אשרמים

אשרמים

קיבלתי הכשרה התחלתית בשיבננדה, ואהבתי ביותר ביותר. שוקלת אפילו לבדוק אפשרות להשתלם בעניין על מנת ללמד אותו. לשם כך, אני מחפשת אשרם שבו אפשר להיות 3 חודשים ולחיות את הנושא, להעמיק את ההיכרות והמחוייבות לנושא. מחפשת מידע על מקומות כאלה שאנשים כבר היו וממליצים עליהם, ומישהו שאפשר לשמוע ממנו,ה אישית על החוויה והתנאים. אני מרגישה שהיוגה הצילה את חיי, אבל יכול להיות שמתאים לי משהו שיש בו יותר אקטיביות. אשמח לשמוע בנושא הזה עצות ורעיונות אולי לשילוב של יוגה או סוג אחר של יוגה שיש בו יותר התבטאות אקטיבית. תודה.

אשרמים איפה?

שלום לך. האם את מחפשת מקום בארץ או בחו"ל ? אם בחול, אז ישנו ספר, "הדרך לנירוונה" שהוא מדריך אשרמים. תוכלי למצוא שם מידע עדכני לגבי מקומות ופעילויות. מרכז שיווננדה גם מופיע שם. את יכולה לבדוק באתר היוגה בתפוז, מנהל האתר מקושר למרכז שיווננדה בארץ, הוא ישמח לעזור לך. בקשר לשילוב סוגים אחרים, נסי "אשטנגה" הם אקטיבים. בהצלחה.

רישיקש

אחד המקומות המומלצים והטובים להכנס בו לאשרם לאיזו תקופה היא רישיקש שבהודו (כמה בא לי לחזור) וראנסי היא גם מקום מומלץ ואם בא לך לתרגל בצורה פחות מחייבת אז דרמסלה היא מקום נהדר לכך דרך אגב יש שם אחלה מורה לשיטת אשטנגה VJ הוא שמו תמסרי לו ד"ש ושיהיה לך בהצלחה

אשטנגה ? - ומחפשת אשרם בחלק המערבי של העולם

למרות שהודו מפתה אותי, הרי בתוקף הנסיבות שלי אני מעדיפה ארה"ב, קנדה, אוסטרליה או אירופה. דורון, האם יש לך אימיילים של האשרם או אנשים שיכולים לתת מידע על מקומות שבהם לומדים אשטנגה במסגרת של מגורים במקום עצמו. כבר שמעתי על האשטנגה עם המלצה ספציפית לגבי. אני בקשר עם השיווננדות בכל חלקי העולם, ומחכה לתשובות עם פירוט התנאים והאפשרויות. אבדוק גם בתפוז. תודה לשניכם, ואם יש עוד מידע כאמור לעיל, אשמח מאד מאד לקבל. אפשר גם באימייל irityr@hotmail.com

אשרמים

קיבלתי הכשרה התחלתית בשיבננדה, ואהבתי ביותר ביותר. שוקלת אפילו לבדוק אפשרות להשתלם בעניין על מנת ללמד אותו. לשם כך, אני מחפשת אשרם שבו אפשר להיות 3 חודשים ולחיות את הנושא, להעמיק את ההיכרות והמחוייבות לנושא. מחפשת מידע על מקומות כאלה שאנשים כבר היו וממליצים עליהם, ומישהו שאפשר לשמוע ממנו,ה אישית על החוויה והתנאים. אני מרגישה שהיוגה הצילה את חיי, אבל יכול להיות שמתאים לי משהו שיש בו יותר אקטיביות. אשמח לשמוע בנושא הזה עצות ורעיונות אולי לשילוב של יוגה או סוג אחר של יוגה שיש בו יותר התבטאות אקטיבית. תודה.

אשרם אשטנגה

נסי www.windfireyoga.com יש גם בכרתים אבל אין עלי הכתובת. את מוזמנת להתקשר 053551927
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר