תקנון חדש לקהילת "זיהוי שירים", כולם מוזמנים ומתבקשים לעיין

מכתב פתיחה ותקנון, קהילת זיהוי שירים נתקלתם בשיר ואתם לא מכירים את השם? הפרסומת מהטלויזיה משגעת אתכם ואתם לא יודעים מי מבצע אותה? מהדהד לכם כבר שבוע שיר בראש ואתם לא יודעים מי המבצע? זה המקום לשאול את כל השאלות ולקבל את התשובות הנכונות! ברשותכם נקבע פה מספר כללים פשוטים שישמרו על החוקים שנקבעים לנו ע"י "וואלה!" ומטעם זכויות היוצרים וכך ננעים את השהייה של כולנו בקהילה . 1. הקהילה היא קהילת זיהוי שירים ומשמשת לנושא זה בלבד. שיחות חולין שלא שייכות לנושא, ימחקו. 2. חל איסור מוחלט על הפרת זכויות יוצרים. 3. אין להחליף או לפרסם מספרי "ICQ",טלפון או כתובות אישיות בקהילה, רק דרך דואר אלקטרוני בצורה פרטית. 4. אין להעלות לקהילה טקסטים ומילים של שירים המוגנים בזכויות יוצרים. ניתן לצרף קישור לאתר המכיל את המילים ("שירונט" לדוגמא). 5. אין להעלות לקהילה קבצים ששמורים בזכויות יוצרים . 6. בבקשה לשרשר הודעות ולרכז מספר בקשות שונות באותו השרשור. פתיחת הודעות מרובות דוחקת הודעות אחרות שטרם נענו אחורה ומציפה את הקהילה ללא צורך. יש הגבלה למספר ההודעות הראשיות בכל עמוד אבל אין הגבלה לאורך השרשור אז בבקשה, שרשרו. 7. הודעות כגון: "איפה אני יכול להשיג את השיר...." או "מי יכול לשלוח לי את השיר...." ימחקו לאלתר עקב בעיות של חוקיות ההודעה. *** הודעות שלא יעמדו בכללים הנ"ל ימחקו לאלתר! תודה רבה לכל ה"גרעין" הקבוע שתמיד פה ומוכן לעזור ולזהות עבור כולנו. תודה גם לכל המזדמנים ואתם כמובן מוזמנים להשאר בצורה קבוע עימנו ולהפוך לחלק מהקהילה שלנו. בבקשה שימרו על הקהילה שיהיה לכולנו נעים לגלוש בה. אלעד מנהל הקהילה

וכמו שבוודאי שמתם לב החלפנו את השם מ "חיפוש שירים" ל "זיהוי שירים" שכן זו מטרת הקהילה

מיותר לגמרי.רד מהשטויות האלה.

וכמו שבוודאי שמתם לב החלפנו את השם מ "חיפוש שירים" ל "זיהוי שירים" שכן זו מטרת הקהילה

הכי קל למחוק אלעד

אולי במקום למחוק תענה על השאלות... במקום להפוך את הפורום הזה למשהו שאף אחד לא יבוא אליו , וחבל , כי פעם זה היה פורום טוב שמעבר לזה שתוך כמה דקות ענו פה על השאלות גם אנשים נהנו והמליצו על שירים חדשים וכאלה , אבל במקום זה הפכת אותו למקום שאף אחד לא רוצה להיכנס אליו, מה כתבתי כבר שמחקת את ההודעה שלי? לא קיללתי , ועד כמה שאני יודע לתת לינקים עדיין מותר , חבל שאתה הורס ככה את הפורום הזה ומרחיק מעליו את האנשים , אף אחד לא יישאר כאן אם תעשה לו חוקים כאלה נוקשים וטיפשיים , יש מקומות אחרים.

מכתב פתיחה ותקנון, קהילת זיהוי שירים נתקלתם בשיר ואתם לא מכירים את השם? הפרסומת מהטלויזיה משגעת אתכם ואתם לא יודעים מי מבצע אותה? מהדהד לכם כבר שבוע שיר בראש ואתם לא יודעים מי המבצע? זה המקום לשאול את כל השאלות ולקבל את התשובות הנכונות! ברשותכם נקבע פה מספר כללים פשוטים שישמרו על החוקים שנקבעים לנו ע"י "וואלה!" ומטעם זכויות היוצרים וכך ננעים את השהייה של כולנו בקהילה . 1. הקהילה היא קהילת זיהוי שירים ומשמשת לנושא זה בלבד. שיחות חולין שלא שייכות לנושא, ימחקו. 2. חל איסור מוחלט על הפרת זכויות יוצרים. 3. אין להחליף או לפרסם מספרי "ICQ",טלפון או כתובות אישיות בקהילה, רק דרך דואר אלקטרוני בצורה פרטית. 4. אין להעלות לקהילה טקסטים ומילים של שירים המוגנים בזכויות יוצרים. ניתן לצרף קישור לאתר המכיל את המילים ("שירונט" לדוגמא). 5. אין להעלות לקהילה קבצים ששמורים בזכויות יוצרים . 6. בבקשה לשרשר הודעות ולרכז מספר בקשות שונות באותו השרשור. פתיחת הודעות מרובות דוחקת הודעות אחרות שטרם נענו אחורה ומציפה את הקהילה ללא צורך. יש הגבלה למספר ההודעות הראשיות בכל עמוד אבל אין הגבלה לאורך השרשור אז בבקשה, שרשרו. 7. הודעות כגון: "איפה אני יכול להשיג את השיר...." או "מי יכול לשלוח לי את השיר...." ימחקו לאלתר עקב בעיות של חוקיות ההודעה. *** הודעות שלא יעמדו בכללים הנ"ל ימחקו לאלתר! תודה רבה לכל ה"גרעין" הקבוע שתמיד פה ומוכן לעזור ולזהות עבור כולנו. תודה גם לכל המזדמנים ואתם כמובן מוזמנים להשאר בצורה קבוע עימנו ולהפוך לחלק מהקהילה שלנו. בבקשה שימרו על הקהילה שיהיה לכולנו נעים לגלוש בה. אלעד מנהל הקהילה

אחי למה להרוס את מה שהפורום הזה יצר....יש פה אנשים פול זמן ביניהם אני... מתקופת "פיטר-פן"..אם אתה חושב שמה שאתה עושה יגרום לפורום

לפרוח אז אתה טועה.. אתה רק מדרדר אותו מפעם לפעם אם החוקים המוזרים שלך.. ותעשה לי טובה זה לא וואלה החליטו... הפורום הזה קיים כמה שנים...פתאום וואלה אמרו יאללה די מעכשיו זה יהיה ככה וככה...?לא בסדר אלעד מנסים ליצור פה אוירה חמה, סוג של משפחתיות, אתה סתם הופך את הפורום הזה לפורום קר...

הכי קל למחוק אלעד

אולי במקום למחוק תענה על השאלות... במקום להפוך את הפורום הזה למשהו שאף אחד לא יבוא אליו , וחבל , כי פעם זה היה פורום טוב שמעבר לזה שתוך כמה דקות ענו פה על השאלות גם אנשים נהנו והמליצו על שירים חדשים וכאלה , אבל במקום זה הפכת אותו למקום שאף אחד לא רוצה להיכנס אליו, מה כתבתי כבר שמחקת את ההודעה שלי? לא קיללתי , ועד כמה שאני יודע לתת לינקים עדיין מותר , חבל שאתה הורס ככה את הפורום הזה ומרחיק מעליו את האנשים , אף אחד לא יישאר כאן אם תעשה לו חוקים כאלה נוקשים וטיפשיים , יש מקומות אחרים.

אלעד, מספיק עם הפוזות. זה פורום שנועד להורדת שירים

ומי כמוך יודע זאת... אנשים פה מבררים איזה שיר זה ואיזה שיר ההוא, רק כדי ללכת ולהוריד מקאזאה או איימש.... אז מספיק עם הפוזה המתחסדת הזאת. ואם תמחק לאנשים פה הודעות כמו שאתה מאיים ברוב נחמדותך, הפורום הזה יפסיק להתקיים. כי פה זה אינטרנט, ובלחיצת כפתור נעבור לפורום שווה יותר.

דוקא לא בהכרח...

אף פעם לא רצית לדעת שם של שיר לא כדי להוריד אותו?יכולות להיות הרבה סיבות לחיפוש שירים.בין היתר אפילו כדי לקנות את הדיסק, רחמנא ליצלן.

רגע רגע... ומה נראה לכם??? אלעד קובע את המדיניות? בכלל לא....

הוא בסך הכל מנהל פורום שכפוף להנהלת וואלה שכפופה לחוקי המדינה. אם לא לעוד כמה דברים אחרים בדרך!!!! כל אחד יפנים את מה שנכתב, אני אומר תמשיכו לעבוד כרגיל!!! מה שיראה לנכון להמחק שימחק! אין בעיה מחר נקנה עוד אבוקדו. תמשיכו להנות ולמי שלא מוכן להודות: גם עכשיו זה הפורום מספר אחד!!!

**** מה זאת הפוזה הזאת? איזה כיסוי תחת, זה לא יאומן. "זיהוי שירים", בחייכם

אלעד, תמשיך ככה, כל הכבוד על ההשקעה בפורום.

אני חושבת שהחוקים שצוינו בתקנון הם אלמנטריים לגמרי. חוצמזה שהם קיימים בתקנונים של עוד מאות פורומים ומערכות פורומים בארץ. ולא, זה לא פורום "הורדות שירים", זה פורום "זיהוי שירים". וכל מערכות הפורומים האחרות שאני מכירה אוסרות על הפרות זכויות יוצרים למיניהן, אז הנה, גם וואלה. אני בטוחה שוואלה יודעים שהתקנון שלהם לא יגרום לקאזא לקרוס, אבל הם צריכים לדאוג לעצמם וזה די ברור. ולגבי ה"רייטינג" של הפורום, אני מאמינה שהחוקים האלה לא יעצרו בעד אנשים לבוא ולחפש את השירים שתקועים להם בראש.

תעזרו לי אני חייב את השיר הזה

אני צריך את הפרסומת של קרליין לוק רואים בה אשה יוצאת מהאוטו אף אחד לא מזהה אותה היא חוזרת לאוטו שמה ליפסטיק ואז כולם מזהים אותה. חלק מהשיר באנגלית[אית ג'סט ד ווי יו א...ר שינייג לייק הסטר]

אתכם הסליחה.......

ראיתי שמחקתם תגובה שלי למישהו שביקש קישור ל "KaZaa" רק עכשיו קראתי את התקנון והבנתי..... אז באמת סליחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר