מיניות וזוגיות

מי שמע על שיאגרה?

נו שויין, תסתכל כמה הודעות למטה. שמתם לב ששואלים תמיד ביום חמישי? כנראה בגלל כנס המפיצים...

הי טילטילון!

הי טילטילון! הערב נועד הכנס לשאלות ותשובות. כן! זו מטרתו. גילוי עובדות לקהל המתעניינים. אני השגתי את כל התשובות לשאלות שעדיין הטרידו אותי במהלך השבוע ולכן לא אהיה בו. אשמח לקשר טלפוני אם עדיין הנושא מעניין אותך. אל חשש! לא אנסה לגייסך... אשמח לספק סקרנותך במדיה אחרת כדי שלא לנצל הפורום לפרסומות. ד"ר שגן 052-3382000 tshagan@hotmail.com

ולמה לא תשתף אותנו?

גם אנחנו נשמח לשמוע את השאלות והתשובות. בהמשך נוסיף שאלות משלנו והתייחסויות לתשובות שלך. מה דעתך?

אני מרים את הכפפה, אבל באופן שונה במעט:

בשל התגובות הבלתי סבירות לפני כשבועיים (שהולכות ומתרככות עם הזמן) אני מרים את זו הכפפה, אבל באופן שונה במעט. דרך מחייבת יותר - מצידי: ולכן: אני מארגן פגישות של אנשי מקצוע הקשורים לנושא (כגון: אנשי רפואה בכלל וגניקולוגים וסקסולוגים בפרט ועוד...) ישירות עם ד"ר אבנר שמר, מפתח המוצר. ד"ר שמר מעדיף פגישות של 10 אנשי מקצוע (או מעט יותר) על-מנת לאפשר לכל משתתף לקבל מענה לכל שאלותיו, בתחומו שלו. הפגישה הבאה כבר בשלבי תיאום סופיים ותתקיים ממש בקרוב. ישתתפו בה מספר גניקולוגים, מספר סקסולוגיות, ועוד... אני מופקד על איסוף וריכוז שמות המשתתפים על-מנת לתאם הפגישה, ואשמח אם יתאפשר לך להגיע אליה. מפגישה קודמת שארגנתי יצא הרבה מתוק וכולם יצאו נשכרים. הנושא העיסקי בו אני מעורב באופן פעיל מאוד, מעצם אופיו של השיווק שנבחר למוצר, עלול להעיב על מטרת הפורום, ולכן נראה לי שפגישות ישירות שבהן, בין היתר, יישאלו שאלות וייתקבלו תשובות היא היא הדרך המתאימה ביותר. אולי אחר-כך, מי מאנשי המקצוע המעורבים כאן יוכל להציג באופן המתאים לפורום מכובד זה את רשמיו המקצועיים מהמוצר, על כל השלכותיו. ממני המצפה לעוד מתעניינים מקצועיים בנושא, ד"ר שגן 052-3382000 tshagan@hotmail.com

דר' יקר

אני בהחלט מעריכה את הנחישות שלך לדחוף את הפגישות עם מפתח המוצר. אבל, זו לא מטרת הפורום הזה. אם יש לך מה להגיד על המוצר, אתה בהחלט מוזמן להגיד את זה כאן. אתה או מפתח המוצר. אני אשמח להגיב על הדברים. נכון לרגע זה אין לי או לדר' בן ציון נתונים רציניים להתבסס עליהם. בעניין הזמנה לפגישה אישית. מנסיונך כרופא אתה ודאי תסכים איתי שאם הייתי מסכימה להגיע לכל פגישה עיסקית/מקצועית/יום עיון/כנס וכו' שמזמינים אותי, הייתי יכולה לבלות את שארית חיי בפגישות. ומתי לדעתך הייתי מספיקה לטפל בלקוחות שלי?

סקסולוגית יקרה -

א. כפי שכבר ציינתי כאן בפורום בעבר, אינני רופא, אלא ph.D. הדוקטוראט שלי הוא בהנדסה גנטית וביוכימיה והפוסטדוקטוראט הוא באפידמיולוגיה. ב. לגבי נתונים הקשורים לתחום הכשרתי אכן אענה, אך לגבי נתונים הקשורים לתחום הרפואה, הכתובת היא אנשי רפואה. בשל אופי המוצר ואופי השאלות שבדרך-כלל נשאלות הרי שאלו הם נותני התשובות הטובים ביותר בנושא. ג. אם קצר זמנך, ועדיין מעוניינת את לברר פרטים כאן בפורום, אשמח גם אשמח לברר הפרטים אצל אנשי הרפואה שכבר נחשפו לפרטי המוצר, ולחזור עם תשובות. ד. סבור אני שמטרת הפורום היא לקדם את הנושאים הקשורים לפניות אנשים בו. מבדיקה של 3 חודשים אחורנית ראיתי שישנן כ-50 פניות שיתכן והמוצר יכול להתאים להן. ויתכן שלא. אך כך לגבי רבות מן העצות והתשובות שאנשים מקבלים כאן ובכלל. מסיבה זו חיוני, לדעתי, להביא מי מהשואלים להם מתאים המוצר למודעות בדבר קיומו על-מנת שיתאפשר להם לבחור אם להשתמש בו או לא. ה. כפי שהבטחתי בעבר, בנוסף לתוצאות המחקר (שנעשה לפי כל הכללית המקובלים, כמחקר אמין ומקיף) אליהן נחשפתי בתקשורת בין-אישית, רכשתי, כמו רבים אחרים, את המוצר באחד משני הכנסים האחרונים. אנשים רבים בקשו ממני להתנסות בכמוסות שאני רכשתי. בחרתי מישהי שהינה אמינה עלי ומסרתי לה הכמוסות (5 כמוסות). דחיתי על הסף נשים עם בעיות מורכבות יותר, כגון אישה הלוקחת כדורים נגד דיכאון המפחיתים לה את החשק המיני (למרות שאולי המוצר יוכל לסייע לה...). ההנחיות לשימוש במוצר הן לקחת בחשיפה הראשונה עד 3 כמוסות (אחת ליום). בהמשך, לאחר שהמוצא אמור להתחיל לפעול, לקחת 1 כמוסה לפי הצורך, כשעה לפני קיום היחסים. ההשערה היא שאולי מדובר בהרוויית רצפטורים בחשיפה הראשונית למוצר, אך הדבר עדיין דורש בירור מקיף. כעבור 3 ימים היא חזרה אלי טלפונית ואמרה שהכדורים לא עובדים ואני אמרתי לה שאם כבר יש לה אותם אז שתמשיך עוד יומיים. הרי לא הרגישה תופעות לוואי ומדובר בתוסף מזון. היא הסכימה להמשיך עוד יומיים. לאחר 5 ימים היא חזרה אלי ואמרה לי ש: * "אחרי הכדור הראשון התחלתי להרגיש שינוי קטן. לא יודעת להגדיר את השינוי, אבל זה היה ממש קטן. רק כעת אני מבינה שהיה שינוי, אבל בהתחלה לא שמתי לב אליו בכלל. בעלי אמר שממש כשהתחלתי לקחת את הכדור הראשון אז כבר התרחקתי ממנו פחות מתמיד". * "בארבעת הימים הראשונים אמרתי לבעלי שחבל על הכסף כי זה לא עובד". * "רק אחרי ארבעה כדורים התחלתי להינות קצת מהיחסים עם בעלי. כבר המון זמן לא הרגשתי שאני זו שרוצה להיות עם בעלי". * "אחרי הכדור החמישי עשיתי חיים, ממש כמו לפני הרבה שנים. ממש השתחררתי ונהניתי". * "אמרתי לבעלי שעכשיו אני בטוחה שהכדורים טובים לי ואני רוצה לקנות עוד". מאז התחילו לספק הכמוסות בכנסי שיאגרה שמעתי על עוד אנשים שאמינים עלי שהתנסו בהן בעצמם. התגובות אכן חיוביות מאוד. מכל אלו ששמעתי עד כה הייתה תגובה אחת ש"זה לא עשה לי כלום." אני מבחינתי מסופק מהתגובות ששמעתי לפחות כמו מהתוצאות של המחקר הממושך (10 שנים) כך שבוודאי שאמשיך למשוך (ולא "לדחוף", כפי שכתבת מעלה) אנשים שמרגישים שאין להם פתרון אחר, או שפשוט מעונינים לבדוק עוד פתרון אפשרי, להתנסות במוצר. בכבוד רב, ד"ר שגן, Ph.D. 052-3382000 tshagan@hotmail.com

כל מי שאומרת שזה טוב בשבילה - זה חשוב, ומי שאומרת שזה לא עושה לה כלום - זה עוד יותר חשוב,

בגלל מיעוט האינפורמציה הקיימת ומפורסמת בנושא; זו עדיין לא בדיקה מדעית, אבל נראה שלתוצאות מדעיות נצטרך להמתין הרבה זמן, ולמי יש סבלנות... עד אז, עדיף שמישהי מהפורום שניסתה את זה או מכירה מישהי אמינה שניסתה את זה, תעיד כאן מה זה עושה. אגב, אם חילקת את הגלולות למכרתך (בלי כסף?), מה אתה מרוויח? האם אתה מוכן לגלות פי כמה ההכנסות שלך משיאגרה גדולות מההוצאה? לכל הסקפטיקנים, מה קיים היום בנושא שאין עליו מחלוקת, או לחלופין מעורר תקוות, ומה הצפי לטווח הזמן שיהיה זמין לציבור? ומה הסיפור, אם מישהו יודע, עם חברה גדולה (פייזר, לילי?) שניסו וקיבלו רגליים קרות? אבל בואו נסכם דבר אחד שאני בטוח מקובל על כולם - מאמינים כמו גם סקפטיקנים: אם תימצא גלולה שעושה לנשים מה שוויאגרה עושה לגברים, כלומר תגביר את היכולת המינית ואולי גם את התשוקה, זו תהיה המצאה גדולה שציבור עצום "כל האנושות" יהיה מעוניין בה. טילטילון

תשובות לי אליך טילטילון יקר:

תשובות לי אליך טילטילון יקר: * למיטב ידיעתי רכשו בכנסים מספר עשרות אנשים את הכמוסות. * לתוצאות המדעיות נאלץ כנראה להמתין רק עוד כשבועיים. בכל אופן ניתן כבר לראות בהן מגמה ברורה (תקשורת בין-אישית והצהרות ד"ר שמר בכנסים בהם הרצה בנושא) שלפיה ניתן כבר היה לצאת עם המוצר לשוק. * חשוב לזכור שההחלטה ליציאת המוצר תוסף המזון לשוק לפני פרסום התוצאות היא לגיטימית ויכולה לסייע להמון נשים. לי, עוד לפני שנוכחתי ביעילותו (בדרכים אותן פרטתי מעלה), כבר היה ברור שיציאה עם מוצר שהוא בלוף לא משתלמת לאורך זמן. ועצם מכירתו כבר, עוד לפני השקתו, ולמפיציו, כבר ציינה עוד שלב בתמיכה ביעילותו. * האחוזים ליעילותו הם גבוהים מאוד, אך אציינם רק בתקשורת טלפונית, היות והמחקר עדיין לא הסתיים ואינני מעוניין להיתפס על רמת הדיוק. בייחוד היות ואינני מבין מבצעי המחקר. * אכן, לאחר מחשבות מספר, החלטתי לחלקו בחינם. משיקולים אישיים. (פשוט מדובר בחברת משפחה טובה מאוד, שמעוניינת הייתה לבחון אם להצטרף לרשת המפיצים, בעיקר כצרכנית. היא החליטה להצטרף.) * מקבל אני את אמירתך בדבר דיווח אודות התנסות של מישהי מאמינות הפורום. וזאת מאותן הסיבות שהניעו אותי לתת המוצר לחברת המשפחה האמינה עלי. * לגבי מחת הרווחים לא אענה כאן בפורום היות וזו לא הבמה לכך. אך המידע אינו סודי, וכן אין הבדל בין רווח שלי ורווחיו של כל מפיץ אחר. יש מתח רווחים אחד לכל המפיצים. תוכל לראות בטבלה המופיעה בכתובת הבאה את התשובה: http:\\tomer.active.ws * אין מחלוקת בכך שיעילות המוצר היא הרבה מעבר להשפעת פלצבו. וזה בדוק! * אין מחלוקת בכך שהמוצר בטוח לשימוש וללא תופעות לוואי משמעותיות. (על אפשרות של כאבי ראש קלים ומעט אודם בפנים כבר כתבתי). * אין מחלוקת בכך שמהבחינה הכלכלית משתלם מאוד למי שהנושא מעניין אותו ומעוניין לסייע לנשים הזקוקות למוצר שכזה להיות מפיץ ולהרוויח מהפצת המוצר (שתי ציפורים במכה אחת). * אין מחלוקת בכך שבקרוב מאוד יצא פרסום מדעי איכותי אודות המחקר האיכותי שנעשה. * אין מחלוקת בכך שהמוצר כבר זמין לציבור, אך היות וההשקה תחול רק מעט אחרי שבועות, הרי שבינתיים נמכר המוצר אפילו ללא האריזה ורק בשני שליש המחיר (הורדת עלויות משלוח ואריזה) בכנסים שמתקיימים פעם או פעמיים בשבוע. * לגבי הסיפור על אלו שקיבלו רגליים קרות, הרי שהסיפור הופיע במספר מקומות, כגון בגלובס לפני כשבועיים. אנסה למצוא הקישור. אך הנקודה החשובה היא שאת הבקשה לאישור FDA הם ביטלו היות והתוצאות היו "לא משמעותיות". ושים לב לנתון חשוב: את הבקשה לאישור הם הגישו הרבה לפני שסגרו המחקר. ולמי שמבין בשטח זה ברור שכך מקובל, על-מנת לחסוך זמן. התחרות היא ממש גדולה בשטח וכל הקודם זוכה. לגבי שיאגרה: הרי שלא רק שהוגשה בקשה לאישור שכזה המקביל לו בישראל מזמן, אלא שאישור זה כבר הושג מזמן. ומופיע ברשת. לגבי שיאגרה: כבר מזמן היה ברור מהתוצאות שאין סיבה לקבל רגליים קרות כי התוצאות הינן בעלות מגמה ברורה מאוד, אפילו שהמחקר אמור להיסגר רק בעוד כשבועיים. ומי שמצוי באופי ארגון התוצאות המקובל במחקרים איכותיים יודע שניתן לדעת המגמה הברורה רק כאשר התוצאות הינן איכותיות מאוד והיעילות ברורה מאוד. וכך הדבר לגבי שיאגרה! ולא רק זה: המחקר הרי נעשה כבר קרוב ל-10 שנים. במהלכו הייה גם מחקר פתוח על נשים רבות. מחקר זה הראה תוצאות נהדרות, והוא שהוביל למחקר הסגור, לפי כל כללי הטקס!, העומד להסתיים כעת. לגבי הסיכום שלך: אכן מקובל על כולם. מחקרים מראים שמוצר שכזה יוכל לסייע לעשרות רבות של מליוני נשים בכל רחבי העולם. והיות והשיאגרה מופצת בכל רחבי העולם הרי שמדובר בהחלט במשהו נהדר, שהיה שווה לי להיות מעורב בו, ומכל הבחינות. שמח לדון עמך בנושא (ואשמח אם זה לא יהיה רק בפורום). ד"ר שגן, Ph.D. 052-3382000 tshagan@hotmail.com *
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר