יש לי בעיה

יש לי בעיה

העניין הוא כזה: אני בת 21, בקשר קבוע כבר מעל לשנה וחצי, אנחנו מאוד אוהבים אבל... יש לי בעיה. הבעיה היא שאני לא גומרת ביחסי מין, ומעולם לא גמרתי אלא באוננות. בשיטת האוננות שאני משתמשת כבר כמה שנים, אני גומרת אם מתקיימים שני תנאים: יש מכשיר רוטט כלשהו, ואני עוצרת את הנשימה. זו הדרך היחידה שבה הצלחתי לגמור- מאז שהתחלתי לחקור את גופי (בערך בגיל 12). ובגלל זה אני לא ממש מעוניינת בסקס. אני מרגישה שאני פשוט לא מקבלת בצורה שווה- הוא גומר, ואני מרוצה כשזה קורה- אבל אני לא מסופקת. אין גם דרך שבה הוא חלק מהאוננות שלי, כי אני זקוקה לשקט ופרטיות ואני לא ממש יכולה להתרכז כשמסתכלים עלי. גם אם הוא "משחק" איתי- אני זקוקה למהירות גבוהה יותר ממה שבן אדם יכול לספק. אז לא ידנית, לא אורלית. אני מפחדת שהוא יתייאש וילך למצוא את "זה" במקום אחר. אני אוהבת אותו ונמשכת אליו, אבל לפעמים אני מרגישה שבעצם אין לי בשביל מה לשכב איתו. לא "יוצא" לי מזה כלום. בעבר שכנעתי את עצמי שזה לא חשוב לי, שזה בסדר, שאני רק רוצה שהגברים שאיתי יגמרו- שזה מה שעושה לי את זה. אבל לאחרונה הבנתי שאני בעצם משקרת לעצמי. אני גם רוצה! מתחילת היחסים ביני לבין החבר שלי, החלטתי שאם אני לא באמת רוצה לשכב איתו- אני פשוט לא. שאני רוצה שהעניין יתנהל על בסיס שווה, ששנינו רוצים סקס. אני לא מוכנה להתפשר ולשכב איתו רק בגלל שהוא רוצה, או כדי שיפסיק "לנדנד". כי אני לא חושבת שככה זה צריך להתנהל. אבל אני רוצה סקס, אני פשוט רוצה לגמור תוך כדי. ואני לא יודעת מה לעשות. המצב מתסכל את שנינו, ואני לא מוכנה שזה מה שיהרוג את היחסים שלנו, כי מעבר לזה הכל די טוב. אז אנחנו יושבים ומחכים לתשובה מוסמכת, כי זה לא יכול להמשיך. אני יודעת שלא כל הנשים גומרות בחדירה, ורוב הנשים זקוקות גם לגירוי של הדגדגן, אבל אצלי גם זה לא עובד (אלא אם יש ויברטור או משהו דומה). אני יודעת שהתגובה הראשונית תהיה- לכי לסקסולוג, אבל אין לי כסף. אני זקוקה לפיתרון הרבה יותר מיידי, וזול. יש לציין, שאני סובלת מדיכאון קליני, מטופלת בתרופות (מסוג "פריזמה") אבל לא ע"י פסיכולוג- מאותה סיבה פיננסית. מעולם לא קרה שתרופות מסוג כלשהו השפיעו על יצר המין שלי, וזה לא המצב עכשיו. אני מעוניינת בסקס- אבל אני פשוט לא יכולה "לשים" את עצמי בצד יותר. אני רוצה לגמור.

לא "גומרת"

חשבתי לתת לך טיפים מיכניים, של שילוב סקס זוגי עם ויברטור, אבל כשחשבתי על זה נראה לי שאם את רוצה עתיד זוגי, אין לך מנוס מיעוץ מקצועי, ולא דרך האינטרנט. אם זה מה שתבחרי יש בראש העמוד קישורים למטפלים מוסמכים. להקל הנה הם: מטפלים ב"איטם" http://www.itam.org.il/members/members_list.htm רשימה (לא מלאה) של המרפאות הציבוריות: http://www.itam.org.il/main/public_clinic.htm

טוב ויפה, אבל...

מה תעשה הבחורה שגרה במקום שבו אין מטפלים בתחום? במקום שבו אין בית-חולים או מרפאות שבהן ניתן שירות שכזה? מה תעשה הבחורה שאין בידה את הסכומים הסביר להניח מאוד גבוהים שגובים מטפלים בתחום? מה תעשה הבחורה שחיה בסביבה שלא תראה בעין יפה אם יתגלה שהיא זקוקה לסוג כזה של ייעוץ? מה עוד אתם יכולים להציע חוץ מלהפנות לטיפול מקצועי, כי האופציה הזו לא קיימת? אין אתרים באינטרנט שיכולים לתת עצות נוספות? אין ספרים שנכתבו בנושא שיכולים לסייע? אין גישות אלטרנטיביות שיכולות לסייע? קל מאוד, במיוחד בפורום שבו הכל אנונימי, לפתור את העניין בעצה "לכי לטיפול מקצועי", אבל לא כולם יכולים. מה בינתיים? שתסבול? שהאהבה תירקב בגלל שאין תשוקה? בזה שיש טיפול מקצועי אתם לא מחדשים כלום לאף-אחד. עד שהטיפול המקצועי יהיה אופציה קיימת צריך למצוא משהו שיקל על הבעייה. מה אפשר לעשות שלא כרוך במעבר למקום מגורים אחר והוצאת סכומי כסף שאין?

רק ויברטור

במקום כמו שציינת גם אין בנמצא ויברטור. כפי שאמרתי, אני בדרך כלל מנסה לחפש אלטרנטיבות לטיפול פסיכוסקסואלי שהוא קודם כל יקר פרט לעוד בעיות. במקרה הזה, כשאישה יצרה לעצמה רפלקס מותנה, כמעט פבלוביאני, לשימוש במכשיר, נדמה לי שהדרך לגמילה דורשת יעוץ מקצועי ולא עצות בגרוש באינטרנט.

(אני בן הזוג של הבחורה שלא גומרת) אז מה שאתה אומר זה שwere screwed?

מה שאתה אומר זה שאין מה לעשות? לחברה שלי אין כרגע כסף לממן טיפול כזה וגם בעתיד הנראה לעין לא סביר שיהיה לה. מה אני אמור לעשות? אני יודע שזה נשמע נורא אנוכי, כי בסופו של דבר לא אני זה שיש לו בעייה, אבל בזה שחברתי הכניסה את עצמה למלכוד, אותו מלכוד נכפה גם עליי. איזו עצה אתה יכול לתת לי? לסבול בשקט ולאונן? ללכת לזיין אחרות מאחורי הגב שלה? להגיד לה יפה "שלום" ולהיפרד ממנה בגלל סקס? בטוח יש משהו שאני יכול לעשות במסגרת הקשר שיקל על הבעייה. כמו שחברה שלי נואשת, ככה גם אני. אני מורעב מבחינה מינית, והיא לא מוכנה לגעת בי אפילו בצורה מינית, שלא לדבר על סקס. כל מה שיש לי זה אתרי סקס באינטרנט ואת יד ימין, וזה די הורס אותי. פיתחתי לי תחומי עניין פרוורטיים באופן מובהק בגלל שאין לי את זה, ואולי אני גם מפתח רפלקס מותנה כחלק מכל העניין. איזן עצה אתה יכול לתת לי, שלכאורה לא סובל מהעניין, אבל בעצם הכי סובל?

תראה המצב הוא כזה

שלומלום לך, יש מצבים בהם צריכים לקחת החלטה או לעשות משהו לגביי העניין עם כל הקשיים הכרוכים או לקבל אותו איך שהוא ואז להחליט איך להתנהג. מה שחברתך ואתה מתארים זה מצב שדורש עבודה עם מטפל מיני, רוצים לעשות זאת אחלה. לא רוצים גם כן אחלה. במידה ותחליטו שלא לגשת לטיפול אתה תצטרך להחליט אם מתאים לך להמשיך בחברות הזו או לא. השאלה היא איך איכות חייך כרגע והאם אתה מוכן להמשיך לחיות כך, אם כן יופי. אם לא אז פרידה היא אופציה אפשרית ובעיניי גם לגיטימית. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

פתרון

שלום לשניכם! אני מאוד מעריכה את העובדה שאתה עומד לצד חברתך ומנסה להתמודד עם הבעיה במקום לברוח ממנה בדרך הכי קלה. גם אני כתבתי מכתב לפורום בנושא זה,שלצערי גם גורם לי ולחברי קשיים רבים. ראשית, לגבי טיפול מקצועי: קופות החולים השונות מציעת כיום שירות זה, ככל הידוע לי ללא תשלום.(בכללית). פנו למרכז בריאות האישה בעיר מגוריכם, או בעיר הסמוכה לכם.(חבל שתתנו לבעיות תחבורה ומרחק להכריע בנושא זה) שנית, מדוע אתם כאלו פסימיים?! את עצמך מודעת לכך שישנן נשים שא גומרות אפילו מחדירה, אז על מה המהומה? מי אמר שזה רע לשלב עזרים חיצוניים בחיי המין? ההיפך הוא הנכון. נכון שגם זה בסופו של דבר יהפוך לשיגרה אבל יש שיטות רבות ע"מ לגוון את אופן השימוש וחוץ מזה: אולי כשתמצאו דרך משותפת להגיע לסיפוק, תרצו להתמקד בה ולא בנסיונות לגוון אותה. בהצלחה!!!

יש לי בעיה

העניין הוא כזה: אני בת 21, בקשר קבוע כבר מעל לשנה וחצי, אנחנו מאוד אוהבים אבל... יש לי בעיה. הבעיה היא שאני לא גומרת ביחסי מין, ומעולם לא גמרתי אלא באוננות. בשיטת האוננות שאני משתמשת כבר כמה שנים, אני גומרת אם מתקיימים שני תנאים: יש מכשיר רוטט כלשהו, ואני עוצרת את הנשימה. זו הדרך היחידה שבה הצלחתי לגמור- מאז שהתחלתי לחקור את גופי (בערך בגיל 12). ובגלל זה אני לא ממש מעוניינת בסקס. אני מרגישה שאני פשוט לא מקבלת בצורה שווה- הוא גומר, ואני מרוצה כשזה קורה- אבל אני לא מסופקת. אין גם דרך שבה הוא חלק מהאוננות שלי, כי אני זקוקה לשקט ופרטיות ואני לא ממש יכולה להתרכז כשמסתכלים עלי. גם אם הוא "משחק" איתי- אני זקוקה למהירות גבוהה יותר ממה שבן אדם יכול לספק. אז לא ידנית, לא אורלית. אני מפחדת שהוא יתייאש וילך למצוא את "זה" במקום אחר. אני אוהבת אותו ונמשכת אליו, אבל לפעמים אני מרגישה שבעצם אין לי בשביל מה לשכב איתו. לא "יוצא" לי מזה כלום. בעבר שכנעתי את עצמי שזה לא חשוב לי, שזה בסדר, שאני רק רוצה שהגברים שאיתי יגמרו- שזה מה שעושה לי את זה. אבל לאחרונה הבנתי שאני בעצם משקרת לעצמי. אני גם רוצה! מתחילת היחסים ביני לבין החבר שלי, החלטתי שאם אני לא באמת רוצה לשכב איתו- אני פשוט לא. שאני רוצה שהעניין יתנהל על בסיס שווה, ששנינו רוצים סקס. אני לא מוכנה להתפשר ולשכב איתו רק בגלל שהוא רוצה, או כדי שיפסיק "לנדנד". כי אני לא חושבת שככה זה צריך להתנהל. אבל אני רוצה סקס, אני פשוט רוצה לגמור תוך כדי. ואני לא יודעת מה לעשות. המצב מתסכל את שנינו, ואני לא מוכנה שזה מה שיהרוג את היחסים שלנו, כי מעבר לזה הכל די טוב. אז אנחנו יושבים ומחכים לתשובה מוסמכת, כי זה לא יכול להמשיך. אני יודעת שלא כל הנשים גומרות בחדירה, ורוב הנשים זקוקות גם לגירוי של הדגדגן, אבל אצלי גם זה לא עובד (אלא אם יש ויברטור או משהו דומה). אני יודעת שהתגובה הראשונית תהיה- לכי לסקסולוג, אבל אין לי כסף. אני זקוקה לפיתרון הרבה יותר מיידי, וזול. יש לציין, שאני סובלת מדיכאון קליני, מטופלת בתרופות (מסוג "פריזמה") אבל לא ע"י פסיכולוג- מאותה סיבה פיננסית. מעולם לא קרה שתרופות מסוג כלשהו השפיעו על יצר המין שלי, וזה לא המצב עכשיו. אני מעוניינת בסקס- אבל אני פשוט לא יכולה "לשים" את עצמי בצד יותר. אני רוצה לגמור.

תגמרי

נכון שהרוב לא גומרות ביחד אתו אבל, כדאי לך לבדוק עצמך לבד = לגלות את האיזורים הרגישים וללמד את בן-זוגך סבלנות היא מילת המפתח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר