העלתי לעצמי רעיון (למטה באחת ההודעות המועטות שלי). גרסאות הקאבר הגרועות..

ביותר. מעונינים לשתף פעולה? אני אתחיל... All Saints- Under the bridge (אין מה לעשות. לא צ'ילי לא קונה!) All saints- lady marmelade (למרות חובר חיבתי להשתלטותה של כריסטינה ולראפ של ליל קים הן לוקחות על הקדושות את הקאבר הזה בע-נק!) The corrs- Everybody hurts לא שמעתי, אך בעצתם של שרול וצ'ילי אני גם אמנע. יש גבול לכמה אפשר את אנדריאה קור, על אף שיש להם גרסא יפה לאללה של השיר עם השם הארוך.... וונדה שפרד- אני לא אוהבת את הקול שלה! היא הרסה כ"כ הרבה שירים, ובראשם את אחד השירים שאני היכ אוהבת! (kermit the frog-rainbow connectionואל תצחקו! שיר יפה!) וזה בינתיים ארבע. אתם מוזמנים להוסיף..... ולכל המטיילים, טיול נעים!

תוספות למצעד וסתם תגובות-

פשוט לא יכולתם לחכות, נכון?? ידעתם שאני הולך מחר אז החלטתם לפתוח בדיון רציני, נכון??? האמת שאני מציע לעשות את מצעד הקאברים הטובים ביותר (orgy- blue mondays של ניו אורדר במקור giunwine- when doves cry של פרינס והיד עוד נטויה) אבל אם בגרועים אני דנים: westlife- uptown girl tori amos- i don't like mondays brandy & ray j- another day in paradise (ואם תקשיבו לאלבום urban renwell תגלו עוד כ-20 מועמדים למצעד הזה) mariah carey & westlife- against all odds geri halliwell- it's rainig men no doubt- it's the end of the world a teens- dancing queen smash mouth- im a believer (מסתבר שגם את המאנקיז אפשר להרוס..) ועוד כמה יקפצו בדקות הקרובות

שאלה

אני לא כותב פה כמעט אבל אני קורא את הפורום הרבה פעמים, ואני חייב להגיב פה על משהו. מסתבר שגם את המונקיז אפשר להרוס? אוקי... יש פה שמץ של זלזול ב'מונקיז', אין לי בעיה עם זה, אבל אין שום הערה כזאת בנוגע ל-It's Raining Men, אולי אחד השירים הכי גרועים שנכתבו אי פעם, הגרסא של ג'רי לא פחות טובה מהמקורית שהייתה חסרת טעם לחלוטין כבר אז, למה לעשות קאבר לשיר כזה אני לא יודע, אבל אני לא חושב שזה שיר שאפשר לעשות פחות טוב ממה שהוא כבר היה, את ה'מונקיז' בהחלט אפשר. עכשיו בעניין קאברים גרועים, כל מה שעשה פט בון, החל מהקאברים שלו בשנות החמישים והשישים לקלאסיקות של ליטל ריצ'ארד ופטס דומינו ועד לאלבום הקאברים שעשה לשירי מטאל שהיה פשוט מגוחך. חוץ מזה גם לא השתגעתי על הקאברים של טורי איימוס ל-Rattlesnakes של לויד קול ול-Only Women Bleed של אליס קופר.

תשובה

מסכים איתך ב-2 דברים: raining men אכן שיר מחורבן המקורי והחידוש, אבל לטעמי החדש יותר גרוע, לא יכול להסביר למה. לשירים מקוריים ישנים יש איזהשהוא קסם גם uptown girl הביצוע מאד דומה (לפעמים לוקח לי עד סוף השיר כדי לזהות אם ברדיו מתנגנן הביצוע המקורי או החדש) ועדיין חמקורי יש קסם, כי הוא מקורי. מסכים על טורי איימוס. כל הדיסק שלה לפי דעתי מחורבן. גרסאות פשוט משעממות לשירים שחלקם קלאסיים. זה השיר שאני זוכר שהתאכזבתי כי אני ממש אוהב את המקורי ולכן שמתי דוקא אותו (don't like mondays) בקשר למאנקיז- אני לא אהבתי את המקורי בכלל, אבל אחרי ששמעתי את החידוש התאכזבתי פי כמה וכמה. לפי דעתי הביצוע הורס לחלוטין את השיר שבמקור לא היה משהו ומשום מה הפך לקלאסיקה (יש להם שירים אחרים הרבה יותר יפים!!!) ומכאן ההערה ששמתי. אין סיבה מיוחדת שציינתי את זה דוקא בקשר אליהם וחבל שאתה לא משתתף קבוע כאן. נראה שיש לך מספיק ידע, אז למה שלא תתערב קצת יותר?? שרול

לא יעזור מה תגידו...

אני אהבתי את against all odds של מריה וווסטלייף. נכון, המקור טוב יותר, אבל גם הגירסה שלהם לא רעה בכלל. שג

תודה

אוקי, הבנתי אותך. האמת שבמקרה של Uptown Girl באמת קשה לפעמים לזהות של מי הביצוע, למרות שאני את המקורי מאוד אוהב, בכלל אני מאוד אוהב את בילי ג'ואל. האמת שאני נכנס לפה מדי פעם לראות מה אנשים שואלים וגם אם אני יודע את התשובה אני לא מספיק לענות בגלל שאתם כל כך מהירים פה שזה לא יאומן :)

לא יעזור מה תגידו...

אני אהבתי את against all odds של מריה וווסטלייף. נכון, המקור טוב יותר, אבל גם הגירסה שלהם לא רעה בכלל. שג

וידוי קטן

בהתחלה כששעמית את זה גם אני אהבתי ואז גם יצאה גרסא של זה רק של מאריה ואז אחרי שהגיע אליי האלבום urban renwell (אלבום שכולו קאברים של שחורים ושחורות לשירים של פיל קולינס) ושמעתי את הגרסא של montel jordan (נראה לי שזה הוא) לאותו שיר, גיליתי אכזבה מהי מאז החלטתי שזין על כולם, רק המקורי שווה ולא יכלתי להזכיר את מונטל ג'ורדן כי זה לא השתחרר כסינגל אז שמתי את זה

תודה

אוקי, הבנתי אותך. האמת שבמקרה של Uptown Girl באמת קשה לפעמים לזהות של מי הביצוע, למרות שאני את המקורי מאוד אוהב, בכלל אני מאוד אוהב את בילי ג'ואל. האמת שאני נכנס לפה מדי פעם לראות מה אנשים שואלים וגם אם אני יודע את התשובה אני לא מספיק לענות בגלל שאתם כל כך מהירים פה שזה לא יאומן :)

כן יש פה כמה..

שצריכים להחרגע ולתת לאחרים (כמונו) לענות (ולו כדי להעלות את הביטחון העצמי) :-) אני בזמן האחרון לא יוצא לי הרבה להציל אנשים מהתאבדויות (5-6 בעיות שפתרתי זכורות לי לטובה. חלק לא הגיבו לתשובה עד היום. אפילו לא תודה.. מי שחיפש לפני כמה ימים להקת רוק ששרה את alive וכולם חשבו שזה פרל ג'ם ורק אני הפתעתי עם POD בכלל לא ענה... ) בד"כ אני על תקן של לתת עוד פרטים או לשרשר נושאים שאיכשהוא קשורים.. לא נורא, נמשיך לנסות :-)

שרול, אתה ממעיט בערכך

אתה עוזר הרבה יותר משנדמה לך/נראה לך. ושיהיה בכיף השבוע! שג

פשוט לא יכולתם לחכות, נכון?? ידעתם שאני הולך מחר אז החלטתם לפתוח בדיון רציני, נכון??? האמת שאני מציע לעשות את מצעד הקאברים הטובים ביותר (orgy- blue mondays של ניו אורדר במקור giunwine- when doves cry של פרינס והיד עוד נטויה) אבל אם בגרועים אני דנים: westlife- uptown girl tori amos- i don't like mondays brandy & ray j- another day in paradise (ואם תקשיבו לאלבום urban renwell תגלו עוד כ-20 מועמדים למצעד הזה) mariah carey & westlife- against all odds geri halliwell- it's rainig men no doubt- it's the end of the world a teens- dancing queen smash mouth- im a believer (מסתבר שגם את המאנקיז אפשר להרוס..) ועוד כמה יקפצו בדקות הקרובות

נפגעתי!

אני דווקא אוהבת את : no doubt- it's the end of the world (מנסה למצוא את הגירסה המלא המוווון זמן יש לי 2:37 ואין יותר בשומקום או אולי 3:11? איקצר אשמח לגירסה המלאה) smash mouth- im a believer ואפילו את mariah carey & westlife- against all odds בעיקר בגלל שאני לא אוהבת את פיל קולינס למרות שזה שיר גאוני אז כל ביצוע אחר יתקבל בברכה... עכשיו הזמן לוידוי... יש לי חיבה אדירה ואפילו בלתי הגיונית לקאוורים... נתחיל עם הרעים: Deftones - No Ordinary Love (מן הסם לשאדה המעצבנת, גירסה מרעננת בדיכאוניותה אבל פחות טובה מהמקור) ‏‏ R.E.M. - I Will Survive (של גלוריה גינור האגדית, השיר עוד יחזור בקאוורים הטובים) ‏‏ U2 - Can't Help Falling In Love (אין, אין על אלוויס!) Geri Halliwell - Live And Let Die (גאנס, ולכל מי שלא ידע שהיא עשתה את זה - מזלו) Aerosmith - Love Me Two Times (גם על הדורז אין...) Radiohead - Wish You Were Here (פינק פלויד, סתם לא אהבתי) Spice Girls - Sisters Are Doin' It For Themselves (Live) (איוריטמיקס, להסביר?) Creed - Riders On The Storm (חולה על קריד, אבל אין על הדורז) Take That - How Deep Is Your Love (ביי ג'יז, להסביר? טוב: אותו ביצוע לחלוטין!!! רק המבצעים השתנו.. אותה חלוקת תפקידים אפילו... מוזר שמצליחים לזהות שזה הם בביצוע המחורבן הזה בכלל) George Michael - Somebody To Love (קווין, לא רע, פשוט לא טוב כמו המקור) Enrique Iglesias - Sad Eyes (ספרינגסטין) עכשיו לטובים... Sandra Bernhard - 50 Ways To Leave Your Lover (פול סימון, בטח לא תסכימו איתי שזה יותר טוב אבל מן הסתם אני אוהבת אותה הרבה יותר) ‏‏ Reel Big Fish - Take On Me (א-הא, לא בהכרח יותר טוב... אבל אדיר לא פחות. מי שלא מכיר את הלהקה הזאת שיתחיל, אני אעזור בכיף) ‏‏ Robbie Williams - Back for Good (Live) (טאיק דאת', כן הוא בא משם וזה לא כזה ביצוע שונה אבל בפיזמון הוא משתגעה וזה שווה את זה...) Cake - I Will Survive (שוב, זה לא יותר טוב.... פשוט מפרש אחרת..) Charlie Brown Jr. - M&M's (בלינק 182, זה איזה להקה גרמנית שלא שמעתי עליה בחיים, אבל זה ביצוע אקוסטי ואדיר) Bush - Suspicious Minds (אלוויס, אם כמה שאין מי שיכול עליו הביצוע הזה, שהוא רק איזה דקה מהשיר, טוב...) Barenaked Ladies - Buddy Holly (וויזר, שוב אקוסטי ומאוד מאוד נחמד) Jimi Hendrix - Johnny B. Good [Live] (צ'אק ברי, ואני לא חושבת שצריך להסביר אפילו למה זה יותר טוב. שיר שהפואנטה שלו זה הגיטרה ע"י הנדריקס... כאילו מה לא ברור...) Hooverphonic - Shake The Disease (דפש מוד, וכבר דיברנו על זה... אני יותר אוהבת את זה, חלקכם לא... באסה) Radiohead - Wonderwall (acoustic) (יורדים על אואיזיז, כבר טוב) The Brand New Heavies - You've Got A Friend (של מי המקור בכלל?) Lauryn Hill - Too Good To Be True (Can't Tack My Eyes Off Of You)(שוב, אני לא יודעת של מי המקור...) Eddie Vedder - The Times They Are A Changin (בוב דילן, מעניין מעניין... דרך אגב גם טריסי צ'אפמן חידשה את השיר) Travis - River (ג'וני מיטצ'ל, לא אוהבת אותה... אבל שיר מדהים) Travis - Baby One More Time (בריטני כאילו דה... - גדול, קאוור גאוני) U2 - Dancing Queen (אבבא, אהבתי... לא יודעת למה) Nirvana -The man who sold the world (דיויד באווי, יותר אהבתי) Alanis Morissette - King Of Pain (סטינג או פוליס) Alanis Morissette - Norwegian Wood (ביטלז, למרות שיש לי את זה באיכות חרא) Fiona Apple - Across The Universe (ביטלז) Limp Bizkit - Faith (ג'ורג' מייקל, ג-א-נ-י! גם בתור להציג את הלהקה לעולם וגם בתור שיר.... אדיר!) Sheryl Crow - Sweet Child 'O' Mine (גאנז) Tori Amos - Angie (שונאת את הרולינג סטונז) The Sundays - Wild Horses (סטונז, פשוט מדהים!) Pennywise - Surfin' USA (ביצ' ביוז, לא?) Marilyn Manson - Sweet Dreams (איוריטמיקס) Guano Apes - Big In Japan (אפלוויל) Matchbox 20 - time after time (סידני לאופר) Joe Cocker - With A Little Help From My Friends (ביטלז) וואי, כואב לי הראש.... יש עוד ה-מ-ו-ן... אבל נמאס לי :)

וידוי קטן

בהתחלה כששעמית את זה גם אני אהבתי ואז גם יצאה גרסא של זה רק של מאריה ואז אחרי שהגיע אליי האלבום urban renwell (אלבום שכולו קאברים של שחורים ושחורות לשירים של פיל קולינס) ושמעתי את הגרסא של montel jordan (נראה לי שזה הוא) לאותו שיר, גיליתי אכזבה מהי מאז החלטתי שזין על כולם, רק המקורי שווה ולא יכלתי להזכיר את מונטל ג'ורדן כי זה לא השתחרר כסינגל אז שמתי את זה

הקאבר האהוב עליי...

הקאבר הגדול מכולם: take a chance on my של erasure ורק בשביל הקליפ ... ואפילו אהבתי את החידוש של וויתוס המעצבנים ל- a little respect

שכחתם כמה חשובים...

איך יכולתם לשכוח את גירסת ההרס של השיר I CAN'T GET NO SATISFACTION כאשר הוא בוצע ע"י בריטני ספירס (לא מומלץ לבעלי לב חלש ונשים בהריון) MARIAH CAREY הרסה את I CAN'T LIVE IF LIVING IS WITHOUT YOU (גם הגירסא של "דובי בראת'רס" וגם של "נילסון" טובות יותר) WESTLIFE הרסו את UPTOWN GIRL ואת הבלדה המעולה של טרי ג'קס SEASONS IN THE SUN באופן כללי כל שיר שבריטני ספירס, ווסטלייף (ולהקות בנים אחרות) ומריה קארי נגעו בו נעשה גרוע.... גירסת הקאבר הכי טובה ששמעתי עד היום (ואני לא כל כך אוהב את הרעיון של קאברים..): *ווירד אל יאנקוביץ' מבצע את BOHEMIAN RHAPSODY של QUEEN *שלמה ארצי מבצע את WHEN YOU ARE A KING של WHITE PLAINS (השם בעברית: בשבילה אתה מלך העולם)

הקאבר האהוב עליי...

הקאבר הגדול מכולם: take a chance on my של erasure ורק בשביל הקליפ ... ואפילו אהבתי את החידוש של וויתוס המעצבנים ל- a little respect

שכחתם משהו...

אחד מהקאוורים היחידים שיותר טוב מהמקור: Moonage DayDream - איפה הילד שבעיקרון השיר של דיוויד בואי... אבל הגירסא של איפה הילד הרבה יותר יפה

גם אני מסכימה, זה ביצוע אדיר!!!

שכחתם כמה חשובים...

איך יכולתם לשכוח את גירסת ההרס של השיר I CAN'T GET NO SATISFACTION כאשר הוא בוצע ע"י בריטני ספירס (לא מומלץ לבעלי לב חלש ונשים בהריון) MARIAH CAREY הרסה את I CAN'T LIVE IF LIVING IS WITHOUT YOU (גם הגירסא של "דובי בראת'רס" וגם של "נילסון" טובות יותר) WESTLIFE הרסו את UPTOWN GIRL ואת הבלדה המעולה של טרי ג'קס SEASONS IN THE SUN באופן כללי כל שיר שבריטני ספירס, ווסטלייף (ולהקות בנים אחרות) ומריה קארי נגעו בו נעשה גרוע.... גירסת הקאבר הכי טובה ששמעתי עד היום (ואני לא כל כך אוהב את הרעיון של קאברים..): *ווירד אל יאנקוביץ' מבצע את BOHEMIAN RHAPSODY של QUEEN *שלמה ארצי מבצע את WHEN YOU ARE A KING של WHITE PLAINS (השם בעברית: בשבילה אתה מלך העולם)

וואללה שכחתי

את ווסלטייף גם הבי סייד של הסינגל הזה- i have a dream (חידוש לאבבא) הרב לא קטן בכלל ובקשר למאריה קארי- בכלל לא ידעתי שזה חידוש. הייתי בטוח שזה מהשירים הבודדים שלה שאני אוהב. מסתבר שלא.. בקשר לווירד אל יאנקוביץ'- זה לא קאבר, זו פארודיה. לא הייתי מחשיב את זה (גם smells like nirvana גדול. ולא לשכוח את pretty fly for a rabi)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר