בעיות מציקות...

יש לי שתי בעיות מציקות: אני בן 16.5 : 1)יש לי גירוי בשני הרגליים באזור איבר המין, קיבלתי מאמא שלי משחה - "למיסול"(לא היא ולא רופא -לא ראו מה יש לי), זה בסדר? זה עוד לא יורד, זה רק מוריד קצת ,ומקל. 2) אני הייתי מאונן - הכוונה : הייתי שוכב על המיטה, שם את הידיים שלי בן הרגלים ומתחיל לעשות את איבר המין שלי, הוא היה מקשה, ולפעמים הי יוצא לי זרע. אז ככה : א) האם בסוף "נגמר" הזרע ולא אוכל ללדת? ב) בזמן האחרון יש לי כאבי בטן באזור התחתון של הבטן, לפעמים סתם, ולפעמים אחרי שאני מאונן(אני בגמילה מאוננות), האם זה קשור, והאם יש בזה בעיה? אשמח מאוד אם תענו לי, בתקווה ששלחתי את זה לפורום הנכון

מגוון תשובות למגוון בעיות

באשר לגירוי בין הרגליים, יתכן וזו פטרת. רצוי שתבדק ע"י רופא לפני שימוש במשחות שאינן מתאימות לפתרון הבעיה. גש לרופא המשפחה. בייחוד אם הבעיה לא חלפה. בקשר ל"בעייתך" השניה - תמשיך לאונן. בגילך (ובעצם בכל גיל) - זה טבעי, בריא ומשחרר ואין צורך להמנע או להגמל. זה לא פוגע בפוריות או בייצור הזרע. זה מיתוס נפוץ שאינו נכון. איני חושב שלכאב הבטן שאתה מתאר יש קשר לאוננות, אבל אם הוא ממשיך כדאי שתבדק ע"י רופא המשפחה. לא תקבל לכך תשובה באינטרנט ללא בדיקה.

כאבים לאחר אוננות

כאשר קיימים כאבים בזמן או לאחר אוננות, יתכן ואלו מתפתחים כתוצאה מהתנגדות פסיכולוגית לאוננות. מאחר ואתה מנסה "להגמל" מאוננות, אני מניחה שיש לך עמדות שליליות כלפי אוננות. כפי שדר' חרותי ענה לך, אוננות היא פעילות נורמלית לחלוטין ואין סיבה להגמל ממנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר