שפיכה מאוד מוקדמת

שלום. אני כבר לא זוכר כמה זמן אני מחכה לכתוב את ההודעה הזאת, אבל תמיד בסופו של דבר דוחה אותה. אני בן 17 ולפני שבוע נכנסתי למערכת יחסים חדשה. אין לי שום בעיה עם בנות באופן כללי, פרט לעניין מיני פעוט - אני סובל משפיכה מאוד מוקדמת, עוד בזמן "המשחק המקדים". אני בתול, וכבר לפני שנתיים התחילה הבעיה. בסופו של דבר, היא גם הייתה מה שקטע את הקשר שלי בזמנו, וגם את הקשר שבא אחריו. כשהקשר מתחיל להיות רציני, ושנינו רוצים לשכב, אני כל-כך נואש מעצם קיומה של הבעיה שאני נוטה לחתוך אותו. כאמור, אני בדר"כ גומר בהתחלה, לפעמים כשעוד שנינו לבושים לחלוטין, ולפעמים כשלא לגמרי. אף אחד מהחברות שלי מעולם לא ידעה על קיומה של הבעיה, אף על פי שכל-כך רציתי לפרוק את זה ולספר להן. אני לא רוצה שגם הקשר החדש ידפק בגלל הבעיה המטומטמת הזאת, אבל אם לומר את האמת, אני פוחד מהבעיה פחד-מוות ממש. מה עלי לעשות? אני סוחב את הבעיה כבר שנתיים, ונמאס לי כבר. אני רוצה לעשות שינוי ולהפסיק לפחד כל זמן שאני מתמזמז עם חברה שלי. תודה.

הצעה

קודם כל תקרא מה שכתוב יום או יומי לפניך באותו נושא. ואם הנערה כן מוצאת חן בעיינך, שתף אותה זה לא בושה ואולי לפני פגישה איתה תביא ביד אולי זה יעזור?!

תגובה לקולה המוקדמת

היי ילד! אני שמח לבשר לך כי ה"בעיה" אינה פיסית!!! ואנסה להסביר, לחץ נפשי,פגיעה ריגשית,דמוי עצמי נמוך משולב עם פחד ש:לא תספק את בת הזוג שלך ,פחד ממה יגידו עליך,פחד מלהיכשל לא רק במגע מיני אלא בכלל כל אחד לחוד וכולם יחד אם מתקיימים הם שגורם המרכזי ואם גם תצרף לכך את הענין של חוסר קיום יחסים סדיר כלומר אינך פורק את עצמך לא עם בנות ולא בצורה עצמאית(לאנן) וזו אינה בושה ולא מחלה ואינך פוגע בשום צורה באון הגברי ואתה גם לא שופך זירעך לשווא ואגב כך האקט של אוננות הוא היתגלמות האהבה העצמית. זאת ועוד בהיותי מטפל ומדריך למודעות אלטרנטיבית, ועוסק גם בטיפולים אנרגטיים יחד עם זוגתי אתה מוזמן ליצור קשר לדוא"ל שלנו: dna196@hotmail.com(תשאיר מס.טלפון ליצירת קשר) ובאמצעות הכלים העומדים לרשותנו נעשה כמיטב יכולתנו לעזור לך . שיהיה לך סופ"ש מהנה !

הצעה

קודם כל תקרא מה שכתוב יום או יומי לפניך באותו נושא. ואם הנערה כן מוצאת חן בעיינך, שתף אותה זה לא בושה ואולי לפני פגישה איתה תביא ביד אולי זה יעזור?!

מי שלא מבין שלא יציע

אוננות היא אחת הסיבות לשיפכה מוקדמת

מי שלא מבין שלא יציע

בולשיט, אוננות לא גורמת לשפיכה מוקדמת! נהפוך הוא יכולה רק לעזור!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר