אולי זה לא קשור אבל בבקשה עזרה:(

אני וחברי מעוניינים, רוצים ומוכנים לקיים ייחסי מין בפעם הראשונה אבל יש שני דברים שאני מתביישת בהם, ולכן חשוב לי שתענו לי גם גברים וגם נשים.... 1. החזה... יש לי חזה שופע ויפה (ככה אומרים), והוא נראה טוב גם עם בגד ים וזה, אבל שאני בלי חזיה ובלי כלום ושוכבת על המיטה החזה כאילו הולך הצידה.. (כל שד לצד שלו) זה אמור להיות ככה?! זה ככה אצל כולן? אני סתם נבהלת מזה? נבוכה יותר נכון... 2. המפשעה..... אני רוצה להוריד עם הקו של הבגד ים.... אבל השאלה עם השערות יגעילו או משו! אני מפחדת שזה ידחה או משו השערות שם ואני לא רוצה להוריד הכל...................... תודה מראש זה חשוב

ממש חמודה!!!!!!!!

הצלחת להעלות חיוך על פניי, כי אין בחורה שלא שאלה את עצמה את השאלות האלה בפעם הראשונה שהייתה עם גבר ראשון או חדש, בכל זאת זו הפעם הראשונה איתו!!!!!1 חזה גדול בשכיבה נוטה הצידה, כי הוא גדול!!!!! מאוד טבעי, כל המבורכות בחזה גדול יודעות זאת, אז אל תתרגשי מזה. מה גם שעם חזה גדול מי מסתכל על הכיוון שהם נוטים אליו בשכיבה. לגבי גילוח המפשעה, אל תגלחי הכל!!!! מפשעות ודילול השיער מספיק בהחלט!!!! ונראה לך שהוא חלק שם????. זה טבעי ביותר. לכולנו שערות באיזורי המפשעה!!! תהיי נקייה, אסטטית, תריחי טוב גם למטה, ויאללה תהני!!!!!!

I don't think you're ready

sirry - I'm abroad and have to write in english I really don't think you're ready to have sex yet. If he never saw you on your back with bear breasts before - don't you think you should start there and only then think about moving forward??? And if you're so worried that your pubic hair would rpulse him' or the way your breasts tilt... you really aren't ready at all, and I would suggest you wait a little longer

מסכים עם "אחת"

אם חבר שלך לא ראה אותך בכלל ערומה במיטה, את לא חושבת שאת מתקדמת יותר מדי קדימה בלקיים יחסי מין? את מפוחדת שהוא יגעל או ירתע או משהו, אבל אם הוא אוהב אותך זה ממש לא צריך לשנות לו, אם הוא אוהב אותך ומכבד אותך לא ישנה לו מה יש לך או אין לך, הוא יקבל אותך בצורתך הטבעית, ואם זה כן משנה לו (והוא אומר משהו), אז כנראה הוא לא באמת אוהב אותך וסתם רוצה להשכיב אותך בכל מקרה, תרגעי, הכל אצלך טבעי, ואת צריכה לחכות קצת, לקחת את הדברים לאט לאט, לא ישר לקפוץ למים, לרדת מדרגה מדרגה... את עדיין לא מוכנה לזה, וחבל שבעתיד תתחרטי על איך הייתה הפעם הראשונה שלך...

שוב בולסת סושי ב- Harvey nicoles?

אולי זה לא קשור אבל בבקשה עזרה:(

אני וחברי מעוניינים, רוצים ומוכנים לקיים ייחסי מין בפעם הראשונה אבל יש שני דברים שאני מתביישת בהם, ולכן חשוב לי שתענו לי גם גברים וגם נשים.... 1. החזה... יש לי חזה שופע ויפה (ככה אומרים), והוא נראה טוב גם עם בגד ים וזה, אבל שאני בלי חזיה ובלי כלום ושוכבת על המיטה החזה כאילו הולך הצידה.. (כל שד לצד שלו) זה אמור להיות ככה?! זה ככה אצל כולן? אני סתם נבהלת מזה? נבוכה יותר נכון... 2. המפשעה..... אני רוצה להוריד עם הקו של הבגד ים.... אבל השאלה עם השערות יגעילו או משו! אני מפחדת שזה ידחה או משו השערות שם ואני לא רוצה להוריד הכל...................... תודה מראש זה חשוב

בת כמה את?

שוב בולסת סושי ב- Harvey nicoles?

No, I'm having my Sushi now in Boston and soon in New York (visiting my brother and nieces in Boston)

בת כמה את?

אני בת 16................

מה את חושבת?

הסירי דאגה מגופך

אני חושבת שאת מוטרדת לשווא. חזה הוא בסופו של דבר שני גושי שומן. לכן, מטבע הדברים הוא מתנהג כפי שאת מתארת. גם הסרת שיער היא שאלה שחוזרת לעיתים קרובות אצל צעירות בגילך. אין לי דעה נחרצת לגבי קו ביקיני, אבל אני בהחלט חושבת שהסרת שיער מעבר לזה היא מיותרת.

מסכים עם "אחת"

אם חבר שלך לא ראה אותך בכלל ערומה במיטה, את לא חושבת שאת מתקדמת יותר מדי קדימה בלקיים יחסי מין? את מפוחדת שהוא יגעל או ירתע או משהו, אבל אם הוא אוהב אותך זה ממש לא צריך לשנות לו, אם הוא אוהב אותך ומכבד אותך לא ישנה לו מה יש לך או אין לך, הוא יקבל אותך בצורתך הטבעית, ואם זה כן משנה לו (והוא אומר משהו), אז כנראה הוא לא באמת אוהב אותך וסתם רוצה להשכיב אותך בכל מקרה, תרגעי, הכל אצלך טבעי, ואת צריכה לחכות קצת, לקחת את הדברים לאט לאט, לא ישר לקפוץ למים, לרדת מדרגה מדרגה... את עדיין לא מוכנה לזה, וחבל שבעתיד תתחרטי על איך הייתה הפעם הראשונה שלך...

פשוט וקל

קודם כל , אחת יקרה, תהני לך שם באמריקה..וטוב שאת לא מקפחת אותנו וממשיכה לכתוב לפורום ! בובה , אני מצטרפת בכל ליבי לעצה של אחת ושל בזבוז .לפי מה שאת מתארת -את מקדימה את העגלה לפני הסוסים. בקשר לשער במפשעה - למה להתחיל בכלל עם כל הדברים האלה?האם לא ניתן למצוא בגד ים אופנתי שלא יגלה שער ?למה להיטרד בדברים כאלה?ושוב ארגיע אותך: גברים אוהבים אותך ממש כפי שאת, כפי שברא אותך הטבע.אם אנחנו הנשים היינו מבינות את זה - כל כך הרבה סבל, צער, זמן וכסף היינו חוסכות..... לכל אשה יש שער ערווה, לכל אשה השדיים נופלים לצדדים בשכיבה , גם כאשר הם קטנים.ו אפילו הניקיון, שהציעו לך, אל תדאגי. אמנם ניקיון זה טוב לבריאות, אבל גברים אוהבים אותך גם אם את לא רחוצה חודשיים.הוא ילקק אותך ויאהב אותך- בכל מצב! ואם לא -אם תרגישי איזשהו היסוס או תשמעי הערה כלשהי, תזרקי אותו - כי הוא לא אוהב אותך באמת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר