מחלת מין??

מחלת מין??

שלום רב, לאחר קיום יחסים נאמר לי ע"י הבחור שהוא נדבק ממני במחלת מין נוראית..הוא שכב חולה במשך ימים, עם כאבים בכל הגוף, כאבים במהלך מתן שתן והפרשות מאיבר המין שלו. לי- יש קצת הפרשות (כמו במהלך כל חיי), ושום דבר אחר נראה לעין. בביקור אחרון אצל הרופא- נאמר לי שהכל תקין אצלי. השאלה שלי היא האם אני צריכה להחליף רופא ולקבל "סקונד אופיניון" איפושהו? מאוד לא נעים העניין הזה, פעם ראשונה שאני נתקלת בסיטואציה מביכה כזו...אודה על תגובה מהירה...יום נעים.

תשטבה

גבר ששכבת איתו אמר לך שהוא קיבל מחלת מין, אם עשית בדיקות מקיפות לאחר שהוא אמר לך והכל התברר כתקין ומאז לא קיימת איתו שוב יחסים אז נראה לי שאין לך מה לדאוג. אם את רוצה להיות בטוחה לחלוטין חכי עוד 3 חודשים ועשי שוב בדיקות. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

מה זה ת ש ט ב ה מילה חדשה בעברית ?????????

תשובה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

מחלת מין??

שלום רב, לאחר קיום יחסים נאמר לי ע"י הבחור שהוא נדבק ממני במחלת מין נוראית..הוא שכב חולה במשך ימים, עם כאבים בכל הגוף, כאבים במהלך מתן שתן והפרשות מאיבר המין שלו. לי- יש קצת הפרשות (כמו במהלך כל חיי), ושום דבר אחר נראה לעין. בביקור אחרון אצל הרופא- נאמר לי שהכל תקין אצלי. השאלה שלי היא האם אני צריכה להחליף רופא ולקבל "סקונד אופיניון" איפושהו? מאוד לא נעים העניין הזה, פעם ראשונה שאני נתקלת בסיטואציה מביכה כזו...אודה על תגובה מהירה...יום נעים.

שים יכולות להיות נשאיות ללא כל סימן חיצוני.

אין כל ודאות שאת חולה במחלת מין מדבקת. יחד עם זאת קחי בחשבון שבחלק ממחלות המין ( זיבה למשל ) נשים יכולות להיות אסימפטומטיות, דהיינו ללא כל סימן חיצוני. יתר על כן, הן יכולות לשאת את חיידקי הזיבה אבילו בלוע ואלה עוברים רק במגע אוראלי. המחשבה שניתן לבצע סקס אוראלי ללא קונדום ולהשאיר אותו רק לחדירה בטעות יסודה. מחלות מין עוברות גם בסקס אוראלי. אינני יודע מה נבדק אצלך בעת הבדיקה אצל רופא הנשים. כדי לדעת במדוייק מה המצב יש ליטול דגימות מההפרשות, מהנרתיק, מהלוע ולפעמים רק בדיקות נוגדנים בדם ייתנו תשובה. לא מספיקה ההסתכלות החיצונית.

ד"ר צביקה שאלה: באיזה תנאים מוקדמים יכול הרפיס לעבור.

האם זה רק דרך אברי המין או גם נגיעה ביידים או שתיה מכוס משותפת או סיגריה שהיתה בפה של הרפיס נשיקה ? או יבוש ידים במגבת שמישהוא עם הרפיס נגע בה. האם בצבא מחטאים את השמיכות והמזרונים נגד הרפיס ? תודה על תשובה מלאה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר