קורס הכשרת מורים

קורס הכשרת מורים

האם מישהו מכיר או התנסה בקורס להכשרת מורים ליוגה של מרכז שיבננדה?

אפשר לעניין אותך בקורס מורים או מדריכים של משכן היוגה?

http://www.ashtanga-yoga-israel.com/content/19/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA/

אני עכשיו לומד בשנה שניה בקורס הכשרת מורים של פסי פייג- והיא מדהימה.

אני יודע שאני קצת 'משוחד' כי היא המורה שלי אבל מנסיוני המועט (של 2 מורים שלימדו אותי לפניה) אני יכול ממש להמליץ עליה והקורס שלה שהוא ממש מעמיק.

הנה קישורים למידע: 

לעמוד הראשי שלה- יוגה ולעמוד  קורס מורים ל יוגה

בהצלחה!

היי נונו,

אני עשיתי קורס מורים לאשטנגה יוגה ויניאסה אצל שמעון בן אבי, מבכירי מורי היוגה בישראל. הקורס מורים היה עבורי שער הכניסה לעולם היוגה האינסופי, למדתי המון, ברמה המקצועית - ההוראה עצמה, ברמה הפילוסופית - חקרנו כתבים פילוסופיים רבים ממסורת היוגה, ובעיקר למדתי על עצמי, למצוא את השקט שבעין הסערה..

שאלת לגבי קורס המורים של מרכז שיבבנדה, יש לי חבר טוב, אדי גבריאלי, שעשה את הקורס המורים וזוהי תגובתו:

"אני עברתי את הקורס ... הוא חודש אינטנסיבי שמדגיש ארבע שבילי יוגה ותרגולם בהקתי, קרמה, רג׳ה, וניאנה יוגה
יש את ההאת׳ה יוגה שכוללת את האסנות והפרניימה אותם מתרגלים פעמיים ביום לומדים אנטומיה ואיך ללמד. לסיכום זהו חודש מעניין מבוסס על מסורת אותנתית הודית בו נלמד החומר בצורה מעמיקה. אפשר לומר שזה היה בשבילי שער הכניסה לעולם היוגה, מי שמתרגל יודע שהלימוד רק ממשיך וממשיך ולא נעצר בסוף הקורס."

מאחלת לך המון בהצלחה, אין לי ספק שזהו תחילתו של מסע קסום ומשחרר עבורך.

שנה טובה 

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יוגה
בחר
בחר