתית. אם חווית - אתה יודע זאת ממקור ישיר - התענג על כך! ואז תשאל את עצמך - ומה אני עושה עם זה עכשיו? ללמוד יוגה מהספר? הכל אפשרי, אך עדיף ללמוד ממורה, שיחסוך לך לפחות חלק מהטעויות. בספר רואים תנוחה, וקוראים הסבר כלשהו על אופן הכניסה לתנוחה. זה תמיד חסר את החוויה הישירה. בהצלחה!

הרחבת הידע ובקרתו...

שלום לך. הרחבת הידע מספרים הוא דבר מצויין, צ'קרה שישית שביעית פתחות במיוחד יכולות (ובדרך כלל) להיות דבר "מסוכן", ובמקרה הזה הדרכת מורה אחראי ובעל ניסיון יהיה דבר חכם ונבון לעשות. באופן כללי ידע חי (מורה) עדיף על ידע "מת"(ספרים, למרות שאני לגמרי לא נגד ספרים ואפילו יותר מזה ישנם ספרים שברגע שאני מחזיק בהם אפשר ממש להרגיש שהם "חיים"...) בכל מקרה לסיכום: רצוי לצעוד בדרך עם מורה, חי או "מת"(מורה מורה לא ספר במקרה הזה) עדיף חי... יום נפלא. אבי.

אם הגעת לסהסררה אתה לא צריך ללמוד כלום...

הרחבת הידע ובקרתו...

שלום לך. הרחבת הידע מספרים הוא דבר מצויין, צ'קרה שישית שביעית פתחות במיוחד יכולות (ובדרך כלל) להיות דבר "מסוכן", ובמקרה הזה הדרכת מורה אחראי ובעל ניסיון יהיה דבר חכם ונבון לעשות. באופן כללי ידע חי (מורה) עדיף על ידע "מת"(ספרים, למרות שאני לגמרי לא נגד ספרים ואפילו יותר מזה ישנם ספרים שברגע שאני מחזיק בהם אפשר ממש להרגיש שהם "חיים"...) בכל מקרה לסיכום: רצוי לצעוד בדרך עם מורה, חי או "מת"(מורה מורה לא ספר במקרה הזה) עדיף חי... יום נפלא. אבי.

בהחלט

אבי אני אתך 100% !! לפעמים כשאני כל כך בטוח שאני יודע משהו או מבין משהו, אפילו אם זה דבר קטן שקשור רק בי וכבר התנסיתי בו 1000 פעמים... מגיע המורה הנכון וחושף בפני את האמת (או חלק ממנה) ואז אני מבין שזה רק האגו שלי שחושב שהוא כבר יודע. מי שלא מצוי בסמהדי רצוי שיתענב וישמור על תודעה של תלמיד. ומי שנמצא בסמהדי... אנא רשום את הטלפון שלך (;
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר