נו, יש לי שאלה, נראה מי יזהה...

אני מאוד מקווה שמישהו יצליח לזהות את זה בגלל שאני מחפש את זה כבר הרבה מאוד זמן. אז ככה, ל-LL Cool J, ראפר שיש לי הרבה חיבה אליו, יש שיר מצויין בשם Hot Hot Hot, ברימיקס של השיר הזה (הגרסא שגם מופיעה בקליפ) יש סימפול שאני מכיר אבל לא מצליח לשים את האצבע על מאיזה שיר זה לקוח, יכול להיות שמדובר במקור בקטע אינסטרומנטלי, שמעתי, אבל אני לא זוכר את שם המבצע או את שם הקטע, מחפש את זה כל כך הרבה זמן כבר, אני מעלה את השיר של LLCJ, הסימפול נמצא לאורך כל השיר, החל מההתחלה, לא יהיה מסובך לדעת על מה אני מדבר. אז מה אתם אומרים? מישהו יודע?

שאלה יפה!

אין לי מושג מה התשובה, אבל אני אשמח לשמוע אותה... דרך אגב, אי אפשר להעלות הנה mp3 תשנה את זה לwav או משהו...

נראה לך יש סיכוי שזה מ - Straight Up של Paula Abdul

קצת דומה..... אבל לא נראה לי... אולי משהו אחר שלה?

נו, יש לי שאלה, נראה מי יזהה...

אני מאוד מקווה שמישהו יצליח לזהות את זה בגלל שאני מחפש את זה כבר הרבה מאוד זמן. אז ככה, ל-LL Cool J, ראפר שיש לי הרבה חיבה אליו, יש שיר מצויין בשם Hot Hot Hot, ברימיקס של השיר הזה (הגרסא שגם מופיעה בקליפ) יש סימפול שאני מכיר אבל לא מצליח לשים את האצבע על מאיזה שיר זה לקוח, יכול להיות שמדובר במקור בקטע אינסטרומנטלי, שמעתי, אבל אני לא זוכר את שם המבצע או את שם הקטע, מחפש את זה כל כך הרבה זמן כבר, אני מעלה את השיר של LLCJ, הסימפול נמצא לאורך כל השיר, החל מההתחלה, לא יהיה מסובך לדעת על מה אני מדבר. אז מה אתם אומרים? מישהו יודע?

הקובץ

טוב, הנה זה בווייב כי לא הצלחתי בMP#, הקלטתי רק את הפתיחה, רק את הסימפול, כך שלא מדובר בכל השיר.

נראה לך יש סיכוי שזה מ - Straight Up של Paula Abdul

קצת דומה..... אבל לא נראה לי... אולי משהו אחר שלה?

לא נראה לי

הורדתי, יש משהו דומה במקצב אבל זה לא זה, מה שכן שיר בכלל לא רע. לא נראה לי שזאת פאולה אבדול, אני חושב שמדובר במשהו ישן יותר, אינסטרומנטלי ושל גבר, אני לא בטוח אבל זה מה שנראה לי, פשוט שמעתי את זה ברדיו לפני כמה שנים ואמרתי לעצמי שאני חייב לזכור את השם אבל שכחתי :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר