לגבי שירים מאלכס חולה אהבה.....(-:

מתה על שיר שאני יודעת רק חלק מטופש ממנו. רק למי שמבין. דם דם דם די די דם...דו דו דו דו..... (נשמע יותר טוב מאיך שזה נראה לכם)

יש כל כך הרבה שירים שמתחילים ככה

אבל אולי את מתכוונת ל come go with me של ה del vikings

אני דווקא חושבת שזה

Neil Sedaka - Breaking Up Is Hard To Do צודקת או לא? אני לא זוכרת אם זה הופיע בסרט או לא...

האמת היא שנראה לי שטעיתי

היה לי פשוט את השיר שהזכרתי באותו רגע בראש. אבל אני לא זוכר אם הוא מופיע בסרט.

שניכם טעיתם, אבל מקוריות יש לכם

אגב, השיר שנתת לי גם יפה והורדתי אותו (ל-DM)

אולי אולי אולי

Do Wah Diddy Diddy של Manfred Mann? לא ראיתי את הסרט וקשה לי להאמין שזה זה, אבל יאללה, ננסה את מזלי... עינת :-)

הממממממ...

אני כמעט בטוחה שאני יודעת על מה את מדברת...זה הולך ככה: דה דה דו די דם די די דו דם דם דה די דו די דם די די דו דם דם דה דה דו די דם די די דו דם דם.. יש שיר כזה.. אבל באסקימולימון את בטוחה שזה לא מאסקימו? או שזה פשוט בשניהם.. כי אם זה באסקימו יש לי שלושה דיסקים של כל הסרטים שלהם ואני יכולה לחפש..

לא ראיתי אסקימו לימון ואין לי את הפסקולים. השיר שציינתי הוא שיר קיים...

והנה המילים שלו: ARTIST: Manfred Mann TITLE: Do Wah Diddy Diddy There she was just a-walking down the street Singing do wah diddy diddy dum diddy do Snapping her fingers and shuffling her feet Singing do wah diddy... She looked good, looked good She looked fine, looked fine She looked good, she looked fine And I nearly lost my mind Before I knew it she was walking next to me / Singing... Holdin' my hand just as natural as can be / Singing... We walked on, walked on To my door, my door We walked on to my door Then we kissed a little more {Refrain} Wo-o-o-oh, I knew we was falling in love Yes I did, and so I told her all the things I'd been dreaming of Now we're together nearly every single day / Singing... We're so happy and that how we're gonna stay / Singing... Well I'm hers, I'm hers She's mine, she's mine I'm hers, she's mine Wedding bells are gonna chime {Refrain} Now we're together nearly every single day / Singing... We're so happy and that's how we're gonna stay / Singing... Well I'm hers, I'm hers She's mine, she's mine I'm hers, she's mine Wedding bells are gonna chime Wo-o-o-o-o-o, oh yeah Do wah diddy diddy dum diddy do Do wah diddy diddy dum diddy do Do wah diddy diddy dum diddy do עינת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר