אני חייב עזרה במציאת שיר, השיר הזה משגע אותי כבר חודש

ממזמן ממזמן לפני כמה שנים היה ב MTV קליפ עם כאלו ברביות והקליפ מחולק ל 4 חלקים אני חושב שהחלק הראשון הוא כרגיל, החלק השני הוא הזמר שר בקול כזה טכנו והברביות.. עוסקות בסאדו- מאזו, ואז זה חוזר להיות נחמד וחביב ואז עוד פעם עם הסאדו ולבישת הבגדי עור והכל... ורוב החלקים שמה רואים ת'זמר, הוא כזה מוזר עם זקן כזה צרפתי. ובחלק של הסאדו שומעים ת'קול הטכנו הזה. ובשם של השיר או בפזמון שלו, אני זוכר ת'מילה sun (שמש) זה משגע אותי, אם מישהו מכיר ת'שיר הזה בבקשה בבקשה תודיעו לי מהר... בתודה ענקית מראש, גולן.

אולי "איים אה בארבי גירל" של אקווה ?!

לא לא לא, לא זה... השיר שאני מדבר עליו היה אלטרנטיבי משהו... טכנו...

אני חייב עזרה במציאת שיר, השיר הזה משגע אותי כבר חודש

ממזמן ממזמן לפני כמה שנים היה ב MTV קליפ עם כאלו ברביות והקליפ מחולק ל 4 חלקים אני חושב שהחלק הראשון הוא כרגיל, החלק השני הוא הזמר שר בקול כזה טכנו והברביות.. עוסקות בסאדו- מאזו, ואז זה חוזר להיות נחמד וחביב ואז עוד פעם עם הסאדו ולבישת הבגדי עור והכל... ורוב החלקים שמה רואים ת'זמר, הוא כזה מוזר עם זקן כזה צרפתי. ובחלק של הסאדו שומעים ת'קול הטכנו הזה. ובשם של השיר או בפזמון שלו, אני זוכר ת'מילה sun (שמש) זה משגע אותי, אם מישהו מכיר ת'שיר הזה בבקשה בבקשה תודיעו לי מהר... בתודה ענקית מראש, גולן.

Plug it in

אני חושב שזה השיר Plug it in של להקת פרנצ' האוס שאני לא זוכר את שמה בדיוק יחד עם jc sachez (?) מאנ סינק בהצלחה

לא גם זה לא... השיר שאני מדבר עליו ישן לאללה... אבל עדיין תודה על ניסיון העזרה..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר