אני מחפשת מלאאא זמן שיר, מוזיקה שחורה, קצבי, שחוזר בו- can i get up (ooh ooh( ו...ירון, תיזהר...)

אפשר אולי לפרט עוד קצת

תנסי את זה

busta rhymes-woo hah

אפשר אולי לפרט עוד קצת

טוב, אז זה לא של באסטה ריימס. פירוט כדלהלן :)-

זה שיר די ישן, מלפני 3-4 שנים. * ה"פזמון" חוזר על עצמו- can i get a או- can i get up, ומיד אחרי זה- מין 'או-או', וזה חוזר על עצמו שלוש פעמים, ושוב שלוש פעמים. * יש קטע באמצע של- "היייי, הוווווו, הייייי, הוווווו" ( את יודעת, שכולם עם הידיים באוויר...) ויש עוד קטע קטן בשיר ש- engine engine number nine...שזה לא בקצב המוזיקה, אלא לקוח מאיזה שיר ישן או משהו כזה... שיר קצבי, קצב שמח כזה... מקווה שזה עוזר קצת יותר.

יש קליפ?

יש הרבה שירים של ראפ שאני מכיר שיש אווו אווו אבל can i get up זה קצת קשה

אני מחפשת מלאאא זמן שיר, מוזיקה שחורה, קצבי, שחוזר בו- can i get up (ooh ooh( ו...ירון, תיזהר...)

חחחחחחחחחחחחח אל...

אל תדאגי סתם צחקתי......

יש קליפ?

יש הרבה שירים של ראפ שאני מכיר שיש אווו אווו אבל can i get up זה קצת קשה

לצערי אני לא יודעת אם יש קליפ.....אז אם בא לך, תכתבי כמה שמות של שירים עם ה-או-או- באמצע, משהו חייב להצליח, לא?.................

אוקיי

קודם כל תסלחי לי אבל אני בן.. naughty by nature-hip hop hooray ludacris-saturday

אולי afroman-because i got high?

זה השיר הזה בטוח...

הוא טיפה ישן אבל כל הזמן משמיעים אותו עכשיו וזה מתאים למה שאת מחפשת Crooklyn Clan / Faith Evans - Love Like This (Remix)

וואלה אתה צודק..

אני גם בטוח עכשיו שזה זה.. היא הייתה צריכה להגיד שזה מיקס

כ-ן ז-ה ז-ה! סוף סוף...נדב, תודה תודה תודה תודה...חישפתי את זה כ"כ הרבה...(אגב, אם הייתי יודעת שזה רמיקס- הייתי כותבת שזה רמיקס, אבל...)

ולירון, אני מתנצלת מראש על הטעות בזיהוי.. ;-) תודה לכל מי שעזר! טיטי

על לא דבר...

אבל זה באמת שיר קשה... הרבה מחפשים את השיר הזה שנים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר