זוכרים את נורית? אני מתגרשת!

היי! אני נורית, נשואה בתולה שפנתה לפורום הזה במטרה לקבל כמה עצות לפעם הראשונה. פניתי לפסיכולוג שהפנה אותי לסקסולוג שאמר לי שאני לא היחידה שמפחדת. הוא נתן לי תרופות אך זה לא עזר. פניתי לרופא נשים והוא אמר שהבריאות שלי תקינה ואני לא סובלת מכלום. אני ובעלי חסרי אונים, אי אפשר לחיות כך. אז החלטנו להתגרש. אני פונה לפורום לא כדי שתנזפו בי כי כלום כבר לא עוזר, אני פונה רק כדי להודות לכם, כי את שלכם כבר עשיתם. והבעיה תישאר רק שלי.

מצער מאד

תראי נורית...אני יכולה לומר לך רק דבר אחד .אם הבעל הזה שלך , ואני לא יודעת כמה זמן אתם ביחד בסה'כ, מבקש להתגרש ממך על רקע זה בלבד , כי אז תגידי תודה .הוא לא ראוי לך ! זוגות יוצאים שנים ואינם מקיימים חדירה ..זוגות נשואים ובמשך שנים ומכל מיני בעיות רפואיות שלו או שלה אינם מקייים חדירה,ו אינם מעלים על דעתם גירושים ....המקרה שלך מוזר. ואם זאת א-ת שמלחיצה את הבעל שלך לגירושים, אז גם א-ת טועה , וטועה מאד! אני מצטערת מאד מאד בשבילך. קראתי באחת ההודעות שלך שאתם מאוהבים, ואין דבר יותר מצער מלשמוע על אנשים מאוהבים שנפרדים...

אני זו שהחליטה

ההחלטה של הגירושין אחרי כמעט שנה של נישואין היא שלי, בעלי מוכן לחיות איתי כך עוד מליון שנים. אבל אני לא יכולה לתאר לך את החיים שלנו... אהבה חייבת להתבטא באיזשהו שלב ביחסי מין. ההחלטה נבעה מכך שאין פתרון שלא ניסינו, והכול לשווא. יכול להיות שכך יותר טוב לשנינו. במיוחד בשבילו.

מצער, מיותר וממש לא ניסית הכל

נשמע לי שמשהו בך ממהר לסיים את הנישואים האלו ורוצה לברוח מהם. את ממש לא ניסית את כל הפתרונות, אפילו אינך יודעת לקרוא לבעיה שלך בשמה, מה שגורם לי לתהות אם באמת ביררת וחיפשת. אינני מכירה אותך ויתכן שאני טועה, אך אני מזמינה אותך לבדוק אם יש משהו בדברי. בכל אופן - אם אינכם מצליחים לקיים חדירה, סביר שאת סובלת מוגיניזמוס. רופא נשים לא יראה שום דבר יוצא דופן כי באמת זו לא בעיה פיזית. סקסולוג שמטפל בתרופות בזה או ממש לא מקצועי ואני לא יודעת מי זה אבל זה נשמע לי רע. הטיפול הוא אחר לגמרי, התנהגותי, תרגול עם מרחיבים לנרתיק, תרגול שרירי רצפת האגן וכו. זה הטיפול הנכון וזה לא הטיפול שעברת. פני למטפל מיני חבר איט"ם מה שבעקרון מבטיח שיהיה מקצועי, וקבלי טיפול אמיתי. אם את באזור תל אביב באיכילוב יש מרפאה טובה לזה בניהול הגניקולוגית ליאורה אברמוב. הכותבת היא רופאה סטאז'רית.

היי! אני נורית, נשואה בתולה שפנתה לפורום הזה במטרה לקבל כמה עצות לפעם הראשונה. פניתי לפסיכולוג שהפנה אותי לסקסולוג שאמר לי שאני לא היחידה שמפחדת. הוא נתן לי תרופות אך זה לא עזר. פניתי לרופא נשים והוא אמר שהבריאות שלי תקינה ואני לא סובלת מכלום. אני ובעלי חסרי אונים, אי אפשר לחיות כך. אז החלטנו להתגרש. אני פונה לפורום לא כדי שתנזפו בי כי כלום כבר לא עוזר, אני פונה רק כדי להודות לכם, כי את שלכם כבר עשיתם. והבעיה תישאר רק שלי.

ואיך הגרושין יעזרו לפתרון הבעיה?

עברתי על ההודעות שלך בפורומים השונים. אני מתרשמת שאת מאוד חוששת מטיפול מקצועי. החשש שלך גדול מספיק כדי לגרום לך אפילו להקריב את הנישואין שלך כדי לברוח ממנו. כמטפלת מינית מנוסה, אני יכולה להבטיח לך שיש פתרון לקושי שלך. אבל, ההצלחה תלויה בך. במוטיבציה שלך. ברצון האמיתי שלך להתגבר על הקשיים ולהשתנות. אני יכולה לצרף הודעה של גולשת בפורום אחר שחוותה קשיים דומים לשלך: http://forums.nana.co.il/Message/MessageFull.asp?MsgID=6491431 הגרושין לא יפתרו את הבעיה. הגרושין רק יזמנו בעיה נוספת והיא המנעות מיצירת קשר עם גברים אחרים. מאחר ויהיה ברור לך שכל קשר אמור להוביל בסופו של דבר לביטוי מיני, את פשוט תפסיקי להפגש עם גברים. האם זה הגורל שאת מועידה לעצמך? כפי שאי אפשר ללמוד שחיה בהתכתבות, הטיפול שאת צריכה מחייב בן זוג. דווקא בעל סבלני ומפרגן יכול לתרום לטיפול שלך. אני מציעה לך לא להפרד. זו אולי ההזדמנות היחידה שתהייה לך להתגבר על הקשיים.

אני זו שהחליטה

ההחלטה של הגירושין אחרי כמעט שנה של נישואין היא שלי, בעלי מוכן לחיות איתי כך עוד מליון שנים. אבל אני לא יכולה לתאר לך את החיים שלנו... אהבה חייבת להתבטא באיזשהו שלב ביחסי מין. ההחלטה נבעה מכך שאין פתרון שלא ניסינו, והכול לשווא. יכול להיות שכך יותר טוב לשנינו. במיוחד בשבילו.

נורית

למה את מתגרשת.

את סובלת מהרבה בעיות אך המחלה הכי קשה שלך היא......

נורית, המחלה הכי קשה שלך איננה הבעיה המינית אלא מחלת הצדקנות. האם באמת עשית כל מה שאפשר? את הרי יודעת שלא. האם היית בטיפול מיני מיקצועי כדי לפתור את הבעיה? אז סלחי לי שאני לא מלטף לך את הראש ואומר לך עד כמה את מסכנה וכו'. את צדקנית ונבזית! נבזית כלפיי עצמך ואיכות חייך ולא פחות חשוב את נבזית כלפיי בעלך שמוכן להיות שם לצידך בתהליך שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

זה נשמע כאילו הילדה הזאת מתגאה ומשוויצה בצעד הטפשי שלה...

מזל טוב חמודה!

ואיך הגרושין יעזרו לפתרון הבעיה?

עברתי על ההודעות שלך בפורומים השונים. אני מתרשמת שאת מאוד חוששת מטיפול מקצועי. החשש שלך גדול מספיק כדי לגרום לך אפילו להקריב את הנישואין שלך כדי לברוח ממנו. כמטפלת מינית מנוסה, אני יכולה להבטיח לך שיש פתרון לקושי שלך. אבל, ההצלחה תלויה בך. במוטיבציה שלך. ברצון האמיתי שלך להתגבר על הקשיים ולהשתנות. אני יכולה לצרף הודעה של גולשת בפורום אחר שחוותה קשיים דומים לשלך: http://forums.nana.co.il/Message/MessageFull.asp?MsgID=6491431 הגרושין לא יפתרו את הבעיה. הגרושין רק יזמנו בעיה נוספת והיא המנעות מיצירת קשר עם גברים אחרים. מאחר ויהיה ברור לך שכל קשר אמור להוביל בסופו של דבר לביטוי מיני, את פשוט תפסיקי להפגש עם גברים. האם זה הגורל שאת מועידה לעצמך? כפי שאי אפשר ללמוד שחיה בהתכתבות, הטיפול שאת צריכה מחייב בן זוג. דווקא בעל סבלני ומפרגן יכול לתרום לטיפול שלך. אני מציעה לך לא להפרד. זו אולי ההזדמנות היחידה שתהייה לך להתגבר על הקשיים.

אם הייתם במקומי...

אני יודעת שההחלטה שלנו - או בעצם שלי- מרגישה ובצדק. אך אם הייתם במקומי אני לא יודעת מה הייתם עושים. ואגב, אני ממש ממש לא שלחתי את הההודעה לפורום מתוך גאווה אני ממש ממש לא גאה במה שאני עושה! אני חסרת אונים. מצד אחד, אני אוהבת את בעלי. אך מצד שני, אני לא מסוגלת לחיות איתו ולגרום לו כזה סבל. כל יום אנחנו מנסים לקיים יחסים, וכשבסוף "הניסיון" אנחנו לא מצליחים- ואני הסיבה- אני מאבדת עצבים ולא מסוגלת אפילו להמשיך את היום! אני זקוקה למישהי שתבין אותי- מעבר לבעלי- ולא רק שתנזוף בי. אני לא יכולה לגלות את זה לאימא או לחברות (זה עדיין סודי, רק אתם יודעים). אולי חוויות של נשים מהפעם הראשונה יכולות להציל את הנישואין? סתם..

נורית יקרה.

אל תתגרשי. את זה תוכלי תמיד לעשות. תיאור החוויות שלנו הנשים מהפעם הראשונה לא יעזור לך כי מה שקיים אצלך לא היה קיים אצלנו ולכן זה לא רלבנטי. אני מציעה לך להקשיב למומחים המנוסים כאן בפורום. לתת אמון בדבריהם. ללכת לטיפול מעמיק כך שלפחות תדעי שעשית הכל לפני הצעד הזה העלול לגרום לשניכם הרבה הרבה כאב.

אם הייתי במקומך

הייתי הולכת לטיפול. ואגב- מטפלת מינית לא תנזוף בך ולא תשפוט אותך. אבל אני לא המטפלת שלך וחייבת להגיד שההתנהלות שלך ילדותית ביותר. את מחפשת שיעשו לך פוצי מוצי או לפתור את הבעיה? אומרים לך איפה הפתרון, אבל את לא מוכנה ללכת ומעדיפה להתגרש. כנראה אינך בשלה לקשר, לנישואים וליחסי מין. חבל שתיזכרי לטפל בזה כשכבר תאחרי את הרכבת לבניית חיים נורמאלים ומשפחה.

הבעיה שלך מוכרת, וכך הגם הפתרון שלה

יש נשים רבות שסובלות מהבעיה שלך, היא נקראת וגיניזמוס, ויש לה גם טיפול עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. כנראה שאהבתך לבעלך לא גדולה במיוחד, אם את מעדיפה להתגרש מאשר להתמודד עם הבעיה בטיפול מיני מסודר.

נורית.

במחשבה נוספת כשאני מנתחת את זה נראה לי שמה שקורה איתך זה שאת החלטת להעניש את עצמך על ה"כישלון" שלך. אבל את לא נכשלת. ניסית ורצית והתקדמת בכך שאת פונה לכאן בבקשת עזרה. הרי אילו השלמת עם הצעד שלך לא היית פונה לכאן. אבל את מתלבטת ומתייסרת עם זה ולכן כתבת כדי שיעזרו לך לשנות את ההחלטה. כמו אותו מתאבד שמשאיר מכתב שיציל אותו.קחי את החבל שמושיטים לך ולכי איתו. תאמיני לי שגם אני עברתי דרך ארוכה מאוד. לא משהו שקשור אלי אישית אלא לבעלי אבל אין ספק שעברתי דרך ארוכה ולכל אורך הדרך הזו לא היתה שנייה אחת שבהה חשבתי על גירושין. ברגע שבן הזוג יקר לך ושווה לך לא מוותרים עליו כל כך מהר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר