הוא מתלונן שאני לא גומרת בזמן האחרון - יש לו זכות בכלל ?

ושלא תבינו אותי אותי לא נכון ...אין לי בעיה עם זה לפעמים אני גומרת ולפעמים אני א ...זה לא אומר שאני לא נהנת ... בהתחלה התלונות החלו שאני לא שוכבת איתו מספיק אח"כ שאני לא מספיק פעילה ועכשיו שאני לא גומרת בזמן האחרון .... הייתי סבלנית ..... ואמרתי לו שלא אכפת לי ושאצל נשים זה אחרת לוקח לנו זמן ... וזה נהיה לו מוזר ...... אז זה עיצבן אותי מעט כי מה פתאום הוא עושה לי פרצופים שאני לא גומרת .... אז אמרתי לו שאולי יחממם אותי קצת לפני ...... אז הוא אמר שיש משהו בדברי אבל שאני צריכה להשתדל ... מה להשתדל ?...... זה כמו להעמיד זין אני חושבת ככל שחושבים על זה ....זה חומק .... 5 וחצי שנים אנחנו ביחד וזה נראה לו מוזר ... אמרתי לו שאני לא באה אליו בתלונות בנושא זה אז אין סיבה שהוא יתלונן בפני ..... כי בד"כ זה ההיפך הנשים אמורות להתלונן לא ? לא יודעת כל פעם צצה לה בעיה מבחינתו הייתי רוצה שהכל יתנהל על מי מנוחות ... אגב שאלה לי אליכם ..... לפני בערך חודשיים שכבנו לנו בשבת בצהריים (הילדים היו אצל הסבתא ) הוא גמר אני לא נחנו קצת בערך שעה והתחלנו סבב נוסף הפעם אני גמרתי ואז ואז הוא מפסיק ואומר שלא בא לו יותר .. שהוא לא רוצה לגמור זה הגיוני? גבר מפסיק משגל ... גבר שלא בא לו לגמור? אה ? מה זאת אומרת חשבתי שגברים לא מתנהגים כך ! אגב זה הפעם השניה שזה קרה לנו תמיד בסבב השני יש לזה סיבה ? בין הפעם הראשונה שזה קרה לפעם השניה יש הפרש של חצי שנה ..... מה עושים ......ובכלל האם יש מה לעשות ...זאת אומרת יש סיבה לעשיה ? תבורכו על כל מילה

הבהרה להודעה ..........

בכל פעם שהוא אמר לי משהו עשיתי משהו בנושא ... לא שוכבת מספיק - חדר השינה שלנו העלה עשן ... לא מספיק פעילה - יזמתי יותר ..... ועכשיו מה אני אמורה לעשות לזייף ??. תודה .

תגידי לי שחשוב לך להנות מעצם המגע, ולא לחפש כל הזמן איזה שיא.

תסלחי לי אבל הוא נשמע ממש ממש מעצבן החבר שלך, באופן אישי אם מישהו היה באה אלי בתלונות שאני לא גומרת אני די בטוחה שלא היתי נשארת איתו אחר-כך. אולי זה נשמע לך מוגזם, אבל כפי שאת מתארת את העניניים הוא מנותק לגמרי מהצרכים המיניים שלך- מה שאומר מנותק לגמרי ממה שאת.

הוא מתלונן שאני לא גומרת בזמן האחרון - יש לו זכות בכלל ?

ושלא תבינו אותי אותי לא נכון ...אין לי בעיה עם זה לפעמים אני גומרת ולפעמים אני א ...זה לא אומר שאני לא נהנת ... בהתחלה התלונות החלו שאני לא שוכבת איתו מספיק אח"כ שאני לא מספיק פעילה ועכשיו שאני לא גומרת בזמן האחרון .... הייתי סבלנית ..... ואמרתי לו שלא אכפת לי ושאצל נשים זה אחרת לוקח לנו זמן ... וזה נהיה לו מוזר ...... אז זה עיצבן אותי מעט כי מה פתאום הוא עושה לי פרצופים שאני לא גומרת .... אז אמרתי לו שאולי יחממם אותי קצת לפני ...... אז הוא אמר שיש משהו בדברי אבל שאני צריכה להשתדל ... מה להשתדל ?...... זה כמו להעמיד זין אני חושבת ככל שחושבים על זה ....זה חומק .... 5 וחצי שנים אנחנו ביחד וזה נראה לו מוזר ... אמרתי לו שאני לא באה אליו בתלונות בנושא זה אז אין סיבה שהוא יתלונן בפני ..... כי בד"כ זה ההיפך הנשים אמורות להתלונן לא ? לא יודעת כל פעם צצה לה בעיה מבחינתו הייתי רוצה שהכל יתנהל על מי מנוחות ... אגב שאלה לי אליכם ..... לפני בערך חודשיים שכבנו לנו בשבת בצהריים (הילדים היו אצל הסבתא ) הוא גמר אני לא נחנו קצת בערך שעה והתחלנו סבב נוסף הפעם אני גמרתי ואז ואז הוא מפסיק ואומר שלא בא לו יותר .. שהוא לא רוצה לגמור זה הגיוני? גבר מפסיק משגל ... גבר שלא בא לו לגמור? אה ? מה זאת אומרת חשבתי שגברים לא מתנהגים כך ! אגב זה הפעם השניה שזה קרה לנו תמיד בסבב השני יש לזה סיבה ? בין הפעם הראשונה שזה קרה לפעם השניה יש הפרש של חצי שנה ..... מה עושים ......ובכלל האם יש מה לעשות ...זאת אומרת יש סיבה לעשיה ? תבורכו על כל מילה

ואולי לשניכם חסר מידע בסיסי?

את לא אחראית למין שלו. הוא לא אחראי למין שלך. לכן, אם את מרגישה מסופקת (בלי לגמור), אין לו סיבה לטענה. גברים רבים חושבים שאם האישה לא הגיעה לאורגזמה, סימן שהם לא עושים מספיק/נכון/טוב. וזה כמובן לא נכון. בנגוד לרוב הנשים, לגברים יש צורך בפסק זמן בין פליטה אחת לשניה. כלומר ה"סיבוב" השני לא יכול להתקיים מיד לאחר הראשון. מה משך ההפסקה? משתנה מגבר לגבר. גם לגברים מותר "להסתפק" בפעם אחת. גם לגברים מותר להתחיל ובהמשך להחליט שאין להם חשק להמשיך. זה לא מוריד מה"גבריות" שלו. זה גם לא ציון "נכשל" עבורך. זה אולי אפילו לא קשור אליך. ככה הוא מרגיש באותו רגע. אבל, מעבר לכל אלו, צריך לזכור שזוגות רבים משתמשים במין כדי לנגח אחד את השניה. בעיות בזוגיות מקבלות ביטוי בפעילות המינית. האם יתכן והטענות של בן זוגך אינן מתייחסות אך ורק לדרישות במין?

הבהרה להודעה ..........

בכל פעם שהוא אמר לי משהו עשיתי משהו בנושא ... לא שוכבת מספיק - חדר השינה שלנו העלה עשן ... לא מספיק פעילה - יזמתי יותר ..... ועכשיו מה אני אמורה לעשות לזייף ??. תודה .

יקירה...

לדעתי פשוט לקחת אותו לייעוץ. לולא הייתם נשואים פלוס ילדים הייתי ממליץ בחום על פרידה, כי הוא נישמע לי אחד שפשוט מחפש .... להרגיז, להמאיס, להתקרצץ. אחד שלא מרוצה משום דבר שהוא. אם הייתי ורדה רזיאל זאקונט - הייתי אומר פשוט : ת ז ר ק י א ו ת ו . אבל אני לא, ובכל זאת, מה שכתבת כאן על מערכת היחסים ביניכם, הביא אותי לחשוב שהוא סתם פוץ, נקודה. ובכל זאת עיצה... לכי לייעוץ זוגי, זה יכול לפתוח המון מקום לשיפור. בהצלחה. ג'ון

תגידי לי שחשוב לך להנות מעצם המגע, ולא לחפש כל הזמן איזה שיא.

תסלחי לי אבל הוא נשמע ממש ממש מעצבן החבר שלך, באופן אישי אם מישהו היה באה אלי בתלונות שאני לא גומרת אני די בטוחה שלא היתי נשארת איתו אחר-כך. אולי זה נשמע לך מוגזם, אבל כפי שאת מתארת את העניניים הוא מנותק לגמרי מהצרכים המיניים שלך- מה שאומר מנותק לגמרי ממה שאת.

הבנות פה צודקות במאה אחוז

אלו סימנים ברורים של חוסר תקשורת במיניות, שמשקפים חוסר תקשורת באינטימיות וכדאי ללכת לייעוץ. עם זאת, הנה עצה טכנית קטנה אם בכל זאת את רוצה להגיע לאורגזמה. ישנם שני סוגי אורגזמות: אורגזמה דגדגנית, שנגרמת מגירוי חיצוני של הדגדגן ואורגזמה נרתיקית, שנגרמת מחיכוך פנימי גם בנקודת ה ג'י (שחלק טוענים לאי קיומה). אם מקיימים משגל (עם חדירה) לאחר שהגעת פעם אחת לאורגזמה דגדגנית, נקודת הג'י תופחת ויש תחושה גדולה בהרבה וגם אורגזמות טובות בהרבה. ודרך אגב, לדעתי זה די נורמלי שלגבר שלך נפסק החשק בסיבוב השני. חוץ מזה חשבת אולי שמבחינתו מטרת הסיבוב השני הוא שאת תגיעי לאורגזמה ואחרי שזה הושג, אין לו יותר צורך?

מומלץ :לזייף מדי פעם

זה מוכר. זה סוג חדש של בעיות - שלא היו פעם. השאלה שלי היא : אם את מזייפת - האם הוא מרגיש? אם הוא לא מרגיש - אז עשי איתו מדי פעם ותזייפי - כדי שיאמין שאת נהנית גם כשאת לא. תגידי לו שלא כל פעם זה אותו דבר אצלך. אם הוא מרגיש - אז אכן יש בעיה- כי אז הוא רוצה לעשות עוד ועוד עד שתגמרי, ואז, אם את לא רוצה, הוא מתוסכל, ומתחילות מצידו בעיות...

I disagree with slinn

If a woman fkes an orgasm - the only thing it would achieve is for the man to keep doing it wrong. I think onw should be honest and tell exactly what is enjoyable and what isn't and I think you should never fake orgasms. As for the specific guy in question - his behavior is childish and annoying. It seems he wants you to come for his ego's sake and not because he wants you to enjoy. I would be very angry and would feel I can't have sex under such rediculous pressure, of having to come just to please his ego. It doesn't work this way. You shouldn't agree to being treated this way.

אמת או זיוף

אחת...גבר עם כבוד עצמי הרי איננו שוכב עם זונות - וחשבי על כך ..הרי הצרכים שלהם הרבה יותר חזקים ותכופים מאשר שלנו. גבר אמיתי מצפה מעצמו למצוא אהבה א-מ-י-תי-ת אצל בת זוגו ולספק אותה מכל הבחינות , כאשר כמובן הוא חושב שגם האשה חווה את המין ואת ערכו העצום כמוהו.בודאי שתחושתו הפנימית היא של אחד שמביא את האשה על סיפוקה העמוק ביותר , כלומר המיני, הוא הגבוה ביותר בעיני עצמו. הוא אחד שעשה את זה. אז עכשיו באה האשה ואומרת ההפך : תראה בי רק חפץ מיני למילוי צרכיך ...מה איכפת לך, איזה זכות יש לך לבקש ממני להינות...זה פוגע בנימי האישיות והרגש העמוקים ביותר...וחלילה וחס - מה יקרה - אם הוא בסוף יקשיב לה?זה יהפוך אותו ליצור אנוכי ונחות יצרים שיצווה על בת זוגו תמיד להיענות לו, כי כבר לא חשוב לו מה ה-י-א מרגישה ....זה משמיט את הבסיס מן הקרבה והאהבה העמוקים בין בני זוג. כבר אמרתי שזאת בעיהי חדשה. למה ? כי פעם נשים היו מזייפות והם לא ידעו. הם האמינו שהאשה נהנית עד השמיים. ו אילו היום, כשהוא מרגיש את בת הזוג עד כל נים ונים והוא מתאים עצמו אליה בשלמות הוא אינו נהנה (ואף אינו מוכן להיות בהמה נחותה) עד שהיא לא תחווה שוב את מה שהיא חווה איתו תמיד.ו אז זה יוצר בעיה- כי בשביל האשה- הסיפוק המיני לוקח לרוב הרבה זמן, זה משהו לפעמים מייגע ,ובודאי איננו ה-ד-בר בחיים...כלומר ודאי מדי פעם באמצע המשגל אם תציע לבחורה משהו אחר לעשות , יש סיכוי טוב שהיא תעדיף משהו אחר, מה שלא כך אצל הגבר.אצלו זה הד-ב-ר , זוהי ההנאה האולטימטיבית, טעם החיים עצמם. לכן, אני מציעה לכן בנות יקרות , למרות שזה נשמע לא כל כך בסדר, להתחיל ולזייף מדי פעם, כדי שהגבר תמיד יהיה בטוח שאת נהנית , ואז גם אם את מאבדת עניין או רוצה לסיים יותר מהר , תוכלי להשיג את זה מבלי לגרום בעיות נפשיות לבן הזוג ,וכך הוא יהנה תמיד , כי הוא יאמין ש-את נהנית.ההפך- פירושו ניצול מיני. ולהמחשה הדוגמה שהיא מספרת : מה שהמריץ אותו לסיבוב שני היה שהיא תהנה. ברגע שהיא גמרה, גם הוא נגמר לו . אבל מעניין..אנחנו מתוכחות בינינו, כאשר עדיין אף גבר לא כתב כאן לומר את דעתו. והכי חשוב לשמוע את דעת בעל הדבר עצמו במקום לנחש ניחושים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר