אבקש את עזרתכם !

בתוכנית האירוח שלפני משחק המונדיאל, יש שיר נושא שמיתנגן, הוא ממש ישן , האם מישהו יודע איך נקראת הלהקה ומה שם השיר ? תודה מראש על העזרה !!!

בבקשה.

בערוץ 2 מתנגן לו השיר במלואו במהלך היום. ושם רשום השם והמבצע. אם אני אראה זאת אני אכתתוב לך

הי,

תודה ! ידוע לך באיזה שעה השידור ?

הנה לך....

http://www.youtube.com/watch?v=TxmEd9lcn0k&feature=fvw בבקשה.

היי, תודה מתוקה . אך

זה לא השיר אותו חיפשתי, מדובר על משהו כמו נעימה שמתנגנת בתחילת התוכנית ובסופה ! המון תודה ושבת שלום !

אבקש את עזרתכם !

בתוכנית האירוח שלפני משחק המונדיאל, יש שיר נושא שמיתנגן, הוא ממש ישן , האם מישהו יודע איך נקראת הלהקה ומה שם השיר ? תודה מראש על העזרה !!!

Ye ke ye ke - Mory Kante

אתת גדולה !!!!

זה השיר אותו רציתי !!!!! המון תודה ושבת שלום !!!!

בכייף

שמחתי לעזור

אגב, אם אפשר עוד עזרה קנטה .

באחד הסרטים האחרונים ששיחק לאונרדו דקפריאו, שם הוא נמצא על אי בודד אם עוד כמה חברים, אני לא זוכר את שמו של הסרט. אבל גם בסרט זה יש שיר באמצע. את יודעת במקרא גם עלוי(זהו גם שיר ישן מלפני 11 שנה בערך ) ?

שם הסרט - The Beach

אתה תמצא את השיר,ברשימת השירים שצירפתי מפסקול הסרט Snakeblood - לפטפילד Pure Shores - אול סיינטס Porcelain - מובי Voices - Dario G Ball 8 - Underworld Spinning Away - שוגר ריי Return of Django - Asian Dub Foundation On Your Own - בלר יה קה יה קה - הארדפלור ומורי קאנטה Woozy - פיית'לס Richard, It's Business As Usual - בארי אדמסון Brutal - ניו אורדר UNKLE - Lonely Soul יחד עם ריצ'רד אשקרופט Beached - אורביטל

המון תודה , היה מדובר על

השיר השלישי מהרשימה !!!! המון תודה ושבת שלום !!

היי, תודה מתוקה . אך

זה לא השיר אותו חיפשתי, מדובר על משהו כמו נעימה שמתנגנת בתחילת התוכנית ובסופה ! המון תודה ושבת שלום !

בשמחה. סליחה שלא הצלחתי!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר