מישהו מכיר מלונות ברמה טובה באזור המרכז שאוכל לבלות עם המאהבת שלי במשך היום (בלי לינה)

יש כמה מקומות

שלומלום לך, ליד כולבו שלום בת"א יש מלון חביב שנקרא "סאן אביב" ובהרצליה יש כמה מקומות עבור כך. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תראה לי את המאהבת ואר כך אני אומר לך

יש כמה מקומות

שלומלום לך, ליד כולבו שלום בת"א יש מלון חביב שנקרא "סאן אביב" ובהרצליה יש כמה מקומות עבור כך. שלומלום

שלומלום של נילה - נא לקרוא!!!

שלומלום, נא לקרוא את תגובתי למטה על עניין שמן תינוקות!!!!!!!! הנ"ל נכתב די בשבילך....כתגובה על דבריך!!!!!!!! תודה

מישהו מכיר מלונות ברמה טובה באזור המרכז שאוכל לבלות עם המאהבת שלי במשך היום (בלי לינה)

מלונות ללא לינה

ראשית כל לא חייבים ללכת לבית מלון יש היום ברחבי הארץ בעיקר במושבים צימרים שנועדו בדיוק לזה על מקום כזה אני ממליצה בחום הוא נמצא במושב נווה מבטח והמקום נקרא נווה בר המקום מאוד דיסקרטי ואפשר להתארח בו על בסיס של לינה או מס' שעות במשך היום מושב נווה מבטח נמצא בין רחובות לבין גן יבנה . בהצלחה ellanet

יש כמה מקומות

האם אתה יכול להיות יותר ספציפי

מלונות ללא לינה

ראשית כל לא חייבים ללכת לבית מלון יש היום ברחבי הארץ בעיקר במושבים צימרים שנועדו בדיוק לזה על מקום כזה אני ממליצה בחום הוא נמצא במושב נווה מבטח והמקום נקרא נווה בר המקום מאוד דיסקרטי ואפשר להתארח בו על בסיס של לינה או מס' שעות במשך היום מושב נווה מבטח נמצא בין רחובות לבין גן יבנה . בהצלחה ellanet

עוד משהו

תודה האם יש לך ידע על עוד מקומות כאלה?

אירוח כפרי בבנימינה - day use

האירוח לזוגות אוהבים בלבד !!!!! -------------------------------------------- עד 3 שעות 150 ש"ח לכל היום 250 ש"ח ---------------------------------- להזמנות 6389810 04
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר