שאלה לריקי

שאלה לריקי

יש לי בעיה.. לא מזמן חבר שלי אמר לי שיש לו מעין קטע פסיכולוגי ושהוא מפחד שאכנס להריון והוא פשוט לא יכול לגמור...אנחנו משתמשים באמצעי מניעה ואפילו הצעתי לו לגמור בחוץ אך הוא טוען שזה לא יעזור... הוא אמר שאם אתחיל לקחת גלולות זה ירגיע אותו הבעיה היא שאני בת 18 ושמעתי על כל הסיכונים מלקיחת גלולות ואני לא רוצה להתחיל... האם יש דרך אחרת לגרום לו להירגע??? הייתכן כי זה סתם תירוץ? בתודה מראש...

איזה סיכונים יש בלקחת גלולות?

לעיתים נותנים גלולות להסדרת המחזור, אין גם שום קשר שהוכח בין לקיחת גלולות לבין פוריות בהמשך אז מה הבעיה בלקיחת גלולות כאמצעי מניעה?

גלולות הן אמצעי מניעה מצויין

יש הרבה טענות כנגד הגלולות למניעת הריון. לרוב הטענות אין בסיס מדעי. אבל, כאשר שוקלים שימוש בגלולות מול הסכון שבהריון לא רצוי, ברור שההחלטה על שימוש בגלולות גוברת. החיים שלנו כוללים הרבה מאוד סיכונים. אפילו היציאה בבוקר לרחוב מלווה במידה מסויימת של סכנה. ובכל זאת, אנחנו מנהלים חיים מחוץ לבית. אם אתם מקיימים יחסי מין באופן קבוע, גלולות למניעת הריון הן תשובה נכונה עבורכם. היתרון של קונדום הוא בהגנה שהוא מספק מפני מחלות מין. כלומר, בהנחה שאתם נאמנים אחד לשניה מבחינה מינית, כדאי שתעברו בדיקות לגלוי מחלות מין, ותוותרו על השימוש בקונדום.

איזה סיכונים יש בלקחת גלולות?

לעיתים נותנים גלולות להסדרת המחזור, אין גם שום קשר שהוכח בין לקיחת גלולות לבין פוריות בהמשך אז מה הבעיה בלקיחת גלולות כאמצעי מניעה?

קונדום ולגמור בחוץ

מתוקה,תציעי לו להשתמש בקונדום . תוסיפי לך עוד מקדם בטיחות ותגידי לו שיגמור בחוץ.ועוד מקדם : השתדלי לקיים יחסים בימים הבטוחים יותר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר