האם כל הגברים מסתכלים באתרי סקס?

מה פיתאום

מי שגולש לאתרי סקס זה רק גברים שיש להם מחשב שמחובר לאינטרנט חחחחח....חח

אני שואלת ברצינות, אנאתשובה רצינית

נכון שאני מידבדח ליפעמים

קצת צחוק וקלילות לא יזיקו לאיש אם את רוצה תשובות רציניות אנא פרטי את השאלה בפורם פרטי כתבי לי ל-sxxy@walla.co.il ואני מבטיח לענות ברצינות ממתין בי

בוודאי שכל הגברים מסתכלים על אתרי XXX

להלן הרשימה העדכנית של מסתכלים כפי שהועברה אלינו ע"י איגוד אתרי פורנו International Forno Look-up Association IFLA עמרי שרון ג'ורג בוש מרגרט טאצ'ר (היא גבר אמיתי) נתן שרנסקי עבדול קאדר חוסייני דיק צייני מוטלה שפיגלר רובי ריבלין צחי הנגבי סאדם חוסיין אלפרד בוזגלו אריאל חומסקי ולדימיר פונטה בוזגלו טוני בלייר איוון מנושביץ

להוציא את זה מהמחשב

מתוקה..אני חושבת שהזמינות של זה בתוך המחשב האישי ביחד עם זה שזה חינם - זה להניח מכשול בפני עיוור.אם הייתי גבר -הייתי צופה בזה ללא ספק ..למרות דעותיי. אני בטוחה שלא הייתי עומדת בזה. הפתרון לפי דעתי הוא להפסיק את הזמינות הזו.אני בטוחה שגברים רבים מאד מאד ישמחו לאפשרות הזו.כמו שבכבלים ובסלולארי יש אפשרות לה-ז-מ-י-ן את השירות, כך צריך גם במחשב.

בוודאי שכל הגברים מסתכלים על אתרי XXX

להלן הרשימה העדכנית של מסתכלים כפי שהועברה אלינו ע"י איגוד אתרי פורנו International Forno Look-up Association IFLA עמרי שרון ג'ורג בוש מרגרט טאצ'ר (היא גבר אמיתי) נתן שרנסקי עבדול קאדר חוסייני דיק צייני מוטלה שפיגלר רובי ריבלין צחי הנגבי סאדם חוסיין אלפרד בוזגלו אריאל חומסקי ולדימיר פונטה בוזגלו טוני בלייר איוון מנושביץ

פליני...

ג'ורג' בוש הוא נוצרי אדוק והוא לא מסתכל. אל תשמיץ אותו בבקשה.אולי בגלל זה הוא נשיא ארה'ב ואילו אתה בסה'כ כתבן בפורומים ?!

אני שואלת ברצינות, אנאתשובה רצינית

תשובה רצינית

קשה להגיע לסטטיסטיקה מדוייקת ולכן התשובה היא חלקית. עם זאת מתוך המחקר שאני קורה השתובה היא חיובית -- רוב הגברים שיש להם גישה לאינטרנט מסתכלים באתרי סקס. זה עולה בקנה אחד עם סטטיסטיקה קודמת לגבי השימוש של גברים בפורנוגרפיה, לעומת העניין של נשים בתמונות פורנוגרפיות. השאלה ההרבה פחות ברורה היא מדוע גברים עושים זאת. יש השערות שונות בקשר למיניות של הגבר, רמות טסטוסטרון ועד למבנה המוח של הגבר שלפי תיאוריות מסויימות מגיב יותר לגירוי ויזואלי. העדות היחידה שמאד מקובלת עלי היתה זאת של אישה טרנסקוסואלית שטענה שברגע שהיא (הוא) התחילה לקחת מינונים גבוהים של טסטוסרון העניין שלה במין עלה בהרבה. דהיינו, בתור אישה היא היתה פחות מעוניינת או בכל אופן הגירוי היה מינורי, ובתהליך הפיכתה לגבר התגובה היתה שונה לחלוטין.

בדקי

את ההודעה הזו, ואת השרשור כולו

קישור להודעה

כן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר