כיצד ניתן לטפל בוגיניסימוס?

יש לי בעיה בקיום יחסי מין. הגניקולוגית שהלכתי אליה אמרה לי שיש לי וגיניסימוס. הבנתי את הבעיה, אבל נוצרה לי בעיה חדשה כיוון שהגניקולוגית טענה שניתן לטפל בבעיה באמצעות מס' מפגשים, כאשר כל מפגש עולה כ- 200-180 ש"ח!!! איני מסוגלתלעמוד בסכומים אלו! בעיית הויגינסימוס לא נפתרת למרות שניסיתי בכל זאת להירגע ולקיים יחסים! מה ניתן לעשות במצב זה?

השאלה היתה צריכה להיות מנוסחת ככה : כיצד ניתן לטפל בואגיניזמוס - ללא הוצאה כספית גדולה.

ניתן לטפל בואגיניזמוס - עם מפגשים - שעולם כך וכך שקלים, וניתן לפרוס את התשלומים בצורה נוחה. (במידה ויש לך כרטיסי אשראי) או ללוות כסף מהבנק לתקופה קצרה (נגיד 200 שח למפגש - כפול 10 מפגשים - זה עדיין 2000 שח, שזה לא סכום גדול, במיוחד, גם למעוטי היכולות) קשה לטפל בואגיניזמוס בחינם! גם אם תלכי לטיפול אלטרנטיבי, או לטיפול פרטי, שאולי יכול לצמצם את מספר המפגשים, אך לא לצמצם את המחיר למפגש, זה עדיין לא מחייב הצלחה. מעולם לא טיפלתי בואגיניזמוס, ורק קראתי על התופעה ועל הצורה שבה ניתן לטפל בה, וקראתי המון המון המון.... וחשבתי שאם אתקל בתופעה - אוכל לעזור לאותה בחורה דיי בקלות. אבל זה ממש לא ככה. ניפגשתי עם מישהי - שלא ממש אובחנה - אבל סביר להניח שסובלת מהבעיה, (ב 89 אחוז אם לא יותר) וכמה עדין שלא ניסיתי להיות, וכמה עדין שלא ניסיתי לנהוג בה, אפילו אצבע לא ניכנסה, גם אם היא ניסתה בכל כוחה להיות רפויה... כמה עיצות מה - לא לעשות! 1. לא להשתמש במשחות מאלחשות כדי לקיים חדירות. 2. לא להשתמש באלכוהול או סמים כדי להתגבר על הכאב. מה כן צריך לעשות? 1. להיפגש עם מומחה בתחום לפגישת ייעוץ אחת. 2. לקנות ערכה של דיאלטורים (מבחנות מפלסטיק ב"עובי" שונה" 3. לקנות ספר טוב בנושא - אם יש. 4. לקרוא את קישורי הפורום בנושא - ויש. 5. לדבר עם מימי - אחת שמסתובבת פה, שסבלה מואגיניזמוס והתגברה עליו (בעזרת מפגשים - ולא לבדה, אבל בכל זאת, אולי היא תוכל לעזור ולספר לך מניסיונה האישי) ב ה צ ל ח ה. ג'ון הקטן (אבי)

תודה לג'ון הקטן...

תודה רבה, אני אנסה לפנות למומחה בתחום לפגישת ייעוץ...

בהצלחה... ונישתמע...

מציע בחום גם שיחה עם מימי - או לחלופין לקרוא קצת על ואגיניזמוס בקישורי הפורום כאן... אם תירצי - בואי לפורום שלי - ואתן לך עוד קישורים וחומר קריאה. (הפורום נטוש אך אני שם, וזה מספיק) אותי ניתן למצוא באתר שלי בפורום סקסולוגיה שם בפרט http://www.weblinks.co.il

כיצד ניתן לטפל בוגיניסימוס?

יש לי בעיה בקיום יחסי מין. הגניקולוגית שהלכתי אליה אמרה לי שיש לי וגיניסימוס. הבנתי את הבעיה, אבל נוצרה לי בעיה חדשה כיוון שהגניקולוגית טענה שניתן לטפל בבעיה באמצעות מס' מפגשים, כאשר כל מפגש עולה כ- 200-180 ש"ח!!! איני מסוגלתלעמוד בסכומים אלו! בעיית הויגינסימוס לא נפתרת למרות שניסיתי בכל זאת להירגע ולקיים יחסים! מה ניתן לעשות במצב זה?

רק טיפול מקצועי שווה את מחירו

ההמלצה המקצועית ביותר היא לפנות למרפאה לטיפול מיני בבית החולים הקרוב ומקום מגוריך ולבקש פרטים על הטיפול בוגיניסמוס, מספר הפגישות, מחיר לפגישה וסבסוד אפשרי של קופ"ח. תוכלי לפנות למספר בתי חולים, כי לכל בי"ח מדיניות מחירים שונה. טיפול בשוק הפרטי (וגם זה רק ע"י מטפלים מיניים מקצועיים) יהיה ודאי יקר יותר. אני יכולה רק להזהיר אותך ממטפלים "אלטרנטיבים" שאין להם הכשרה מתאימה או נסיון. טיפול כושל עלול להסתיים בהפסד כלכלי, אבל גם באכזבה והחמרה בבעיה. וגיניסמוס אינו נעלם מעצמו. יותר מזה. נסיונות לחדירה למרות הקושי עלולים רק להחמיר את הבעיה. ועוד עצה. אין רע ולעיתים אפילו טוב לשוטט ברשת בחיפוש אחר פתרונות. אבל, גם באינטרנט, תמיד מומלץ לקבל עצות מאנשי מקצוע ולא מימי שצבר את הידע המקצועי שלו מנסיון אישי. הפורום הזה, למשל, הוא אחד הטובים ברשת, אם לא הטוב שבהם.

תודה ריקי! מקווה שאוכל למצוא את המקום המתאים לטיפול בבעיה, למרות שזה קצת בעייתי כי אני חיילת...

גם בצבא יש טיפול מיני

דר' חרותי פועל במסגרת הצבא במרפאה מיוחדת בתל השומר. אם תפני אלי במייל, אוכל לנסות לאתר את הטלפון של המרפאה. הם יקבעו לך תור וידריכו אותך מה להגיד למפקדים שלך בלי לחשוף את הסיבה האמיתית. riki_rossman@yahoo.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר