מחפש את המילים של השיר בתי קפה של עיברי לידר

איך אושר זה דבר יפה....

שיחלקו גם לי!!!! לוקחת לשגשג את התפקיד עברי לידר - בתי קפה ולפעמים נראה כאילו כל מה שאני עושה זה לשבת בבתי קפה ולתכנן את העתיד שלנו ולפעמים נראה כאילו כל מה שאני רוצה לחכות שמשהו יקרה שמישהו יזיז אותנו זה דור שלם של אנשים לא אכפת להם כמעט מכלום עם מי לישון מתי לקום ואיפה הזהות שלנו זה שערות מפלסטיק או זה אמיתי (תגידי אם זה אמיתי) תקשיבי די גיי זה לא שם פרטי למרות שחצי ת"א תסתובב כשתצעקי ולפעמים נראה כאילו כל מה שאני עושה זה לשבת בבתי קפה ולדבר על החיים שלנו בתוכניות שלום וטוק שאו וחצי מנחה (ורק אחד שלא יודע ש) איך כסף זה דבר יפה כשהוא הולך איתנו אז שמישהו יוציא לו את הבטריה מהגב גם הוא רוצה הכל והוא חייב עכשיו להשתנות הוא לא יתן לזה לקרות הוא לא יותן לזה להיות כי שנתיים של טיפול כבר לא עוזרת לפעמים נראה כאילו כל מה שאני עושה זה לשבת בבתי קפה ולשחק את התפקיד שלנו בחור רגיש שלא לוקח אחריות על מה שהוא עושה איך אושר זה דבר יפה שיחלקו גם לנו זה דור שלם של אנשים שלא אכפת להם כמעט מכלום עם מי לישון מתי לקום ואיפה הילדות שלנו בתוך מחשב בתוך אתר של כמה מופרעים שכבר איבדו את הרצון שיהיו להם פנים מקווה שלא טעיתי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר