שלום , זהו ביקורי הראשון בפורום ואודה מאוד על עזרה ויעוץ

אני בן 40 פלוס ויש לי שתי בעיות. 1. בזיקפה, בעת קיום יחסי מין יש לי זיקפה חלקית,ז"א הוא אינו קשיח כבעבר והמצב אינו משתנה גם בעת הגמירה (חשוב לציין שבזיקפת הבקר קיימת זיקפה מלאה והוא כן קשיח). 2. בעיה נוספת היא שלחאר שאני מתגרה עם בת זוגתי ולפני קיום יחסי מין, מתחילה זיקפה אבל אם הפסקנו לרגע קל, (לשנות תנוחה או משהו דומה) הזיקפה יורדת ואח"כ לוקח זמן עד לזיקפה חוזרת. תודה מראש על תשובה, ואם אפשר לדוא"ל.

תנסה לקחת ויאגרה, זה אמור לעזור.

אפשר תשובה של המומחים המקצועיים?

שלום , זהו ביקורי הראשון בפורום ואודה מאוד על עזרה ויעוץ

אני בן 40 פלוס ויש לי שתי בעיות. 1. בזיקפה, בעת קיום יחסי מין יש לי זיקפה חלקית,ז"א הוא אינו קשיח כבעבר והמצב אינו משתנה גם בעת הגמירה (חשוב לציין שבזיקפת הבקר קיימת זיקפה מלאה והוא כן קשיח). 2. בעיה נוספת היא שלחאר שאני מתגרה עם בת זוגתי ולפני קיום יחסי מין, מתחילה זיקפה אבל אם הפסקנו לרגע קל, (לשנות תנוחה או משהו דומה) הזיקפה יורדת ואח"כ לוקח זמן עד לזיקפה חוזרת. תודה מראש על תשובה, ואם אפשר לדוא"ל.

הפרעה בזקפה ממקור פסיכוגני

יתכן והמקור לבעיהת הזקפה שלך פסיכוגני, כלומר בשל גורמים שאינם רפואיים - חרדה, לחץ, מתח, שגרה, ירידה בחשק, וכדומה. שתי הנקודות אותן העלית מכוונות לקיומה של בעיה כזו. עדיין - חסרים פרטים רבים בשאלתך אבל ברור שזה מחייב בירור והתייחסות מעמיקים יותר מאשר שורה באינטרנט. מגוון הטיפולים רחב, אם כי במקרה דנן רצוי להבין את שורש הבעיה ולטפל בו. תוכל לעבור בירור ולקבל טיפול במרפאות לטיפול מיני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר