מישהו מכיר את Beck ?

אני אשמח לקבל המלצות על שירים טובים שלו. (היחיד שאני מכיר זה - loser ). תודה , איניגו.

אני! והנה שתי המלצות

Beck - Deadweight Beck - Sexx Laws

מכירה את בק, וגם אוהבת!

אזהרה: שלוש ההמלצות הבאות הן סתם שירים של beck שאני אוהבת... לא להתנפל עליי אח"כ. ובטוח שיש עוד שירים ששכחתי או שבכלל אני לא מכירה (וזה מאוד מאוד סביר). :-) אז ככה: loser כמובן mixed business (יש אותו גם ברמיקס מסוים, ששכחתי את שמו, אבל הוא גם מומלץ...) deadweight מקווה שזה עזר איכשהו, צ'ילי נ.ב. אגב, לדעתי יש מקום להשוואה בין פרינס לבק. אפשר לתאר את בק כפרינס של שנות ה-90 וה-2000 כמו שפרינס היה באייטיז. נקודה למחשבה :-)

אני! והנה שתי המלצות

אחלה , תודה . למישהו יש עוד ?

מישהו מכיר את Beck ?

אני אשמח לקבל המלצות על שירים טובים שלו. (היחיד שאני מכיר זה - loser ). תודה , איניגו.

Beck

יש לו עוד כמה נחמדים: Devil's haircut Where it's at The new pollution Sexx laws נראה לי שזה כל מה שאני מכירה.

אני! והנה שתי המלצות

אה וואלה...

deadweight שיר גדול

אחלה , תודה . למישהו יש עוד ?

תודה לכולכם.

מישהו מכיר את Beck ?

אז ככה ...

יש לי שני דיסקים של beck אם לא תמצא דברים שלהם אני אוריד אותם למחשב - אחלן להקה דרך אגב ... דבר שני , אני ממש לא מצליח לשלוח לך את השירים , נראה לי שבסוף נלך על הicq . בכל מקרה אני משאיר את המחשב מחובר , אתה מוזמן לנסות להוריד אותם ( כבר שלחתי לך את רשימת השירים שהורדתי למחשב) . תבלה עם האושפיזין. החתול

אנחנו נצליח

השותף שלי, כיבה את המחשב... אני אגיע יותר מאוחר הביתה . רק תסמן ותשלח(אם יש לך זמן) ואני כבר אדאג שהם ירדו. תודה רבה איניגו.

המלצות ועוד המלצות

אז קודם כל מזל טוב לרגל ההכרה עם אחד מהמוזיקאים הכי מוכשרים וחשובים של עשרת השנים האחרונות, אני אמליץ לך על חלק מהשירים שלו שאני מאוד אוהב (אפילו שאני מאוד אוהב את כולם): Rowboat (שווה להוריד גם את גרסת הכיסוי שעשה לשיר הזה ג'וני קאש האגדי), Pay No Mind Sissyneck Novacane The New Pollution Lord Only Knows Lazy Flies We Live Again Dead Melodies O Maria Get Real Paid Nicotine & Gravy Sexx Laws MTV Makes Me Want To Smoke Crack השיר המשותף של בק ושל AIR: The Vegabond הדואט של בק עם ווילי נלסון (גם כן איש חשוב בפני עצמו): Driving Nails In My Coffin Lonesome Whisle (קאבר שהוא עשה לשיר קאנטרי) ויש עוד שיר אחד ענק שאני לא מצליח להזכר בשם שלו והוא לא מופיע על אף דיסק, ברגע שאני אזכר אני איידע אותך. בכל מקרה, זאת רשימה חלקית ביותר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר