שנות ה-80

שנות ה-80

שלום אנשים, הקובץ שהעלתי מכיל שירים משנות ה-80 ואני מבקש שתרשמו עוד שירים אהובים משנות ה-80 שלא רשום לי בקובץ. תודה, דרור.
h-24744.doc
(24 KiB) עדיין לא הורד

לא בטוחה שכולם שנות ה- 80, אבל.....

AFRICA-TOTO YOUR M HEART MY SOUL-MODERN TALKING MOON LIGHT SHADOW-MIKE OLDFIELD ABSOLUTELY FABULIUS-PET SHOP BOYS WILD IS THE WIND-DAVID BOWIE I LOVE TO LOVE-TINA CHARLES ONE NIGHT IN BANGKOK-MURRAY HEAD ANGIE-ROLLING STONES WHAT A FEELING I LOVE TO HATE YOU-ERASURE POISON-ALICE COOPER שירים צרפתיים: LA BONNE FRANQUETTE-HERBERT PAGANI ELLA ELLA-FRANCE GALL

אייטיז!!!

I want to break free - Queen Radio Gaga - Queen Fame - David Bowie Ashes to Ashes - David Bowie Jean Genie - David Bowie West end girls - Pet Shop Boys Sweet Dreams (are made of This) - Eurythmics Seeds of love - Tears for Fears Rock me Amadeus - Falco Stand and deliver - Adam Ant and the Ants Eye of the tiger - Survivor Thriller - Michael Jackson Faith - George Michael Nikita - Elton John I guess that's why they call it the blues - Elton John Big in Japan - Alhaville Stray cat strut - The Stray Cats

גם אני לא בטוחה אם הכל אייטיז.. אבל כנס>>>

Tears For Fears: -Sowing the seeds of love -Everybody wants to rule the world -woman in chains -Shout -Mad world -Tears roll down (Laid so low) -Mothers talk Dire Straits: -Money For Noting -Brothers in Arms -So Far Away -ROMEO AND JULIET Depeche Mode: -Just Cant Get Enough -Everything Counts -People are people -Master and servant -Shake the disease -Stripped -A Question of Luse -A Question of Time -Strang love -Enjoy the silence -I feel loved -Home -it's no good Bob Marley- no Woman no Cry Guns And Roses - Knocking On Heavens Door Carole King- You've Got A Friend Duran Duran - Come Undone Eurythmics-I Saved The World Today Conjure One - Tears From the Moon Kim Wilde - Kids in a America Oasis - Wonderwall Sandra - Maria Magdalena Sinead O'connor -Nothing compares to you the Bangels - Walk Like Egyptian The Cure - Boys don't cry אני בטוחה שרשמתי כמה שהם ניינטיז.. אבל לא נורא :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר