מחפש הרבה מאוד שירים מכל מיני סוגים

היי חבר'ה. אני מחפש כמה שירים: 1) שיר שרץ פעם הרבה ב- MTV עם המילים: don't let go you got the music in it what you give is what you get we'll kick your asses 2) שיר דיסקו משנות השמונים: do that dance again tonight it's party time 3) שיר היפ הופ: it's five oclock in the morning what it's gone be gone get yourself together 4) שיר הפתיחה של פגישה לילית עם קובי מידן, אבל בגירסת האוס. 5) קטע טראנס ששמעתי במסיבת הפול מון האחרונה שהיתה בקופנגן שחוזרות בו המילים: do you know what the fuck what is fuck what the fuck 6) אותו כנ"ל וזה רץ חזק גם ב- 99FM: lyer, fire וכו' 7)שיר שהולך כך: hystorical magical i'm the one to be 8) ואחרון לקינוח: all of my life, all of my life (הערה: הושמע לאחרונה בגלגלצ...) תודה אנשים, ובשמחות.

New Radicals - You Get What You Give

כמדומני....

שיר מס' 8 הוא לא אחר מ..... led zepelin - all my love שניק.

שניק , קיבלת את השיר ?

היי חבר'ה. אני מחפש כמה שירים: 1) שיר שרץ פעם הרבה ב- MTV עם המילים: don't let go you got the music in it what you give is what you get we'll kick your asses 2) שיר דיסקו משנות השמונים: do that dance again tonight it's party time 3) שיר היפ הופ: it's five oclock in the morning what it's gone be gone get yourself together 4) שיר הפתיחה של פגישה לילית עם קובי מידן, אבל בגירסת האוס. 5) קטע טראנס ששמעתי במסיבת הפול מון האחרונה שהיתה בקופנגן שחוזרות בו המילים: do you know what the fuck what is fuck what the fuck 6) אותו כנ"ל וזה רץ חזק גם ב- 99FM: lyer, fire וכו' 7)שיר שהולך כך: hystorical magical i'm the one to be 8) ואחרון לקינוח: all of my life, all of my life (הערה: הושמע לאחרונה בגלגלצ...) תודה אנשים, ובשמחות.

שיר 3

Nonchalant - 5 O'Clock אחלה שיר!

שניק , קיבלת את השיר ?

לא קיבלתי...

ועוד פעם תודה ושאלה : תגיד רגע אולי יש לזה קשר לעובדה שלדואר של וואלה יש קיבולת מקסימלית של קבצים וכבר יש שם 3 מגה + ששלח לי שגיא אתמול (בשיר הלא גמור....) אז אני אמור למחוק את זה או משהו? שניק.

נו שניק, באמת.....

בוודאי שיש לזה קשר (-: תמחק תמחק. אני מקווה שזה עוד יגיע. אם אתה מוחק ורואה שזה לא מגיע , תכתוב כאן ואני אשלח שוב. איניגו.

אבל מעולם לא קיבלתי קבצים דרך וואלה....

ככה שעד היום לא היה לי מושג איך זה עובד שם והנה עכשיו החכמתי.... נכון לעכשיו לא קיבלתי ממך כלום בדואר אם תוכל לשלוח שוב אז תודה רבה. שניק.

תשובות 1, 7 ו-8...

1. New Radicals - You Get What You Give 7. Joan Aramatrading - Drop The Pilot (The Key/1983) 8. Led Zeppelin - All Of My Love ולילה טוב לכוווווווווווווווווווווווווווולם! J1M...

יש מישהו שמתכתב בשעעה כזו למה יש לי שאלה שמאסתי מלחפש לה תשובה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר